גרג מוהן, נשיא Forever
הצלחה היא לעתים רחוקות מאוד תוצאה של אירוע אחד גדול, הצלחה נמצאת תמיד בדברים הקטנים ובהבנה מה חשוב באמת. אך לעתים קרובות מדי דעתנו מוסחת מהדברים הגדולים ואנחנו עלולים לפספס את הדברים הקטנים.

לרוע המזל, הקורונה שנשארת איתנו, מתישה אותנו ומסיחה את דעתנו מהדברים הקטנים שיביאו לנו אושר והצלחה. אך יש כמה לקחים חשובים שלמדנו בתקופה האחרונה. למדנו על הכוח האישי שיש לטכנולוגיה.
ברור שפגישות זום, התקשרויות מרוחקות וחיפוש הזדמנויות הן לא תחליף למפגשים פנים מול פנים. אבל זה עדיין יכול לעבוד! אתם הוכחתם שכאשר עושים את זה נכון ובעקביות, המסך יכול לשמש ככלי מוצלח. הישארו מחויבים, הכינו סדר יום והתמידו בו.

ב-2021 חווינו הפרעות חסרות תקדים בשרשרת האספקה הגלובלית. אבל היות ואנחנו בנויים באינטגרציה אנכית ובזכות השקעות ארוכות טווח במהלך השנים, ההשפעה עלינו הייתה פחותה מאשר אצל אחרים שמסתמכים באופן מוחלט על ספקים חיצוניים.
גם ב-2022 נמשיך להשקיע בטכנולוגיות, במערכות יחסים ובאנשים שיכולים לשפר את שרשרת האספקה שלנו עבורכם.

אחד מהדברים הגדולים שקרו השנה היה אובדן מייסד החברה ואבא שלי, רקס. למרות שידענו שהיום הזה בסוף יגיע, זה עדיין היכה בנו קשות. רקס היה מעורב בהכל. הוא הדריך אותנו והעניק לנו השראה כבר מהיום הראשון של Forever. אבל הוא לא השאיר אותנו לא מוכנים.
צוות הניהול ב-Forever הוא אחד מהמנוסים והיציבים בתעשייה שלנו.
הצוותים והספקים שלנו, הם פשוט מדהימים. ואתם כמובן, ה-FBOs שלנו, אתם הטובים ביותר ממה שיש בכל חברה שהיא ובכל מקום שהוא.

אני רוצה לשתף אתכם ב- 5 דברים שנתמקד בהם בשנת 2022.

1: להיפגש יחד.

כחברה, נעבוד על התכנסויות לעתים קרובות ככל האפשר ובאופן הכי בטוח שאפשר. במקרים שבהם לא נוכל להיפגש פנים מול פנים, נוסיף עוד תכנים דיגיטליים אונליין והזדמנויות עבורנו להיפגש באופן וירטואלי. כך, כל ההדרכות והאירועים ב-2022 ישודרו לעולם כדי שכולם יוכלו ליהנות מהם, בלי קשר למיקום שלכם.

2: תקשורת.

ב-2022 נתמקד בשיפור התקשורת בין המשרד הראשי למשרדים שלנו בעולם ואתכם, בעלי העסקים שלנו.
פיתחנו תוכנית תקשורת שאנחנו יודעים שתעזור לכם ללמוד עוד על העסק ועל המוצרים ועוד על מה שקורה בעולם של Forever.

3: שירות לקוחות.

אנחנו יודעים כמה קשה אתם עובדים על מציאת לקוחות ו-FBOs חדשים ואנחנו מחויבים לוודא שמטפלים בהם טוב כשהם יוצרים קשר עם המשרדים שלנו בכל רחבי העולם. אנחנו נחזק את שירות הלקוחות שלנו והצוותים שאחראיים על הקשר שלנו עם FBOs כדי לוודא שמתייחסים אליכם כמו שמגיע לכם ושיש לכם את הכלים שאתם זקוקים להם.

4: הוקרה.

כולנו אוהבים שמעריכים את מה שאנחנו, נכון?
במהלך השנים, הצלחנו בצורה נהדרת לתת ל-FBOs שלנו תחושה שמעריכים ואוהבים אותם. אבל כמו בתחומים רבים אחרים בעסק, אנחנו צריכים להישאר עירניים ולהציג את אותות ההוקרה שקיבלנו, כדי לוודא שאנחנו המובילים בתעשייה.

5: לתקן את זה ולהמשיך הלאה.

השנתיים האחרונות לימדו אותנו יותר מאי פעם שהחיים יקרים וחמקמקים. כחברה וכיחידים אנחנו מתחייבים מחדש להיות פותרי בעיות. כשצצות בעיות, מה שתמיד יקרה, נחפש פתרונות אפקטיביים בפרק זמן סביר שיאפשרו לכולנו לחזור לעבוד ולהתמקד בדברים
החשובים באמת.

אלה חמשת הדברים שביקשתי מהצוותים בעולם להתמקד בהם ב-2022.

כשאתם מתיישבים עם מצטרפים חדשים או אפילו כשאתם לבד עם עצמכם, השאלה שצריכה להישאל היא מה חשוב באמת? עם התשובה לשאלה הזו אתם יוצאים מחוזקים עם סיבה, עם תשובה ל”למה” שתניע אתכם לבניית מחר גדול יותר, טוב יותר ומזהיר יותר.
אז אם אני מבקש מכם לחשוב מה חשוב לכם באמת, זה בדיוק הזמן שאחלוק אתכם מה שחשוב לי באמת.
התשובה לכך קלה. מה שחשוב לי באמת, הוא אתם.

אתם מדהימים, כולכם, אני יודע כמה שזה קשה לאזן בין המשפחה לעסק. אנחנו מרגישים את הדחיות והאכזבות שלכם ואנחנו חוגגים את הניצחונות שלכם.
אתם אלופים!
ויש מספיק מקום בשבילכם על דוכן המנצחים של Forever.
לכו על זה, חברים.

 

(מתוך מכתב של גרג מוהן מינואר 2022 )

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן