ב-FOREVER אנו מחויבים לשמירה על הסביבה. אנחנו מאמינים שאתם צריכים לחוש בטוחים שאתם מייצגים חברה שאחריות סביבתית היא בראש מענייניה.

תוכניות מיחזור זוכות פרסים

‫יש לנו תוכניות מיחזור וכל דבר במתקנים שלנו שניתן למיחזור, אנחנו ממחזרים.
‫האם זול יותר לאסוף את כל החומר הזה ולהשליך אותו לאשפה? בהחלט. אבל זה לא מי שאנחנו.
‫אנחנו תמיד מחפשים דרכים לוודא שאנחנו משתמשים באריזות הניתנות למיחזור ולקראת העתיד אנחנו בודקים איך נוכל להשתמש בפלסטיק ממוחזר כשאנחנו צריכים להשתמש בפלסטיק, ‫או בנייר, באריזות המוצרים שלנו, כדי לוודא שיש לנו זרימה המשכית של מיחזור במערכת שלנו, כדי לוודא שאנחנו עושים את חלקנו.

יש פרסים שמעידים על העשייה שלנו ‫ועל כך שאנחנו עושים אף מעל ומעבר למה שאנחנו אמורים או צריכים לעשות.

‫ב-AVA זרוע הייצור שלנו, זכינו במה שנקרא פרס “Blue Thumb”. זכינו בו ברציפות במשך שש שנים, בזכות הדרך שבה אנחנו ‫משמרים, מטפלים ומפחיתים ‫את צריכת המים שלנו.

בשדות האלוורה שלנו, לדוגמה, הפחתנו את צריכת המים בכמעט 90% ‫בעזרת התקנת משאבות סולאריות ומערכת טפטפות. ‫
האם אנחנו חייבים לעשות זאת? ‫לא! אבל, משום שמים הם משאב טבע אדיר, ובזכות היכולת והתשוקה שלנו להיות אזרחים גלובליים למופת, התקנו את המערכת הזו ‫כדי להפחית את צריכת המים שלנו שם.
‫קיבלנו גם ״P2״ שהוא פרס על ביצוע תוכניות למניעת זיהומים.
‫זו תוכנית התנדבותית, כלומר, אנחנו לא נדרשים לעשות את זה. ‫זה שואב יותר זמן, אנרגיה, משאבים וכסף ‫מ-AVOA ומפעלים אחרים ‫להיות זכאים לפרסים האלה. ‫

יש לנו אישורים חשובים ויוקרתיים מאוד

‫ב-FOREVER Nutraceuticals היכן שמיוצרים תוספי התזונה שלנו, יש לנו אישור מועצת הרוקחות של אריזונה, ‫אנחנו מקבלים את האישור הזה כל שנה. נציגים מטעם מועצת הרוקחות מגיעים למפעל שלנו ללא התראה, ‫מבלי להכין אותנו. ‫הם עוברים על הכל ובודקים ‫את תהליכי הייצור שלנו. ‫אם נכשלים, מפסידים את האישור!

‫אבל אנחנו לא נכשלים. ‫אף פעם לא.

אישורי ISO – סטנדרט בינלאומי

על מנת להשיג אישור ISO ‫חייבים למלא הרבה טפסים, תהליכים ודרכי פעולה שצריכים לשנות ‫ולוודא שמתקיימים, ‫ובסופו של דבר יש ביקורת. פקחים באים ומוודאים שאתם פועלים בדרכים האלה.

‫יש לנו אישור NRT ‫שמגיע עם אישור ISO 46001, ‫אישור שמדבר על דרכי שימוש במים, ‫שוב, פרס נוסף שקיבלנו ‫בשני מתקני הייצור שלנו, ‫FOREVER Nutraceuticals ‫ו-AVA ‫בקשר להשפעה שלנו על השימוש במים ‫במתקני הייצור שלנו.

‫יש לנו אישור ISO 5001 שכדי לקבל ‫צריך להראות שימוש יעיל באנרגיה, ‫אישור על כך שאנחנו עושים מה שאנחנו יכולים ‫כדי לשמר ולחסוך אנרגיה. ‫עברנו והתקנו תאורת LED ביעילות גבוהה ‫ברחבי המפעלים שלנו, ‫אנחנו מוודאים שהמכונות שלנו פועלות, ‫באמצעות תחזוקה שוטפת, ‫ביכולת הטובה ביותר שלהן, ‫כדי לוודא שאנחנו מפחיתית למינימום ‫את טביעת הרגל הפחמנית שלנו.

‫אישור נוסף שאנחנו גאים בו הוא 17025 – ‫זה אישור למעבדות שלנו ב-AVA ‫ו-FOREVER Nutraceuticals ‫- זהו האישור בסטנדרט הכי גבוה בתעשייה. למעט מאוד מעבדות בעולם ‫יש את האישור הזה, כי הוצאתו כרוכה בזמן, מאמץ, ‫אנרגיה וכסף. ‫אבל לנו זה חשוב.
יש לנו אישור ISO מספר 9001 ‫שהוא חותם אישור על הייצור, על כך שתהליכי הייצור בתקן GMP, ‫Good Manufacturing Processes ‫14001 על בטיחות סביבתית וניהולית ועל כך שאנחנו מנהלים את המערכות שלנו כדי לוודא שאנחנו מפחיתים ‫את הפגיעה בסביבה למינימום, על על ניהול תעסוקתי, בריאותי ובטיחותי ‫- על טיפול בצוותי העובדים שלנו. ‫בדיוק כמו שאתם חברים במשפחת FOREVER שלנו, ‫כך גם העובדים שלנו, ואנחנו רוצים לשמור על הבטיחות והבריאות שלהם ‫כי הם מייצרים את המוצרים ‫שעוזרים לכם לבנות את העסקים שלכם.

סביבה ירוקה

‫יש לנו כמעט 50 מיליון צמחי אלוורה. ‫אתם מבינים את כמות הפחמן הדו חמצני ‫ש-50 מיליון צמחים יכולים לעזור לעבד ‫כדי לעזור לאוויר להיות נקי? ואנחנו מקפידים שהצמחים האלה ‫יהיה במצב מעולה.

אנחנו מעבדים מעל 90,000 קילוגרם ‫של עלים בכל יום. מה אנחנו עושים עם הפסולת? ‫הקליפה החיצונית מעובדת ‫ונשלחת לשדות וממוחזרת.

למה אנחנו עושים את זה ב-FOREVER?

כאשר אתם ממליצים על המוצרים שלנו, אתם יכולים לעשות את זה בביטחון מלא ‫שהאיכות היא אכן מה שאנחנו מספרים שהיא, שהמוצרים בטוחים ואפקטיביים ‫והאישורים החיצוניים הללו ‫גורמים לאנשים לבטוח בזה.

אנחנו פועלים כדי לתמוך בשמנו הטוב ‫בעזרת תמיכה בשמכם הטוב, וזה דבר שאנחנו גאים בו מאוד.