ב-FOREVER הפוטנציאל להצליח ולהצמיח עסק משגשג בלתי מוגבל. השנה ערכנו ראיון עם שתי מנהלות שבלטו השנה במיוחד וניסינו להבין מהם הכלים שלהן להצלחה.

אורית לבנטל - מנהלת

קיבלתי בעבר הצעה לעבוד עם FOREVER אך שללתי אותה – הנושא נראה לי לא מתאים לי ולא שייך אלי. אבל הקב”ה מגלגל עניינים והמסע שלי התחיל מהמקום בו ממנו כל העסק שלי מגיע – הבית והמשפחה. לבת שלי היה כאב חד ברגל, כאב שלא עבר במשך תקופה משמעותית. בייאושי פניתי בקבוצת ווטסאפ לעזרה. פנתה אלי חברה ושכנה – אפרת ויצמן והציעה לי את ג׳ל אלוורה עם MSM, אני מודה שלא ממש הייתי אופטימית בתועלת שלו אבל הזכרתי לעצמי שיש 100 אחוז אחריות כספית, ואפרת אמרה שהיא לא תפסיד כלום במידה ואחזיר לה את המוצר, ננסה, מקסימום – יצליח. ואכן, הכאב פחת משמעותית בפרק זמן מהיר. משם הדרך לעבודה עם אפרת החונכת המסורה שלי הייתה מהירה. אחרי התייעצות קצרה עם בעלי שמתמצא בשיווק דיגיטלי, האפשרות לנהל עסק גדול מהבית, עם מוצרים שעושים כל כך הרבה טוב במקביל לגידול 6 ילדים ב”ה- היא מתנה שאני מודה עליה מידי יום.

העבודה הזוגית עם דודי, בעלי מהווה מכפיל כוח רציני ביותר, למעשה הוא מנהל חלק גדול מהעבודה הדיגיטלית שלי.
פה אני חייבת לציין את יובל אורן מנכ”ל משרדי החברה וכל צוות המשרד, שחשוב להם שנצליח בצורה הכי מיטבית שיש. יורי גנקין, המנטור בעולם השיווק הדיגיטלי שהעביר לכלל המשווקים קורס בסיס (ראו מאמר בנושא), מי שעובד על פיו גם מרוויח!
בנוסף, עמדנו ביעדי תמריץ הדיגיטל של החברה וזכינו להשתתף בקורס המורחב של יורי אשר העמיק בצורה הכי מקצועית וברמה גבוהה מאד, והכל בחינם! רק תעשו, רק תצליחו! בנוסף, האפשרות ליהנות מכל החומרים שהחברה מספקת – ספריית הדיגיטל בדרופבוקס והפוסטים – שפתוחים לכלל המשווקים לשימוש.

ראשית חשוב להדגיש, הרשתות החברתיות הן כלי, אמנם כלי חזק, טוב וחדשני, אבל כלי ולא העיקר, הוא לא מהווה תחליף לקשר האישי והאנושי עם הלקוחות.
הרשתות החברתיות ממלאות תפקיד משמעותי עבורי ביצירת הקשר הראשוני עם הלקוח, אבל מפה והלאה העבודה הסדירה בהמשך התהליך היא יצירה ושימור הקשר האישי – עם הלקוחות והמשווקים, לתת ליווי מסור ללקוח כך שהוא יפנה אלי בפעם הבאה שיצטרך מוצר כלשהו או יפנה אלי לקוחות נוספים שיש להם צורך במוצרים שלנו וכן מקום חם, משפחתי וטוב על מנת להצמיח למשווקים שבצוות שלי כנפיים. ב-FOREVER הלב שלנו הוא המוצר הכי חזק.

אני חושבת שחשוב למתג את עצמנו בדף האישי, לכן השם של הדף שלי מתחיל בשמי האישי, ולא רק “מוצרי אלוורה” ללא שיוך בשם. בסוף אנשים רוצים קשר אישי, יחס שירותי ולב חם ואת זה אני משתדלת לתת לכל הלקוחות והמשווקים בצוות שלי. להעביר את עולם הדיגיטל לחיים האמיתיים, לתת שירות אישי ולא להסתפק במענה דיגיטלי קר. חשוב לי לנצל את הרשתות החברתיות למתג את עצמי כאוטוריטה בתחום – הן בתחום המוצרים והן בתחום ניהול המשווקות שמצטרפות, למנף את ההצלחה שלי גם אליהן.

המטרות שהצבתי לעצמי לשנת 2024 הן להמשיך ללוות את הצוות שלי והמצטרפים החדשים לעבר המטרות והיעדים שלהם. משווק שמקבל תמיכה וליווי, זמינות ואוזן קשבת מרגיש שיש לו כנפיים לעוף, וב-FOREVER יש לאן לעוף ולשאוף! כמובן הגדלת המכירות והצוות בצורה הנכונה שתאפשר לי לתת את כל הליווי והתמיכה שאני קיבלתי בעצמי בתהליך הגדילה שלי. לעמוד באתגר ה-Eagle Manager, בונוס רכב וכל אתגר אחר שחברת FOREVER מציעה.

 

בתיה נחמני - מנהלת, EM

במשך שנים עבדתי כמורה. באותם ימים בעלי היה סטודנט וכמו רבים היינו צריכים השלמת הכנסה. באחת הקבוצות שמעתי על FOREVER, עשיתי צילום מסך, אבל הייתי חשדנית. רק אחרי שלושה שבועות העזתי להתקשר לאפרת ויצמן.
בעלי איתי מהרגע הראשון, אני זוכרת את הרגע שהגעתי לתובנה ואמרתי לו שצריך ״לזרוק את הראש לפח ולעשות מה שאפרת אומרת״. זה מה שנתן את הבעיטה, וכשקיבלתי את ההכנסה הראשונה שלי, רק על בסיס מכירות, פה נפל האסימון והבנתי שיש פוטנציאל אמיתי. אז הבנתי שיש סיכוי שאוכל לבנות הכנסה מהבית בסכום בן חמש ספרות.

זה עניין של קבלת החלטה. אומנם הייתי בתחילת הדרך ביישנית אבל אני גם אדם משימתי, ושמתי את הקידום לראש צוות כמטרה. החלטתי לא לאכזב את עצמי, ללכת בעקבות אפרת, בשיטת ״נעשה ונשמע״. להגיד שזה היה קל? ממש, ממש לא.

נהגתי לשוחח עם עצמי – אם תעשי חמש שיחות תוכלי לעשות לעצמך משהו טוב – משהו כייפי לעצמך.
וזה לא היה פשוט, בהתחלה הייתי ממש נכנסת לדיכאון מכל סירוב, אבל הרצון להצליח ולהתמודד עם עצמי גבר על הכל. חזרתי ואמרתי לעצמי: ״הם אומרים לא לעסק – לא לי״.
לאחר שמיציתי את כל רשימת הקשר שלי התחלתי להשתלב בעוד מעגלים, למשל להעביר מסרים דרך קבוצות של בני משפחה. והיום אני יודעת שכשאומרים לי לא – זה חלק מהסטטיסטיקה. למדתי להסתכל בצורה קרה על התגובות של האנשים.

ברור! כילדה הייתי מלאה אנרגיות ושמחת חיים, אך אירועים שונים בחיים הורידו לי את הביטחון העצמי. העשייה ב- FOREVER עם תחושת ההצלחה הסירה את הקליפות והחזירה לי את אותן תחושות. אני שוב שמחה להיות במרכז העניינים, להיות נוכחת.

כן, ואז הבנתי שכשאני רוצה להתפתח ולפרוץ את תקרת הזכוכית, אני צריכה להשקיע בעסק שלי. השקעתי כסף והלכתי ללמוד שיווק ומיתוג. לקחתי את הנושא ברצינות, לא כתחביב. אדם שמשקיע בעסק שלו – העסק יצמח. כשהתודעה מתרחבת נקודת המבט מתרחבת גם היא, לגבי עצמך ולגבי העסק שלך.

אנשים טוענים שהשוק רווי, אבל זו אמירה שנכונה לכל תחום. יש המון מורים והמון עורכי דין. מכל דבר יש הרבה – מי שמתאמץ מצליח. שמעתי המון אמירות מורידות, מתנשאות ומזלזלות, אבל דווקא האמירות האלו הן שנתנו לי מוטיבציה להוכיח שהם טועים. תמריץ Eagle Manager היה דרך להוכיח לעצמי, לאנשים ולצוות שלי שזה אפשרי.

 

כבר ב-2019 כשראיתי משווקים שטסים לחו״ל עם FOREVER חשבתי שגם אני רוצה ויכולה. כשהגעתי לדרגת מנהל נפרדתי ממשרד החינוך והחלטתי, תוך כדי קורונה, להסתער על זה. ביקור בתאילנד היה חלום חיי, כך שכנס בתאילנד היה הגשמת חלום כפול מבחינתי, נרתמתי למשימה. הכנס בקאן היה מדהים, חשבתי שיהיה דומה, אבל אין מה להשוות, כנס ה-EM היה הרבה יותר מעצים. לראות וללמוד מהאנשים המובילים בעולם, אנשים אמיתיים ונחמדים – חוויה של פעם בחיים. נהניתי מכל רגע: מהכנס, מהמשווקים שהגיעו מכל מקום בעולם, וגם מחבריי מישראל שנוכחותם היתה מורגשת ובולטת בכל מקום בו היינו.
תיעדתי את הכנס בתאילנד, העליתי סטורים מהכנס, הראתי שיש פה עסק אמיתי. גרמתי לאנשים לראות את העסק שלי וגם אותי באור שונה. רציתי גם להראות למשווקים שמתייחסים לפוראוור כמו דוכן בשוק, כמו תחביב, שהם לא מבינים מה יש להם בידיים, שמדובר בעסק עם פוטנציאל אינסופי.