ד”ר יעל צורגיל, מנהלת
להתקדם לסגנון חיים בריא יותר אינו דבר פשוט לביצוע, אבל אתם ההוכחה שזה אפשרי! בעזרת Forever F.I.T. – תכנית בינלאומית המורכבת משלושה מארזי מוצרים חזקים ויעילים, שיספקו לכם את כל הדרוש על מנת ליצור סגנון חיים בריא יותר ולתמוך בכל מקום בו אתם נמצאים במסע שלכם להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. אנחנו שמחים להציג היום את סיפור ההצלחה של ד״ר יעל צורגיל
לוגו FIT

תמונת לפני אחרי- ד״ר יעל צורגיל

המטרה שלי  היתה בראש ובראשונה להרגיש טוב יותר עם עצמי. כבר זמן ארוך מאד סבלתי מצרבות איומות ומכאבי בטן שגם האלו ורה ששתיתי בכל בוקר וגם כדורים שנטלתי לא הקלו. ידעתי שאני צריכה לעשות ניקוי יסודי של הגוף ולא מצאתי את כוחות הנפש להתחיל לעשות דיאטה או איזה צום מיצים. כל הזמן אמרתי שברגע שאנקה את עצמי מבפנים ואוריד במשקל ארגיש טוב יותר (ולא ששקלתי כל כך הרבה). האמת, שהעבודה מהבית גרמה לי להיות מחוברת לארון הממתקים שבביתנו ובכל פעם שהתעייפתי, השתעממתי או שהייתי עצבנית – נהגתי ללכת ולקחת עוגיה או שתיים. לא הצלחתי להפסיק עם ההרגל הזה. ואז הגיעה ערכת C9 לניקוי הגוף. כל כך שמחתי ולקחתי על עצמי לעמוד ב 9 ימים אלו ויהי מה. למרות שזה היה ממש לפני ראש השנה עמדתי בזה בכבוד.

״כבר ביומיים הראשונים של התהליך חל מהפך. הפסיקו לי הצרבות כבמטה קסם״

כבר ביומיים הראשונים של התהליך חל מהפך. הפסיקו לי הצרבות כבמטה קסם. ואח”כ התחלתי להרגיש נפלא בכל הגוף. הרגשתי קלה יותר, אנרגטית יותר וחייכנית יותר. בסוף 9 הימים הראשונים ראיתי שבנוסף להרגשה הטובה ירדתי במשקל כ-2.5 קילו ואף הצטמצמתי קצת בהיקפים, אז החלטתי להמשיך. בתקופת החגים עם האוכל הנפלא והמגרה, הדבר המדהים היה שהעמידה בפני הפיתויים לא היתה קשה. התכנית כל כך נוחה למרות שמצמצמים בה את כמות האוכל בצורה משמעותית. בהמשך לקחתי לתקופה נוספת את הגרסיניה לפני כל ארוחה ולאחר כחודשיים מתחילת התכנית חזרתי לאכול “כרגיל”. אבל בזכות התכנית היום אני לא שותה בכלל ׳נס קפה׳, לא נוגעת במוצרי קמח למיניהם, מסוגלת להסתפק בהרבה פחות אוכל ממה שהייתי רגילה ואני כמעט לא מנשנשת בין הארוחות. ואם כן, זה פרי או ירק או איזה תמר או שניים.
ממליצה מכל הלב למי שרוצה לעשות ניקוי רציני של הגוף (ובמידה מסויימת של הראש) ובדרך גם להשיל קצת מהעודפים – להצטרף לתכנית. קשה מאד להכשל בה. כיום אני תומכת בלא מעט אנשים שהתחילו את התהליך וכל מה שהם צריכים זו מילה טובה מידי פעם. כי את השאר עושה כבר התכנית המעולה של Clean 9, והתוכניות שבאות אחריה (F15 ו- Vital5)

 

מתחילים בתוכנית  F.I.T.? אל תשכחו לצלם את עצמכם בתחילת התהליך ובסופו.

בסיום התהליך היכנסו לכאן וספרו לנו על התהליך, אל תשכחו לצרף את תמונת ה״לפני ואחרי״. נשמח להציג כמה שיותר סיפורי הצלחה.

סיפורי הצלחה