גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
החודשים הראשונים של השנה מרגישים הרבה פעמים כמו התחלה חדשה וזמן לאנרגיות מחודשות. אבל הם גם הזמן שאליו מתנקזים כל הדברים הנפלאים שרבים מכם עבדו לקראתם, כמו הזכאות להשתתף בכנס הגלובלי ולבונוס היו"ר. בתקופה זו אנחנו זוכים גם לגלות מי יהיו החברים בצוות המנהיגות הגלובלי שלנו (GLT) בשנה הבאה.
GLT Rollups

רוב בעלי העסקים של Forever מכירים את ה-GLT ויודעים מה הם עושים, אבל חלקכם לא מודעים אולי לתפקיד החשוב שיש להם בעסק שלנו. הם לא רק האנשים שמפיקים את כמות ה-CC הגבוהה ביותר או שיש להם את העסקים הכי גדולים. חברי צוות המנהיגות הגלובלי של Forever עוזרים לעצב את המדיניות שלנו ואת הדרך שהחברה הולכת בה. הם משמשים כנציגי ה-FBOs בכל העולם ועובדים כדי להעניק השראה ולתמוך במשפחת Forever שלנו. בשנה זו, אני נרגש לקבל בברכה שישה חברים חדשים ל-GLT וכמה מנהיגים ותיקים שלנו שחוזרים אליו.

צוות המנהיגות הגלובלי מייצג את כל מה שאפשרי כאשר שואפים להיות מנהיגים טובים יותר בכל יום. אני מקווה שכאשר אתם צופים בהדרכה של מישהו מה-GLT וחווים אותה, אתם יכולים לראות את עצמכם מנהיגים ומעניקים השראה לאחרים על ידי שימוש דוגמה. אחרי הכל, הדרך שלהם להצלחה לא שונה בהרבה מזו שנמצאת לפניכם. כולנו מתחילים באותו המקום. Forever נותנת את אותה ההזדמנות לכולם. מה שאתם עושים עם ההזדמנות הזו הוא מה שקובע אם תהיה לכם הצלחה. המנהיגות שתפגינו והדחף שתראו יעצבו את המסלול שבו ילך העסק שלכם.

מחויבות. עבודה קשה. יושרה. שלושת הדברים האלה הם מה שדרוש למנהיגים ואם חסר אחד מהם, זה יכול להחליש את יסודות העסק שלכם. בין אם הדאון-ליין שלכם הוא אדם אחד, מאה אנשים או אלף- אתם צריכים תמיד לחשוב על הדוגמה שאתם נותנים לאחרים. עושים זאת על ידי בניית העסק שלכם עם סטנדרטים גבוהים של אתיקה, בצמוד למדיניות החברה, ובעידוד הדאון-ליינים שלכם לעשות כך.

אני מקווה שבלי קשר למה שאתם מקווים להשיג בשנת 2021, להיות מנהיגים חזקים נמצא ברשימת היעדים שסימנתם לעצמכם. אתם צריכים להיות מנהיגים מהסוג שאתם רוצים שיהיו לכם. חשבו קודם על אחרים והיו שם תמיד כדי לעודד וכדי להושיט יד לעזרה.

התוכנית השיווקית שלנו היא הנדיבה ביותר בתעשייה. יש לה את הכוח לשנות חיים ולקרב אנשים יחד ברוח עבודת הצוות והקהילה. Forever תתגמל תמיד את אלה שעובדים כדי להגביר את הפוטנציאל של האחרים ושואפים כל יום להפוך למנהיגים טובים יותר. אם תאתגרו את עצמכם להיות כאלה, אהיה גאה יום אחד לברך אתכם על הצטרפותכם לצוות המנהיגות הגלובלי של Forever.

 

 

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן