אצלנו אומרים: אם זה לא גורם לך לחייך, עשה שינוי! צפו בסיפורם של אנשים שונים ברחבי העולם שלא מפסיקים לחייך בזכות Forever.

סרטוני השראה

אל תוותרו על סרטוני ההשראה שלנו. סרטונים אלו פתוחים לכולם, כדי לתת מבט טוב יותר על המוצרים הנפלאים ועל ההזדמנות העסקית.

צפו בסרטונים

ההזדמנות ש-Forever מעניקה, הינה נתינה ללא חיפוש תמורה כדי להגשים את החזון שלנו ו”…לתת הזדמנות לכל אחת ואחד להרוויח לפי יכולתו…”

סרטוני הדרכה

הידע האצור ב-Forever מועבר לכל אחת ואחד דרך ה״אקדמיה של Forever״, חלק מההדרכות מצולמות ומובאות כאן לכם, כדי לאפשר חדירה לשוק באופן קל יותר.

צפו בסרטונים

באפשרותכם להרוויח החל מ – 15% דרך 35% ועד 48% מכל מחזור מכירה שתעשו באופן אישי. ובנוסף, כדי לבנות ביטחון כלכלי תוכלו לפתח קבוצה של משווקים שכל אחד עושה מעט, אבל ביחד עושים הרבה. לרעיון הזה ב-Forever קוראים TEAM MARKETING.

טפסים ותעודות

כל הטפסים במקום אחד, כולל מחירונים מעודכנים, חוברת נהלים, טופס בקשת הצטרפות, טופס החלפת מוצר, רשיונות משרד הבריאות, אישורי השגחה ועוד.

קיראו עוד

עוצמתו של השיווק הרשתי היא בשיטה של ההמלצה מפה לאוזן ובבניית צוות מנצח. אין צורך בידע מוקדם בשיווק או מכירות, וכל ההכשרה הרלוונטית מוענקת בחינם על ידי החברה בהדרכות, בכלים השיווקיים ובאקדמיה של Forever.

בהשראת האלו

איגדנו במיוחד עבור בעלי העסקים ב-Forever את המאמרים החשובים ואת הסיפורים מעוררי ההשראה – מידי פעם נוסיף ונעדכן את המגזין הזה, אתם מוזמנים לעקוב, לקרוא ולשתף.

קיראו עוד

הישארו בעניינים

FBO - הצטרפו אל רשימת התפוצה שלנו

תגיות אחרונות