יובל אורן, מנכ"ל FOREVER ישראל

בפתיחת שנת 2023 אני רוצה להתחיל ולהודות לכל אחד ואחת מכם על העבודה, על ההשקעה ועל ההשראה. בכל יום אני רואה קבוצה של אנשים עם יעד ברור וערכי מול העיניים. זה בהחלט מעורר השראה ונותן לי ולצוות המשרד את הכוח והאנרגיה להמשך את העשייה ואת שיפור פני החברה והשירותים שהיא מציעה בכל יום ויום. בזכות ההשקעה המבורכת אני שמח לומר שישראל מובילה בגדילה את כל מדינות אירופה, שנה שלישית ברציפות. זהו הישג מרשים ומכובד ועם זאת מתמרץ עוד יותר לשמר אותו ולהמשיך לדחוף קדימה.

אני רוצה לחלוק איתכם עוד כמה דברים שלמדתי על החברה המדהימה הזאת בשנה האחרונה:
כפי שרובכם יודעים עסק ב-FOREVER מתחיל כעסק קטן וגדל בהתאם לזמן השקעה שמתאים שכל משווק משקיע. חלקכם לוקח את העסק כהכנסה נוספת לבית, וחלקכם מחליט לגדול ולגדול ולהפוך את העסק הזה כמקור עיקרי להכנסה. החברה הזאת, FOREVER העולמית, הינה אנומליה בעולם העסקים, עולם שברובו ציני ומבוסס קודם על מספרים: לא משנה איזו תעשיה נבחן, נראה חברות שמצהירות על ערכים יפים אך לבסוף נכנעות ללחץ הבעלים או בעלי המניות ופועלות אך ורק בכדי לייצר כמה שיותר רווח, אחרת – לפי תפיסת העולם העסקית – ״אין להם זכות קיום״. פה נכנסת האנומליה הזאת שנקראת FOREVER ששמה למטרתה את הצמיחה האישית והכלכלית של המשווקים שלה לפני כל ערך אחר. שנת 2022 הייתה שנה מלאה בשינויים כלכליים קיצוניים שהובילו לאינפלציה משתוללת בעולם כולו. חברות רבות נכנסו לסיבוכים כלכלים רציניים, שהביאו אותן להעלות מחירים ברמה כזו או אחרת, במטרה לשמר את הרווח שלהן. FOREVER לעומתם, קיבלה הרבה החלטות קשות וסופגת חלק ניכר מהעלויות המשתנות בכדי לשמר את הרווח של המשווקים ובכדי להמשיך ולתת למשווק הזדמנות להתפרנס כמיטב יכולותיו ורצונו. אני רוצה לקחת אתכם לשיח שנכחתי בו שכלל את המנהלים הראשיים של החברה, גרג מוהן, נשיא החברה ואיידן אוהר, סגן נשיא בכיר, אשר הציגו בפנינו מצב בו עלויות חומרי הגלם עלו במעל ל-20%, עלויות השילוח הכפילו את עצמן ועלויות התפעול עלו גם הן. כל השיח שלהם היה מרוכז באופן שבו אנחנו יכולים להמשיך ולשמר את ההזדמנות המדהימה שהחברה מציעה, תוך התייחסות מלאה לעובדה שהם מוכנים לספוג חלק ניכר מהעליות בתשומות בכדי לא לפגוע בכם, משווקי החברה.

אני שמח וגאה שיש לי את הזכות להיות חלק ממערכת שכזאת, שלא רק מצהירה על ערכים אלא עושה כל שביכולתה בכדי לשמר אותם. מבחינה עסקית הרי ומדובר בחברה שפועלת כנגד העקרון העסקי הנפוץ, אך מנגד אני רואה חברה שמשמרת ערכים ומוכיחה את דרכה לאורך 45 שנה של נתינה ואהבה למשווקי החברה ולקוחותיה. בשנת 2022 אני למדתי עוד על העומק של ערכי החברה ואני שמח שאני יכול לחלוק זאת עמכם. מפה אני רוצה לברך אתכם בפתחה של שנת 2023 כשנה של המשך התפתחות אישית וכלכלית ולומר בשמי בשם צוות המשרד ובשם הנהלת FOREVER העולמית, שאנחנו פה איתכם ולמענכם לאורך כל הדרך.

מאחל שנה של אהבה FOREVER-ית לכולנו.

 

יובל אורן, מנכ"ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של יובל אורן