תמה קופמן, מקום שני לשנת 2021
אחד העקרונות הבסיסיים ב-Forever הוא, שכדי לצמוח אתה צריך להצמיח יחד איתך אנשים נוספים. להיות בדרגת מנהל ומעלה, זה לעמוד ביעדים שלך, ולעזור למשווקים נוספים לעמוד ביעדים שלהם. אפשר לומר, שהצלחה ב-Forever היא תמיד הצלחה קבוצתית. כולם עולים יחד.
אורטל בן זכריה, מנהל בכיר

 

מבין כל המשווקים הרבים שזכיתי ללוות ולהדריך עד היום, התקשתי לבחור סיפור של משווק אחד, כי ב”ה כל אחד ואחת בצוות שלי ראויים לעמוד שלם במגזין החברה. אז החלטתי לבחור לפי הוותק, ולספר על אורטל בן זכריה.
את אורטל הכרתי כשהפכה ללקוחה נאמנה שלי בתקופה בה היא גרה אצלנו ביישוב. כאשר היא עברה לגור בגולן, היא פנתה אלי שהיא רוצה לנסות להיות משווקת. מתוך ההכרות שלי עם אורטל, ידעתי בוודאות שהיא יכולה להגיע רחוק ב-Forever. היא אישה נחושה, חרוצה, מוכנה לעבוד קשה, נחמדה ומאירת פנים.
אורטל הצטרפה אך העדיפה לעבוד על אש קטנה. היא הצליחה למכור מוצרים בצורה יפה, אבל לא רצתה להתקדם מעבר לכך. בעלה של אורטל הוא קצין בקבע שלא נמצא הרבה בבית, והיא העדיפה להתמקד בניהול הבית ובגידול הילדים. כיבדתי את הבחירה שלה לעבוד בקטן, אך בכל זאת, מידי פעם זרקתי לה שלדעתי כדאי לה להעז ולחלום בגדול.
כעבור ארבע שנים, היא החליטה להעלות הילוך. בניתי לה תכנית עבודה מפורטת, עבדנו יחד בצורה אינטנסיבית, ועזרתי לה להתקדם צעד אחר צעד, כדי להגיע למנהל. אני ממש זוכרת את הדפים הצפופים עם התוכניות המפורטות שעשינו יחד כדי לראות איך אנחנו יכולים לקדם כל משווק בצוות שלה וכך להגיע ליעד. ואכן, לאחר עבודה מאומצת ושיטתית, בעמל והתמדה – אורטל החלה הגיעה ב”ה לדרגת מנהל.
המשכנו לעבוד יחד, ולהשיג את היעדים הבאים כדי לבסס ולייצב את העסק שלה על ידי תכנון מסודר (בכל זאת, אשת קצין בקבע רגילה לעבוד מסודר עם תכנונים מראש…) וכיום אורטל בדרגת מנהל בכיר, עם צוות גדול ונהדר ששועט קדימה, וגם היא עצמה כבר נושקת ממש לדרגה הבאה.
השנה אורטל עזרה לשלוש משווקות שלה להגיע לדרגת מנהל בעצמן, נטע קליר, ענבל אסולין וביאטריס עמידן. קידומן של אלה לדרגת מנהל הוא חלק ממה שעזר לאורטל להשיג את היעד הבא שהעמדנו מול העיניים: תרמריץ הרכב הנכסף- Forever2Drive
היעד שלנו לשנה הקרובה הוא שאורטל תגיע גם לכנס הגלובלי, וגם לבונוס יו”ר ותוכניות העבודה שלה כבר ערוכות ומוכנות.
כשאני רואה את התהליך שאורטל עברה, אני מלאת סיפוק ושמחה, על החלק שיש לי בתהליך זה. הצלחה של חונך ומשווק – היא תמיד תלויה בשני הצדדים יחד: מחד היא תלויה בתוכן, באמון, במקצועיות ובליווי של החונך, ומאידך- ברצינות, במחויבות ובהתגייסות של המשווק. רק כך נוצר שיתוף פעולה מנצח.
העבודה עם אורטל התחילה כשהיא היתה רק לקוחה, שהפכה להיות משווקת על אש קטנה, ולבסוף היא הגיעה להיות מנהלת מובילה. אבל מעל כל זה זכיתי בחברה טובה ושותפה אמתית למסע.


 

וזה מה שאורטל בן זכריה כתבה לנו:

״כאשר תמה הכירה לי את חברת Forever לא הבנתי את הפוטנציאל המיוחד שיש בעבודה זו. מתחילת הדרך תמה אמרה לי שהיא מאמינה בי, ושאני חייבת לחשוב בגדול ולהגיע רחוק ב-Forever. העובדה שהיא האמינה בי כבר מהתחלה, והדחף שלה שאני אחשוב בגדול, היתה משמעותית מאד עבורי. כאשר החלטתי שאני רוצה להקים עסק גדול משלי, תמה היתה שם כל הזמן בשבילי. היא עזרה לי מהשלבים הראשונים של שיחות הצירוף, וההתמודדויות של ההתחלה, וכמובן בשלבים המתקדמים יותר. אפילו כשהייתי מנהלת, תמה עזרה לי עם הצוות המיוחד שלי. היא עזרה לכולנו לגדול ולהצליח יחד. השילוב שיש בתמה, בין מקצועיות, ידע נרחב, שיטתיות ומחויבות, ובין אכפתיות, נחמדות ויחסי אנוש טובים – היה משמעותי מאד בתהליך הזה לכולנו. זה לא מובן מאליו מבחינתי. ההצלחה של תמה ב-Forever מהווה עבורי השראה. אני שמחה מאד לעבוד יחד עם תמה, ומרגישה שבעזרתה עוד אכבוש פסגות חדשות וגבוהות יותר ב-Forever״.

אורטל בן זכריה, מנהל בכיר