ד"ר ישראל צביאל מסכם את הרצאתו בסמינר מוצרים
Immublend הוא מוצר התומך במערכת החיסון שלנו ומומלץ לחיזוק מערכות ההגנה של הגוף.
תמונה של אימובלנד

המערכת החיסונית מגנה על גופנו 24/7, כלומר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 יום בשנה. ללא חופשה, ללא תלונות.
המערכת איננה תמיד בשיא יכולתה. יש גורמים רבים שעלולים להחליש אותה כמו: תזונה לקויה, אלרגיות, זיהום אוויר בבתים ובערים,
חוסר שינה, בעיות נפשיות, לחץ, בעיות כלכליות ועוד.
המערכת המפוארת הזאת חייבת להיות במיטבה כדי להעניק לנו חיים של בריאות איתנה. Forever פיתחה מוצר שנותן לנו תשובה לחיזוק המערכת הגדולה הזאת.

במאמר זה אפרט לגבי מרכיבי האימובלנד:

תערובת FOS -Fructooligosaccharides
Lactoferrin
Maitake
Shiitake
Vitamin C
Zinc

המרכיב הראשון באימובלנד: Fructooligosaccharides- FOS

גופנו מוגן על ידי 3.5 ק”ג של יצורים פרוביוטיים שנמצאים בתוכנו. הם רבים מ-100 טריליון תאי גופנו פי 10 עד 100. מדובר בפועלים חרוצים ומסורים. כל שהם מבקשים זה FOS. אלה הם החיידקים הידידותיים, הפרוביוטיקה. הם מקבלים מאתנו גם מינרלים וויטמינים.
FOS הינם חומרים טבעיים שנמצאים בצמחים כמו בצל, אספרגוס, קמח מלא ועוד. הגוף אינו יודע לפרק אותם אבל הם חיוניים מאד עבורנו: החיידקים הטובים שלנו יודעים לפרק את ה FOS, וניזונים מזה. מדובר בחיידקים מסוג: Bifidobacteria, Lactobacilli ועוד.
בניסוי אחד נתנו ל 23 אנשים בגיל 73 שנה בממוצע, את ה FOS (כמו זה שנמצא במוצר שלנו). התוצאה: כמות החיידק הטוב ביפידובקטר גדלה פי 10 !

כדי שה FOS יעבוד טוב יותר מומלץ לשלב את האימובלנד בשתיית ג’ל אלו ורה ועם המוצר שלנו עם החיידקים הטובים, פרוביוטיקה.
טיפ: ערבבו את ג’ל האלו ורה בטעם חמוציות או אפרסק עם סודה קרה. טעים!

מרכיב מס׳ 2: לקטופרין

לקטופרין הוא חלבון בגודל בינוני, מחובר לפחמימות. בתחילה מצאו אותו בחלב ומכאן תחילת שמו: לקטו. הוא מופרש בדם בעיקר מתאי הדם הלבנים, המגנים על הגוף. זהו חלבון בן חיל, עם יכולות רבות ומעניינות. הוא שייך למשפחת הטרנספרינים, הקשורים למשק הברזל בגוף. הוא קושר ברזל.
הוא נמצא בחלב אם, ועוזר לספיגת הברזל ממעי התינוק. רמתו בגוף עולה בכל תהליך דלקתי. החלבון שלנו קושר אליו המון חומרים: ממש איש עם קשרים ! למשל: הוא קושר מלחים שונים כמו אלומיניום, גליום, מנגן, קובלט, נחושת, אבץ ועוד. הקשר שלו לברזל חזק ולמינרלים האחרים חלש. הוא קושר חומרים אורגניים. בכך יש לו השפעה על חילוף החומרים.

למה התכוון ׳המהנדס הגדול׳ שיצר את הלקטופרין ?
כאמור, הלקטופרין קושר חזק את הברזל. הוא נמצא באזורי דלקת, שם נמצאים חיידקים, המסוכנים לגוף. החיידקים הללו זקוקים לברזל כדי לייצר אנרגיה ולתקוף. מגיע הלקטופרין וקושר אליו את הברזל, וכך מונע מהם את האפשרות לשגשג, ובולם את התקדמותם.
כדי להשלים את התמונה יש לציין עוד תכונה שלו: הלקטופרין עמיד לפירוק על ידי אנזימים. למשל האנזים טריפסין מפרק חלבונים, והלקטופרין הוא חלבון. באזור הדלקת יש הרבה טריפסין לפירוק החלבונים של החיידקים. אבל הלקטופרין עמיד לפירוק וכך ממשיך להגן על הגוף.

