גרג מוהן, נשיא Forever
אחת האוניות הגדולות בצי של חברת השייט ״רויאל קאריביאן״ הפכה להיות לבית לכל אלו שעמדו באתגר ה-Eagle Manager השנה. נסו לדמיין את גודלה העצום של האונייה שבנוסף לאלפי FBOs מכילה היכל החלקה על קרח, אולם תיאטרון, עשרות חנויות, מסעדות, כמה בריכות שחייה, וכמובן, אלפי חדרי אורחים! הספינה שלנו ששמה, כמה מתאים, ״ים של חופש״, אורכה יותר מ-338 מטרים ויש לה 18 סיפונים !
תמונת צוות האוניה

כמובן, המספר העצום של אנשים שנכחו על אוניית השייט היה מדהים, אבל מה שריתק אותי באמת היה העוצמה של המכונה הזאת, וכיצד היא מנוהלת על ידי הצוות המיומן. ביום האחרון שלנו, היתה לי הזדמנות לסייר על גשר האונייה, לצפות בקברניט עושה את עבודתו. זה היה באמת מדהים לחשוב כי עם כמה מכשירים די פשוטים, הוא יכול לנווט את האונייה העצומה הזו בקלות. ההתבוננות כיצד האונייה נישלטת באופן מדויק כל כך בעזרת מוט היגוי קטן הזכיר לי את אותם דברים פשוטים שאנחנו עושים, ושיש להם השפעה עצומה על העסק שלנו.

האימונים בכנס ה-EMR התמקדו בשלושה נושאים עיקריים: למצוא, להתמקד, לסיים.
למצוא: מה אתם רוצים להשיג במסע העסקי שלכם עם Forever? מפו את היעדים שלכם.
להתמקד: איך הופכים את זה למציאות? קחו את הפיקוד לידיים.
לסיים: התחייבו בפני עצמכם להשיג את מה שסימנתם כמטרה ואל תתנו לשום דבר להסיט אתכם מהמסלול.

העסק שלכם אולי ניראה לכם כמו דבר גדול עם הרבה משתנים, אבל בדיוק כמו האונייה העצומה הזו, בעזרת היכולת לשלוט בכמה דברים קטנים, ניתן למצוא את הכוח שיוביל לתאוצה ולתנופה!

אנחנו ברבעון האחרון של השנה, ואני בטוח שאם תתמידו ב-״למצוא, להתמקד, לסיים״ לא יהיה שום דבר שיעצור אתכם מלהצטרף אלינו כדי לחגוג יחד 40 בכנס הגלובלי וב-EM בארצות הברית.

תמונה של אונית ה-איגל מנג׳ר
גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן

סיפורי הצלחה