אודי ראב”ד, מנכ״ל Forever ישראל
אנשים רבים מצפים ל"הצלחה הגדולה". באמירה שלהם: "כשאגיע אל... זה ישקף את ההצלחה שלי". או: "כשאזכה בלוטו אוכל לומר שהצלחתי בחיים". כמובן שאמירות אלו אינן משקפות מציאות ואינן ריאליות, ולמרות זאת הן נשמעות לעיתים תכופות.

 

רקס מוהן היה פורץ דרך כשבנה את יסודות החברה על בסיס אנושי נדיר: “לתת הזדמנות…” המתאימה ליכולות של כל אחד. במקביל, יצר מנגנון שתומך ועוזר לכל אחד ואחת להרחיב את היכולות האישיות וכתוצאה, נוצר שיפור בהכנסה. ההצלחה העולמית של Forever אינה תוצאה של קסם, אלא תוצאה של עבודה עקבית שמחקה את מאמציו של רקס מוהן וכעת של גרג בנו בדוגמה אישית. טסתי פעם עם רקס מוהן בתוך ארה”ב בטיסה מסחרית. רקס יכול היה לבחור כל מחלקה במטוס אבל בחר במחלקת התיירים. הוא ישב 4 שורות לפניי ליד המטבחון של המטוס. לאחר ההמראה והתיישרות המטוס בגובה, החל רקס לשוחח עם הדיילות במטוס ותוך כדי הטיסה צרף שתיים מהן כמשווקות של Forever. אפשר לדמיין את הפליאה שלי – בעל חברה בהיקף עולמי עוסק בצירוף של משווקים חדשים לקבוצה האישית שלו… והפליאה התחלפה בפרץ מוטיבציה: זו Forever!
גרג בתורו, ממשיך את דרכו של רקס ומקדם את מושג המצויינות, גם הוא מתוך דוגמה אישית: “להיות מצויין זה חשוב, אבל פחות מאשר לפעול כל הזמן בשאיפה למצויינות עם כל פעולה שאנחנו עושים”.

Forever כמעט בת 40 וההכנות לחגיגה הגדולה בעיצומן. הכנס בדאלאס יהיה מיוחד מכל הבחינות. לא רק שיהיו סיכומים של פעילויות מהעבר הרחוק והקרוב, אלא גם תימשך תנופת ההצלחה של Forever גם אל העתיד. בנוסף, אי אפשר להתעלם ממגוון ההזדמנויות, שיכולות לשנות את העתיד הכלכלי, ש–Forever מציעה לאנשים רבים. וכעת, כדי לתמוך במטרות שהציבו בפנינו ולרגל שנת ה–40 של החברה החליטו להקל עלינו את ההשתתפות בבונוס היו”ר. עלינו להגיע
ל–CC3000 בחודש, שלוש פעמים לפחות עד סוף מרץ 2018, כך נוכל להשתתף בחלוקת הרווחים של שנת 2018. כולנו יחד, במאמץ ובעשייה משותפת תוך שאיפה למצויינות נקדם את העסק הפרטי שלנו וביחד נממש את המטרה הזו של בונוס היו”ר. התוצאה של שפע כלכלי לאורך הדרך תהיה חלק מהישג עסקי ללא אח ורע.

“ההצלחה היא דרך, לא מטרה.
העשייה לעיתים חשובה יותר מהתוצאה” 
(ארתור אש)

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה