זמירה מרון, מנהלת בכירה, Senior Eagle Manager
כעת כבר ברור שעמידה באתגר ה-Eagle Manager חיונית להתפתחות העסקית של המנהלים ב-Forever. זמירה מרון, Senior EM, שבה מכנס ה-EMR שהתקיים השנה בשייט על ספינה מפוארת, ומסבירה את החשיבות.

מהי מטרת אתגר ה-Eagle Manager ?
ה-EM קיים שנים ספורות, אין צורך להיכנס לפרטי האתגר כדי להבין שעיקרו לעודד את המנהלים לבסס עסק יציב, ומסיבה זו כל מנהל שרוצה שהעסק שלו יהיה בתהליך התפתחות תמידי חייב לעמוד ביעד.

האם ניתן לעמוד באתגר גם בישראל?
בהחלט אפשרי. זה עניין של גישה . יש הטוענים שהאתגר קשה ובעייתי, טענה זו היא בחירה שעוזרת להם להישאר במרחב הנוחות .
כדי שתהיה התאמה בין הצבת המטרות והיעדים בהתפתחות העסקית לבין התוצאות בשטח, עמידה באתגר הכרחית! מי שיוצא מנקודת הנחה כזו מבין שמדובר באתגר בסיסי ביותר ובהישג יד של כל מנהל.
כ-Senior Manager (מנהלת בכירה), האתגר שלי קצת יותר מורכב. שנים שאני מאמנת את ה– FBO שלי לעמוד באתגרים כבר בשלב התחלתי ועם בסיס שכזה ניתן להתגבר על מורכבות האתגר. אני לא מתעסקת בשאלה אם זה אפשרי, אלא פועלת לעמוד באתגר מידי שנה .
בכנס EMR17 האחרון נכחו כ-3000 איש והתוצאות מדברות בעד עצמן.

כנס ה-EMR התקיים השנה על גבי אוניית פאר – איך היתה החוויה?
לפני הכל, ה-EMR משמש כמחנה אימונים למנהלים. בין אם הוא מתקיים על היבשה באתר אקזוטי או כחלק משייט באניית הפאר של ״הרויאל קאריביאן״. המשמעות של “איפה ” היא מישנית ב- EM. המטרה שלי בכנס הייתה ברורה: להיות שם כדי להעצים את עצמי ומתוך זה את השותפים העסקיים שלי.

מה הרשים אותך במיוחד?
החוויה החזקה ביותר הייתה לראות את המחויבות העסקית של משווקים בעולם כלפי העסק שלהם עם Forever, ובמיוחד שיאים מדהימים שנשברו, כמו ראידה ממלזיה, שתוך פרק זמן של 3 שנים היא חלק מצוות המנהיגות הגלובלי (GLT)- עובדה המעידה של כך שהיא בנתה תוך 3 שנים עסק עם מחזור שנתי של למעלה מ-7500CC . וכמובן הצעירה שבחבורה, FBO של קים מדסן, בחורה צעירה בת 22. הצטרפה לחברה בגיל 20 ותוך שנתיים היא כבשה את היעד של מנהל ספיר. היש מרשים יותר מאלה ?

יצא לך לדבר במהלך הכנס עם המנהיגים המובילים בעולם?
ה-EMR זה בדיוק המקום לעשות את זה. ניהלתי בכנס שיחה ארוכה עם ג׳ון קורטיס שאמר לי: ״להיות חבר בצוות המנהיגות הגלובלי (GLT)-זה בעיקר ליהנות מקבוצה של חברים שמדברים באותה שפה״ ומפה ברור לי יותר מתמיד שאני צריכה ויכולה להיות בקשר עמוק יותר עם המכרים שלי מבין חברי ה-GLT.

האם את מרגישה שהכנס תרם לעסק שלך?
אין ספק. מלבד ההדרכות המעצימות, יצרתי חברויות חדשות עם בעלי עסקים רבים מכל רחבי העולם וגם התבקשתי להתארח בוובינרים בדרום אפריקה ובאנגליה, מה שגרם לי תחושה רבה של סיפוק. אין ספק שהביטחון העצמי שלי לעבוד מחוץ לגבולות הארץ צמח במידה רבה, ומעבר לזה, כשנזכרתי היכן הייתי לפני עשור, הבנתי שהקסם של Forever קרה גם לי: חופש, בטחון כלכלי, טיולים בעולם . המטרות שהצבתי לעצמי מתממשות לנגד עיניי, וכמובן שאני בעיצומה של פריצת דרך לעסק גלובלי.

 

כנס EMR הבא יתקיים בפניקס, אריזונה בין 7-13/10/2018 כדי להגיע לכנס עליכם לעמוד בתמריץ ה- Eagle Manager המקנה מעמד שנתי של EM, לשם כך עליכם להיות פעילים ולהיות זכאים לבונוס מנהיגות לאורך התקופה (גם אם אין מנהלים תחתיכם).
בתקופת התמריץ עליכם:
לייצר לפחות 720CC שמתוכם לפחות 100CC ״חדשים״.
לחנוך אישית ולטפח לפחות שתי קבוצות של ראשי צוות חדשים.
לתמוך במפגשי הדרכה במרכז החברה.

הכנס הבא יהיה בסימן 40 שנה ל-Forever – לא תרצו לפספס את זה

 

סיפורי הצלחה