גרג מוהן יו״ר Forever Living Products | איידן או׳הר נשיא Forever Living Products
‫שלום משפחת FOREVER ‫ושנה אזרחית טובה! הגענו לשנה חדשה ‫והזדמנות חדשה ומדהימה לכולנו.
‫אנחנו נרגשים ונלהבים כל כך ממה שמצפה לנו ב-2024. אנחנו מוכנים להסתער קדימה ומתלהבים ממש מהפוטנציאל של העתיד לבוא! אנחנו מאמינים באמת שזו השנה שלכם, אבל האם גם אתם מאמינים בזה? אנחנו ממש מקווים.

‫‫כל יום מציג בפניכם הזדמנות חדשה ‫להראות למה אתם מסוגלים ‫למען המשפחה, החברים והקהילה שלכם.
‫אבל מה אתם עומדים לעשות עם ההזדמנות הזו? ‫האם תפיקו ממנה הכי הרבה שאפשר?
‫במילים אחרות, האם תנצלו אותה למה שחשוב באמת? ‫ כשאתם חושבים על המסע שלכם בשנה החולפת, ‫אפילו בחמש השנים האחרונות ‫או בכל ההיסטוריה שלכם עם FOREVER, ‫יש דבר אחד שנשאר זהה אצל כולנו. ‫העתיד ייכתב על פי הפעולות שלכם בכל יום קדימה. ‫

בונים תשתית

אנחנו יכולים להתייחס ל-2024 כהתחלה חדשה
אבל בואו נשתמש בה גם כהזדמנות ‫לבנות על עבודת התשתית ‫שאנחנו כולנו כבר הצבנו.
‫מבט לאחור על כמה מהרגעים המכוננים ‫של שנת 2023 ‫גרם לנו להיזכר באחד הרגעים האלה בבאלי, ‫באופן ספציפי, ‫הזמן שבו ניקינו את הנהר והקמנו מחסום לנהר ‫כדי לסלק זיהום פלסטיק מנתיבי המים. זה נשמע קצת מוזר, אבל ‫באותו רגע הרגשנו שעשינו משהו ממש חשוב ‫עבור האנשים באינדונזיה. ‫זה היה די פשוט באופן מפתיע ‫אבל ‫הייתה לזה השפעה ארוכת טווח. ‫כל מי מאיתנו שהשתתפו ‫היו גאים במה שהשגנו באותו היום. ‫עזבנו את באלי והפרויקט הסתיים, אבל בחודשים שלאחר מכן המשכנו לקבל דיווחים ‫על כמות הפלסטיק שהמחסום האחד הזה אוסף. ‫זו הייתה תזכורת לכך ‫שאם מקדישים רק מעט זמן לעשות משהו נכון ‫ומניחים יסודות נכונים, ‫אז דברים טובים יכולים להמשיך לקרות. ‫אתם מבינים, יום אחרי יום אחרי יום, ‫כשאף אחד לא מסתכל, ‫המחסום הזה ממשיך לעשות את העבודה שלו. ‫הוא ממשיך מעבר ליום העבודה היחיד שהשקענו בו. ‫יום ולילה הוא פועל בעקביות, ‫הוא ממוקד והוא מכוון מטרה. ‫ אנחנו מדברים על מחסום הנהר, ‫אבל אתם מבינים את ההשוואה, נכון?
‫התפקיד של המחסום, למרות שנראה קטן, ‫הוא עקבי ואמין ‫ויש לו השפעה שממשיכה הרבה מעבר ‫לזמן שהיה דרוש לבנייתו. ‫כמו המחסום הזה, אנחנו חייבים לעצמנו ולעסקים שלנו ‫להיות עקביים ואמינים, ‫כי אני יכול להבטיח לכם ‫שזו הדרך הטובה ביותר להשגת תוצאות חיוביות ‫יום אחרי יום אחרי יום. ‫אז מה המשמעות של זה? ‫זה אומר שעלינו להתחייב ‫למה שחשוב באמת בחיים שלנו. ‫להציב את התשתית למשמעת ופעילות יומיומית עקבית. ‫לפנות לאנשים ולהקים את הקהילה שלכם, ‫להיות ממקודים וברורים מאוד ‫לגבי המקום שאתם רוצים להיות בו בסוף השנה. ‫חשבו על הדרך שבה אתם יוצרים קשרים ‫דרך ההזדמנות של FOREVER והמוצרים המדהימים שלנו. ‫
מה תוכלו אתם לעשות ב-2024 כדי להוביל את עצמכם להצלחה? ‫תהיה לזה השפעה ארוכת טווח עליכם ועל עתידכם.
‫עכשיו הזמן להשקיע את העבודה. ‫מפו את הצעדים שיובילו אתכם אל היעד ‫והתחילו בתנועה קדימה, ‫יום אחד בכל פעם, ‫פעילות עקבית אחת בכל פעם.

‫הקהילה שלכם ב-FOREVER ‫מוכנה לתמוך בכם לאורך המסע, ‫אבל אתם חייבים לעשות את הצעדים הראשונים ‫וגם את הצעדים שאחריהם. ‫

מבט אל העתיד

‫עכשיו כשאנחנו נכנסים לשנה חדשה ומלהיבה, ‫בואו נחשוב על הכיוון שאנחנו רוצים ‫לקחת אליו את העסקים שלנו ‫ועל הכיוון של היעדים האישיים שלנו. ‫העבודה שלנו כאן במשרד הראשי ‫תמיד מסתכלת קדימה ‫ובוחנת מה אנחנו יכולים לעשות ‫כדי לעזור לכם ולשווקים שלכם לצמוח.
גם אנחנו במשרדים הראשיים הצבנו כמה יעדים מיידיים ל-2024 ‫כדי לעודד צמיחה. ‫אבל אנחנו לא יכולים לעצור בזה. ‫החזון שלנו חייב להוביל אותנו מעבר למה שצפוי השנה. ‫אנחנו חייבים תמיד להסתכל רחוק יותר לעתיד. ‫מבחינה תפעולית אנחנו חייבים לתכנן שנים קדימה ‫כדי שנוכל להציע את המוצרים הטובים ביותר ‫במחיר הטוב ביותר ‫ולהישאר רלוונטיים. ‫אנחנו חייבים לפתח כלים חדשניים חדשים וטכנולוגיות ‫כדי לספק את צרכי העסקים שלכם ‫וכמובן ליצור דרכים לתקשר אתכם אישית ‫ולחגוג את ההישגים שלנו עם חוויות נוספות שאין כמותן!

הכנס הגלובלי 2025

הכנס הגלובלי ב-2025 יתקיים ב… (תופים בבקשה): פריז !! נכון, אנחנו נוסעים לפריז, ‫עיר האהבה. ‫לא היינו יכולים לחשוב על מקום טוב יותר ‫לאסוף אליו את המשפחה הגלובלית שלנו ‫ולחגוג את העוצמה האמיתית של FOREVER. פריז בתקופה הזו של השנה היא אחת מהערים היפות ביותר בעולם ואנחנו יודעים שרבים מכם מתרגשים לחזור לאירופה ‫ ולחגוג את הכנס הגלובלי יחד.
‫יש דברים מדהימים שתכננו לכם, ‫חגיגה שאין כמותה או משהו כזה. ‫אנחנו מבטיחים לכם שזו תהיה הזדמנות נפלאה ‫אז ודאו שאתם משיגים זכאות להשתתף בכנס הגלובלי של FOREVER ב-2025 ‫בפריז, צרפת.
‫אנחנו חייבים להגיע לשם, נכון? להשיג זכאות. ‫כל אחד מאיתנו צריך להציב מטרות אישיות
‫ולהתבסס על היסודות שהצבתם. ‫זכרו שכל יום מביא איתו הבטחה חדשה. ‫הוא מביא גם אתגרים חדשים. ‫אבל כל עוד אתם מתכוננים ונשארים ממוקדים ‫תבינו את חשיבות העקביות והקשרים. יחד, בואו נהפוך את פריז ואת כל האירועים האחרים שלנו ‫למצפן שמצביע על היעד הגדול הבא שלנו. עבורכם, עבורי, עבור החברה, ‫המשמעות היא להביט לעתיד ולהישאר רלוונטיים.

