ד”ר יעל צורגיל, מנהלת
להתקדם לסגנון חיים בריא יותר אינו דבר פשוט לביצוע, אבל אתם ההוכחה שזה אפשרי! בעזרת Forever F.I.T. – תכנית בינלאומית המורכבת משלושה מארזי מוצרים חזקים ויעילים, שיספקו לכם את כל הדרוש על מנת ליצור סגנון חיים בריא יותר ולתמוך בכל מקום בו אתם נמצאים במסע שלכם להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. אנחנו שמחים להציג היום את סיפור ההצלחה של ד״ר יעל צורגיל
לוגו FIT

תמונת לפני אחרי- ד״ר יעל צורגיל

המטרה שלי  היתה בראש ובראשונה להרגיש טוב יותר עם עצמי. כבר זמן ארוך מאד סבלתי מצרבות איומות ומכאבי בטן שגם האלו ורה ששתיתי בכל בוקר וגם כדורים שנטלתי לא הקלו. ידעתי שאני צריכה לעשות ניקוי יסודי של הגוף ולא מצאתי את כוחות הנפש להתחיל לעשות דיאטה או איזה צום מיצים. כל הזמן אמרתי שברגע שאנקה את עצמי מבפנים ואוריד במשקל ארגיש טוב יותר (ולא ששקלתי כל כך הרבה). האמת, שהעבודה מהבית גרמה לי להיות מחוברת לארון הממתקים שבביתנו ובכל פעם שהתעייפתי, השתעממתי או שהייתי עצבנית – נהגתי ללכת ולקחת עוגיה או שתיים. לא הצלחתי להפסיק עם ההרגל הזה. ואז הגיעה ערכת C9 לניקוי הגוף. כל כך שמחתי ולקחתי על עצמי לעמוד ב 9 ימים אלו ויהי מה. למרות שזה היה ממש לפני ראש השנה עמדתי בזה בכבוד.

״כבר ביומיים הראשונים של התהליך חל מהפך. הפסיקו לי הצרבות כבמטה קסם״

כבר ביומיים הראשונים של התהליך חל מהפך. הפסיקו לי הצרבות כבמטה קסם. ואח”כ התחלתי להרגיש נפלא בכל הגוף. הרגשתי קלה יותר, אנרגטית יותר וחייכנית יותר. בסוף 9 הימים הראשונים ראיתי שבנוסף להרגשה הטובה ירדתי במשקל כ-2.5 קילו ואף הצטמצמתי קצת בהיקפים, אז החלטתי להמשיך. בתקופת החגים עם האוכל הנפלא והמגרה, הדבר המדהים היה שהעמידה בפני הפיתויים לא היתה קשה. התכנית כל כך נוחה למרות שמצמצמים בה את כמות האוכל בצורה משמעותית. בהמשך לקחתי לתקופה נוספת את הגרסיניה לפני כל ארוחה ולאחר כחודשיים מתחילת התכנית חזרתי לאכול “כרגיל”. אבל בזכות התכנית היום אני לא שותה בכלל ׳נס קפה׳, לא נוגעת במוצרי קמח למיניהם, מסוגלת להסתפק בהרבה פחות אוכל ממה שהייתי רגילה ואני כמעט לא מנשנשת בין הארוחות. ואם כן, זה פרי או ירק או איזה תמר או שניים.
ממליצה מכל הלב למי שרוצה לעשות ניקוי רציני של הגוף (ובמידה מסויימת של הראש) ובדרך גם להשיל קצת מהעודפים – להצטרף לתכנית. קשה מאד להכשל בה. כיום אני תומכת בלא מעט אנשים שהתחילו את התהליך וכל מה שהם צריכים זו מילה טובה מידי פעם. כי את השאר עושה כבר התכנית המעולה של Clean 9, והתוכניות שבאות אחריה (F15 ו- Vital5)

 

מתחילים בתוכנית  F.I.T.? אל תשכחו לצלם את עצמכם בתחילת התהליך ובסופו.

בסיום התהליך היכנסו לכאן וספרו לנו על התהליך, אל תשכחו לצרף את תמונת ה״לפני ואחרי״. נשמח להציג כמה שיותר סיפורי הצלחה.

ד״ר יעל צורגיל, מנהלת | למאמרים נוספים של ד״ר יעל צורגיל

אחת תגובה אל “סיפור ההצלחה של ד״ר יעל צורגיל”

 1. שמע אברהם

  בסוף מרץ הרגשתי כזה “כבד מדי” מניסיון העבר ידעתי שכאשר אני עובר את רף 90 הק”ג מופיעות לי בעיות בריאותיות ולפחות שלוש פעמים זה נעצר עם אשפוז בבית חולים.
  הייתי בסמינר מוצרים וביום השקת הFIT זכרתי את הסיפורים, וברגע של חולשה, החלטתי שאני מבצע ניקוי רעלים clean 9 ! הייתי כבר מאומן עם בי פולן וגריסיניה ואני שותה 7 שנים ברציפות ג׳ל אלו ורה לשתייה ואפילו התנסיתי בשייקים עוד קודם. ביום שהחלטתי דאגתי לרכוש את המוצרים החסרים לי להשלמת הערכה, בנוסף נסעתי לסופר וקניתי את כל הירקות המומלצים שאהובים עלי.
  מרוב חשש איך ” אעבור את תשעת ימי ההרעבה” קראתי את כל החוברת פעמיים!
  למחרת התחלתי לבצע בהקפדה את ההוראות וההדרכה המעולה…התרשמתי איך כל הערה היא במקומה והיועץ הכי טוב שלי הייתה החוברת. בשקילה הראשונה הבסיסית הופתעתי שירדתי ביומיים שלפני ביותר מקילו ובכל זאת רשמתי בחזון שלפני בתוך החוברת שהמטרה שלי לרדת לפחות 5 ק”ג בתוך תשעת הימים!! אחרי היום השני נשמתי לרווחה יותר משני קילו ירדו, אני לא רעב ואני לומד להכין לעצמי אוכל בתנור (סלמון ואמנון) בנוסף למה שאני מכיר.
  מהשייקים עשיתי חגיגה כל בוקר משולב עם ירקות ירוקים שאני אוהב! בערב עם תות שדה !
  בתום תשעת הימים עליתי למשקל והוא הראה ירידה של 6.2 ק”ג.
  לחץ הדם השתפר והתייצב על רמה טובה מאוד החשק ללכת ולעלות מדרגות גבר עם הימים
  השימוש בקלנועית הפך להיות מיותר בדרך כלל. (גילי 74)
  במקרה הצורך לא אהסס לעשות שוב תשעת ימי ניקוי רעלים.
  ממליץ לכל אחד להתנסות.
  בשבילי זו היתה חוויה.

סיפורי הצלחה

שילחו את סיפור ההצלחה שלכם שמתייחס למאמר:

חל איסור לשלב פירסום אישי בגוף התגובה. התגובות יפורסמו לפי שיקולי מערכת האתר והנהלת החברה.