"הצלחה אמיתית לאו דווקא נרכשת בתחרות, אלא באמצעות דאגה להצלחתם של אחרים"
(רקס מוהן)

הרעיון של עזרה הדדית הוא הבסיס של כל מה שאנחנו עושים ב-Forever. התוכנית העסקית שלForever בנויה כך שתוכלו להצליח רק אם תעזרו לאחרים ותובילו דרך דוגמה אישית. משפחת Forever עוסקת בתמיכה והדרכה הדדית בכל יום, וכוחה של הקהילה שלנו ממשיך להיות אחד מהנכסים העוצמתיים ביותר שלנו.

כפי שהיטב לומר רקס מוהן, מייסד Forever ממנו נפרדנו בשנה החולפת:

״העיקרון החשוב ביותר הוא לבנות את העסק שלכם באהבה. אתם כאן לא רק בגלל שיש לכם אהבה למוצרים שלנו, אלא גם בגלל שיש לכם תשוקה לחיים, לבריאות ולעזרה לאחרים להבין את הפוטנציאל שלהם. אתם כאן כי יש גמול שאי אפשר לאמוד אותו לפי סכום של צ’ק, והוא לעזור למישהו או מישהי לעשות שינוי בחיים שלהם בעזרת הכוח של Forever.״

כשאכפת לכם מאנשים ואתם משקיעים ברווחתם, זה עוזר להם לראות משהו בתוך עצמם – את היכולת האפשרית שלהם לשנות את העולם סביבם לטובה. הם מבינים שיש להם ערך, שמגיע להם ושהם יכולים ללכת בעקבות החלומות שלהם.

Forever תתגמל תמיד את אלה שעובדים כדי להגביר את הפוטנציאל של האחרים ושואפים כל יום להפוך למנהיגים טובים יותר. הסיבה היא שעזרה לאנשים להצליח היא חלק מהמחויבות שלכם. כשאנשים מצטרפים לעסק שלכם, יש ברית שאתם כורתים איתם: אם הם יעבדו קשה כדי שהעסק שלהם יצמח, אתם תעבדו קשה בדיוק כמותם כדי לעזור להם להביא אותו לשלב הבא.

כי הצלחה אמיתית ב-Forever, מנהיגות אמיתית- היא הצלחתם של אחרים.

 

במאמרים הבאים המנהלות המובילות לשנת 2021 מציגות את הכוכבים העולים:

קראו את המאמר של נחמה ואילון מאיר, מקום ראשון לשנת 2021

קראו את המאמר של תמה קופמן, מקום שני לשנת 2021

קראו את המאמר של הודיה פיין, מקום שלישי לשנת 2021