אנחנו יודעים שקשה לכמה מאיתנו לפעמים ‫להביט מעבר למה שכבר עכשיו נראה כהצלחה.
‫אבל תאמינו לנו, יש עוד הרבה מקום לצמיחה. ‫
‫קחו לדוגמה את בניין המשרדים המדהים ‫שיש לנו בסקנדינביה, אשר ממוקם בטירה יפה והיסטורית שנבנתה ‫בשנות ה-70 של המאה ה-19. ‫בנסיעה האחרונה שלנו לשוודיה
‫היה ברור שהטירה היפה הזו כבר לא מתאימה להמשך הצמיחה של העסק שלנו. אין כמעט אפשרויות חנייה, אי אפשר אפילו לחבר אינטרנט אלחוטי ‫לכל החלקים בבניין. ‫החדרים, למרות שרבים מהם מתאימים למלכים, קטנים מכדי להתאים לקבוצות אנשים גדולות. הבניין הזה הציב אתגרים ‫שחלק מהמיקוד שלנו הוקדש למציאת פתרונות להם. אנחנו נצטרך למצוא מקום חדש ‫שיתאים לצורת החשיבה העכשווית של FOREVER ‫ולהישאר רלוונטיים לאנשים היום ולקראת העתיד. ‫כמובן שההחלטה הזו לא באה בקלות ‫לאף אחד מאיתנו. יש לנו מקום מיוחד בלב לבניין המפואר הזה ‫ולזכרונות של הרכישה של המקום הזה עם רקס. ‫אבל אנחנו יודעים, ‫לצמיחה מתמדת הוא לא היה הפיתרון. ‫‫הדוגמה הזו מתאימה לכולנו, ‫כי כשאנחנו נכנסים לנוחות ואפילו לרגשנות ‫אז אנחנו מקבלים את האתגרים והסחות הדעת. ‫אנחנו רוצים לעודד אתכם לחבק את העבר, ללמוד ממנו, ‫ולבנות על היסודות שהצבתם, ‫אבל אנחנו חייבים להמשיך לבנות.

‫‫כולנו יכולים להשיג תוצאות טובות יותר.
יש לפחות 50 מכם (כולל אלונה קומפנייץ מישראל) ‫שהוכיחו שיש להם את המוטיבציה הנכונה. ‫הם ניצלו את תמריץ Level-Up,
‫שכולל ‫טיול לרפובליקה הדומיניקנית, ‫שמאפשר לכם לעמוד בשדות האלוורה, ‫לקטוף את האלוורה שלנו, ‫ולהרגיש את הקרקע שהצמח המופלא הזה צומח בה. ‫
התמריץ הזה מדגים בצורה מושלמת ‫איך הצבת יעדים יכולה ממש לעזור לכם להשיג יותר. ‫אנחנו יודעים שכל אחד ואחת מכם ‫מסוגלים להכפיל את המאמצים שלהם, ‫מה שיוביל להכפלה של התוצאות. ‫עכשיו, זה עלול להישמע יותר מדי, ‫אבל בואו נפרק את זה ליעדים פשוטים ובני השגה. ‫אם אתם מוכרים בקבוק אחד של ג’ל אלוורה לשתייה מידי יום, ‫שאפו למכור שניים. ‫אם אתם מוכרים 4 משחות שיניים בחודש, ‫
למה לא 8?
‫הצעדים הקטנים האלה ישפרו את העסק שלכם, ‫יקרבו אתכם למקום שאתם רוצים להיות בו בסוף השנה ‫וזכרו שבדיוק כמו הזריחה, ‫כל יום מביא איתו הזדמנויות חדשות ופוטנציאל, ‫אם שומרים על מיקוד.

‫אנחנו נרגשים להקיף שוב את השמש אתכם, ‫עם כל הצוות שלנו כאן במשרד הראשי, ‫עם כל הצוות שלנו סביב לעולם המדהים הזה. ‫ועם כל ההבטחה שמביאה שנת 2024.

מאיתנו – גרג ואיידן, ‫ומהמשפחות שלנו, ‫לכל אחד ואחת מכם, ‫שנה אזרחית טובה לכולם.


גרג מוהן
יו״ר Forever Living Products

איידן או׳הר
נשיא Forever Living Products

 

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן