רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים Forever Living Products
להיות מנהיגים זה לא אומר לדעת הכל. למעשה, זה בלתי אפשרי! אבל אתם תמיד יכולים ללמוד ולפתח חשיבה סקרנית יותר. הסקרנות ממלאת את השאיפה שלנו למצוא תשובות ולחפש התנסויות חדשות. חשוב מכך, היא עוזרת לנו להשתפר במה שאנחנו עושים.

קל לנו להתקבע ולתת לחיים שלנו להפוך לשגרה, להרגיש כאילו יש לנו את כל התשובות שאנחנו צריכים,
אבל חשוב שתהיינה לנו יותר תשובות משאלות, שנביט על העולם דרך מה שאפשר לקרוא לו מבט של מתחילים – סקרנים, פתוחים לרעיונות ולהוטים ללמוד.
אלברט איינשטיין אמר פעם: “אין לי כישורים מיוחדים. אני פשוט להוט מסקרנות.”

ההתעניינות בלמידה תחזק מאוד את העסק שלכם ב-Forever

כשזה מגיע לעסק שלכם, יכול לעזור לכם ללמוד מאחד האנשים החכמים ביותר שהיו קיימים אי פעם.
קחו למשל את העובדה שמנכ”ל ממוצע קורא 60 ספרים בשנה! למה? כי הם אף פעם לא מסופקים ממה שהם יודעים על עסקים או על החיים. הם רוצים להבין על אנשים יותר ולקבל פרספקטיבה רחבה יותר על העולם.
בניית עסק שיהיה פחות אגוצנטרי, או ממוקד פחות במוטיבציות, בתשוקות וביעדים שלכם בלבד, תוכל לשנות את הדרך שלכם להצלחה. זה מדהים מה שקורה כשאנחנו מעסיקים את עצמנו קצת פחות ב”אנחנו” וקצת יותר באחרים.

בפעם הבאה שאתם מציגים את ההזדמנות של Forever למישהו, הקדישו זמן כדי לשאול שאלות, להקשיב ולהתבונן תחילה. נסו קודם כל להבין ורק אחר כך להסביר. היו פתוחים לאמונות שלהם, להשקפותיהם ולתשוקותיהם. אתם עשויים ללמוד עליהם דברים שיפתחו דלתות גם למשהו חדש עבורכם.
תגלו שהחיים של אנשים סקרנים הם אף פעם לא משעממים. המסירות הזו לשאלת שאלות וחיפוש תשובות תוביל אתכם להזדמנויות רבות הרבה יותר.
שאלות רבות יובילו אתכם לעולם חדש ולהזדמנויות חדשות שהיו חבויות מכם לפני כן. אל תחששו להסיט את הווילון הזה הצידה ולתת ללהט הסקרנות שלכם להוביל לעתיד משגשג יותר! לעולם אל תחדלו מלתהות.
לעולם אל תפסיקו ללמוד.

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן