כמה לחץ! דְּחָק (עָקָה, או פשוט – לחץ) נובע מכל המתרחש סביבנו ומשפיע למעשה על כל אחת ואחד בחברה שלנו. לחץ מרוקן חומרים מזינים קריטיים ויוצר דרישה גדולה יותר לוויטמינים ולמינרלים מסוימים. אולם בקצב החיים המהיר של היום, עם המזון המהיר, מעטים מאתנו אוכלים כפי שצריך, והצרכים התזונתיים שלנו זוכים לעדיפות נמוכה יותר.
DailyImage

המחקרים מראים כי ליותר מ-90% מתושבי ארה״ב, יש מחסור לפחות בסוג ויטמין או מינרל אחד בגוף, וכ-9% בלבד מהאוכלוסייה האמריקאית צורכים את חמשת מנות הפרי והירק המומלצות ביום. בארץ, המצב אינו טוב בהרבה.
לעיתים, נידמה שמתן עדיפות למזון בריא וצריכה של כמות החומרים המזינים הנכונה בתפריטי המזון שלנו זה עניין בלתי אפשרי עם כל מה שקורה בחיים המורכבים שלנו, אולם ניתן להתחיל עם מספר שינויים פשוטים:

daily-icon3

לצבוע

מגוון חומרים מזינים מצויים באופן טבעי במזון. הם אחראים, בין השאר להענקת צבעים ייחודיים לאוכל שלנו. ככל שתוסיפו מספר גדול יותר של צבעים לתפריט המזון שלכם, כך תכניסו לגוף מגוון גדול יותר של חומרים מזינים.

daily-icon2

לזוז

ככל שאתם נמצאים יותר בתנועה כך תרגישו טוב יותר. הפעלת הגוף משפרת את מצב הרוח ואין הדבר אומר שעליכם לבלות שעות בחדר הכושר. התחילו בפעילות פשוטה: עלו במדרגות במקום במעלית, החנו את הרכב שלכם בקצה המרוחק של החניון כשאתם הולכים לקניות, או לכו במורד הפרוזדור של המשרד על מנת לשוחח עם השותף שלכם בעבודה במקום להתקשר אליו או לשלוח לו מסרון.

 daily-icon1

לערבב

כל מצרך מזון מכיל פרופיל תזונתי שונה ומספק יתרונות שונים, אולם מרביתנו אוכלים את אותם מצרכי מזון בכל יום. על מנת לערבב את התפריט שלנו, התחילו ממצרך מזון אחד טוב בכל יום.

 

פוראור דיילי מספקת נוסחה מאוזנת של ויטמינים ומינרלים בשילוב עם נוגדי חמצון וחומרים  פיטונוטריאנטים טבעיים במטרה לסייע לכם לעמוד בדרישות התזונתיות היומיות שלכם.
ויטמינים ומינרלים חיוניים לתפקוד תקין של גופינו. הם תומכים בגדילה, בחיוניות ובאיכות החיים הכללית שלנו. כמעט כל מערכת בגוף עושה שימוש בוויטמינים ובמינרלים, אולם הגוף זקוק גם לנוגדי חמצון ולפיטונוטריאנטים המגיעים מהפירות ומהירקות.
תערובת הפירות והירקות, FVX20, הבלעדית ל- פוראור דיילי מכילה פירות וירקות המגיעים מכל חמשת קטגוריות צבעי המזון, ובכך מבטיחה מגוון ויטמינים ומינרלים לגוף. באמצעות הכללתם של כל מקורות המזון הללו, פוראור דיילי לא רק מספקת את הויטמינים החיוניים, אלא גם את כל הגורמים המשותפים האחרים ואת כל הפיטונוטריאנטים שהגוף זקוק להם. פוראור דיילי כוללת גם תערובת מתקדמת התומכת בתאי הגוף. תערובת זו כוללת חומרים מזינים חשובים כגון ביופלבונואידים וחומרים מזינים תאיים מרכזיים כגון CoQ10 וחומצה אלפא-ליפואית אשר משפרים את הבריאות ברמה התאית.

ויטמינים בשילוב עם כל החומרים המזינים החיוניים הללו מסייעים לגופכם לייצר אנרגיה ביעילות גבוהה יותר, מסייעים לתפקוד המערכת החיסונית ומספקים את החומרים המזינים החיוניים לשמירה על בריאות אופטימלית.

זה חיוני לצרוך כמות מספיקה של ויטמינים להם זקוק גופכם בכל יום, אך חשוב גם שיהיה איזון בין הויטמינים, המינרלים, נוגדי החמצון והפיטונוטריאנטים. כל ויטמין ומינרל ב-פוראור דיילי נבחר בצורה ידנית ומוכנס בכמויות מאוזנות במטרה להגדיל למקסימום את יכולת הספיגה ולייעל את ההשפעות הסינרגטיות של הנוסחה.
השפעות אלו זוכות לשיפור נוסף בכך שתערובת הפירות והירקות FVX20 והתערובת המתקדמת לתמיכה תאית מבטיחות לספק את כל החומרים המזינים והפיטונוטריאנטים החשובים לגוף.
התכנית התזונתית המקיפה של פוראור דיילי מספקת כמויות אופטימליות של פיטונוטריאנטים, ביופלבונואידים, נוגדי חמצון חדשניים טבעיים חשובים ותערובת בלעדית של פירות וירקות במטרה להבטיח שגופכם יקבל את כל החומרים המזינים החיוניים והחיוניים למחצה. את כל החומרים המזינים המיקרו והמקרו מרכזיים הדרושים לשמירה על מצב בריאותי אידיאלי.
ניתן לעשות שימוש בפוראור דיילי  בנפרד עבור רמת ויטמינים ומינרלים מאוזנת או כחלק מתכנית Vital5* במטרה להפוך את התזונה המתקדמת לדבר פשוט יותר.

* תוכנית  Vital5 תחל לפעול בישראל במהלך 2016

סיפורי הצלחה