איפה יש לקטופרין בגוף האדם?
מיקומו הוא בכל מקום בו יש אפשרות פלישה לגוף של חיידקים:
ראשית, בחלב אם, במיוחד בקולוסטרום. שנית, בבלוטות המפרישות חומרי הגנה: בלוטת המעי, המרה, הלבלב, נזלת, דמעות ועוד.

לסיכום: זהו חלבון שעוזר לנו להתגונן מפני חיידקים באזורי זיהום. הוא משפיע על אי גדילת מזיקים כמו חיידקים, וירוסים ופטריות על ידי מניעת ברזל מהם. מאידך, הוא מעניק ברזל לחיידקים הטובים. הוא מסוגל להרוג חיידקים על ידי הרס קרום התא של החיידק. לעתים הוא מחשמל את החיידק על ידי מטען חשמל סטטי, וכך גורם למותו של החיידק על ידי הרס קרום התא שלו. הלקטופרין מהווה מקור ללקטופריצין שהוא חומר יותר חזק נגד חיידקים.

כאמור, הלקטופרין קושר קרומי תא של חיידקים וכך תורם להעברת החיידק לעולם שכולו טוב. החיידק משחרר חומרים שגורמים לדלקת. תגובת הדלקת עלולה להיות מזיקה. כאשר הלקטופרין קושר את החומרים שמשחרר החיידק הוא פועל להפחית את הדלקת ואת הנזק הבא בעקבותיה.
מחקרים הראו שהלקטופרין הפחית התפשטות סרטן בעכברים.
לקטופרין מעודד פעילות של תאי מערכת החיסון. בין התאים האלה נמצאים: NK – תאי הרג טבעיים, לימפוציטים מסוג CD4 + ו CD 8 +. תאים אלה חשובים במאבק נגד סרטן. לקטופרין מעודד בניית עצם חזקה. הוא מעודד את התאים שבונים עצם או סחוס.
לסיכום: מדובר בחומר מעניין ביותר, שהמחקרים עליו בתחילת דרכם, ובעתיד יתגלו עוד עובדות מעניינות עליו.

מרכיב מס׳ 3 : מייטאקי- “הפטריה הרוקדת”

Maitake – Grifola Frondosa היא פטריה שגדלה בצברים בבסיסי עצים, במיוחד עצי אלון. משמעות השם Maitake היא “פטריה רוקדת”, בעוד האיטלקים קוראים לה ׳סיניורינה׳ (העלמה). היא גדלה ביפן וצפון אמריקה.
ב-2009 בבי”ח Memorial Sloan Kettering Cancer Center הפטריה הראתה יכולת חיזוק של המערכת החיסונית. נראה שהיא פועלת לחיזוק תאי ה NK , תאי ההרג הטבעי. היא גורמת גם למוות מתוכנן של תאי הסרטן או לעיכוב גדילתם. מחקרים אחרים הראו שיתכן שהיא מעכבת גרורות סרטניות.

מרכיב מס׳ 4 : פטרית שיטאקי

Shiitake – Lentinula Erodes היא פטריה ממזרח אסיה.
תכונות אפשריות של הפטרייה: אנטי בקטריאלית, חיזוק מערכת החיסון, אנטי וירלי. מחקרים הראו שהיא מגבירה חיסוניות נגד שפעת ונגד מחלות חיידקיות.

מרכיב מס׳ 5 : ויטמין C

זהו ויטמין חיוני שהגוף אינו יכול בלעדיו. והוא חייב להיות נצרך יום יום.
הוא פעיל ב-8 מערכות אנזימים. אחד מהם הוא תהליך ייצור הקולגן בגוף. הקולגן הוא השלד של רקמת החיבור. ויטמין C חשוב מאד בריפוי פצעים, מניעת דימומים וכחומר נוגד חמצון רב עוצמה. חוסר בו גורם למחלת הצפדינה.

מרכיב מס׳ 6 : אבץ

זהו מינרל חיוני עם חשיבות ביולוגית גדולה.
ל 2 מיליארד אנשים בעולם יש חוסר אבץ, בעיקר בעולם המתפתח.
חוסר אבץ עלול לגרום חסר גדילה בקרב ילדים, נטייה לזיהומים ופגיעה במערכת החיסונית.

לסיכום: Immublend הוא מוצר התומך במערכת החיסון שלנו ומומלץ לחיזוק מערכות ההגנה של הגוף.

 

סיפורי הצלחה