רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
אתם זוכרים את הסרט הזה מלפני כמה שנים על בחור צעיר שהיה לו שלט-רחוק שבעזרתו הוא היה יכול לשלוט בזמן? אני חושב שקראו לסרט הזה "קליק". כשאני חושב על כל מה שמתרחש ברחבי העולם ב-Forever, אני חושב שהלוואי והייתי יכול להשיג את השלט הזה ולהאט את הזמן, כדי לאפשר לי לבקר את כולכם בכל שנה.

 

חשבו על זה: היינו יכולים גם להשתמש בשלט כדי להאיץ את הזמן כדי שנוכל לעבור את הזמנים הקשים קצת יותר מהר.
מצד שני, הבחנתי בכך שכשנהיה קצת קשה אנחנו הופכים לצנועים יותר, אדיבים יותר ואסירי-תודה יותר, ואני חושב שתסכימו איתי שכל אלה הן תכונות טובות. אז אולי אנחנו לא צריכים להאיץ את הזמן עם השלט הזה, אולי מה שאנחנו צריכים זה רק קצת יותר סבלנות.

אני זוכר שקראתי פעם ציטוט שאמר: “החדשות הרעות הן שהזמן טס, החדשות הטובות הן שאתם הטייסים.” איזו מחשבה נפלאה! יכול להיות שאתם לא שולטים בזמן, אבל אנחנו כן שולטים במה שאנחנו עושים עם הזמן שלנו.

נצלו את נקודת המבט החדשה שהשנה החדשה מביאה עימה, קחו את הזמן כדי לבחון את משך הזמן שהשקעתם בדברים בעלי משמעות במהלך השנה האזרחית שחלפה והיזכרו בזמן שהיה יכול להיות מנוצל באופן טוב יותר. כיצד אתם יכולים לנצל את הכישרונות והתכונות שמייחדות אתכם כדי לסייע למי שמסביבכם?
בשנה אזרחית חדשה זו, אני מבקש מכל אחד מכם לחלוק את הכישרונות שלכם ולהיות מוכנים להוות השראה לאחרים בכל אשר תפנו. ישנם ברחבי העולם מיליוני בעלי עסקים של Forever, חברי צוות ומשפחות, שיכולים להוות כוח חיובי למען הטוב, אם נהיה מוכנים לשתף את מה שיש לנו עם אחרים.
אין גבול למה שתוכלו להשיג אם תהיו מוכנים לשתף. זוהי תמצית ההצלחה – כשאנחנו מוכנים לשתף את הכישרונות, התכונות שמייחדות אותנו וההזדמנויות שלנו עם אחרים, זה מעשיר את חייהם ובתמורה גם את שלנו.

תודה על תרומתכם בשנה האזרחית שחלפה ואנחנו מצפים לעבוד איתכם בשיתוף במהלך השנה הקרובה ומעבר לה.

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן

סיפורי הצלחה