גרג מוהן, נשיא Forever
אני חושב שרובכם יודעים שאני אוהב להציב מטרות וכעת זה זמן נהדר להתמקד בכמה מטרות חדשות או אפילו לנסח מחדש את המטרות שהצבנו בתחילת השנה.

יש לי כמה מטרות אישיות לשנה הזאת שאולי נוכל לדבר עליהן בפעם אחרת, אך היום הייתי רוצה לדבר על מטרותיי עבור העסק שלנו. אני לא יכול לזקוף לזכותי את המטרות העסקיות של החברה מאחר ואנשים רבים מעורבים בקביעת יעדיה. צוות ההנהלה שלנו נפגש עם רקס ומציב יעדים מסוימים, אנו מציגים אותם למנהלים שלנו ברחבי העולם, מקשיבים למשוב שלהם, מבצעים מספר התאמות ואז, מגיע הזמן ללכת לעבוד!
לאחר שעברנו את התהליך הזה במהלך מספר החודשים האחרונים, חשבנו על מטרה פשוטה שהולכת למתוח את כולנו. אבל, אם כולנו נהיה מעורבים ונקבל על עצמנו את האתגר, ההשפעה על העסקים שלנו ועל החברה שלנו תהיה נהדרת!
המטרה שלנו היא הכפלת המכירות! זה הכול! זה כה פשוט. אם נכפיל את המכירות שלנו, נוכל לעזור לכמות כפולה של אנשים ברחבי העולם להיראות ולהרגיש טוב יותר.
אני יודע מה אתם עשויים לחשוב, ואתם צודקים! זו מטרה שאפתנית, אך זה בדיוק הסוג הטוב ביותר של מטרות. אלה הן המטרות שגורמות לכם בכל יום לשאוף לעשות קצת יותר. אני מקווה שרבים מכם מציבים לעצמם מטרות כמו אלה. אנו יודעים כי ייתכן וייקח זמן מה להשיג את המטרה הזו, אך זה בסדר, בגלל שאנו גם יודעים שדבר השווה את העשייה, שווה את ההמתנה!
הכפלת המכירות שלנו לא תגיע רק מדיבורים. זה ידרוש עבודה קשה ותשוקה ואולי אפילו קצת ״דם, יזע ודמעות״. רק דמיינו את התוצאה הסופית של כל העבודה הקשה הזו – כפול לקוחות, כפול רווחים, כפול אנשים שחייהם השתנו לטובה והכל בזכות הפעולות שלכם. זה מאוד עוצמתי.

“המטרה שלנו היא הכפלת המכירות! זה הכול! זה כה פשוט. אם נכפיל את המכירות שלנו, נוכל לעזור לכמות כפולה של אנשים ברחבי העולם להיראות ולהרגיש טוב יותר”.

ובכן, היכן מתחילים? הכפלת המכירות שלנו מתחילה בבסיס של מה שאנחנו עושים בכל יום. אם בדרך כלל אתם מדברים עם חמישה אנשים על המוצרים ועל ההזדמנות, הציבו מטרה להגיע ל- 10. אם אתם יוזמים מפגש ׳ההזדמנות העסקית׳ אחד בשבוע, בין אם באזור מגוריכם, באינטרנט, בוובינר או בכל דרך אחרת, אז למה לא שניים? אם בדרך כלל אתם מבצעים שני מפגשים ביתיים בחודש… אתם מבינים לאן אני חותר. על-ידי מציאת דרכים להכפלה של כל פעילות בעסק שלכם, אתם תיצרו כמות כפולה של לקוחות, מכירת מוצרים כפולה, כפול צירופים, יותר ראשי צוות, מנהלים, Eagle Managers… הבנתם את הרעיון.
פעילות זו היא הבסיס לעסק שלנו. אין קיצור דרך, אין דרך קלה להצלחה ואין דרך מהירה להכפלת המכירות שלנו. אני יודע את זה, אך על-ידי הכפלה, אפילו של הפעילויות הבסיסיות ביותר בעסק שלכם, אתם תזהו את העוצמה והחשיבות של כל אחת מהמשימות הללו. אני מבין כי שינוי כזה לא יתרחש בין לילה. ייקח לכם זמן להסתגל לפעילויות החדשות האלה בעסק שלכם, אך אני מזמין אתכם לקבל את האתגר. אין לכם מה להפסיד מלבד האפשרות לממש את ההזדמנות והפוטנציאל שטרם נוצל.
המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן

סיפורי הצלחה