אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
"הכוח של Forever הוא כוח האהבה!"

אחד מהדברים ששומרים על המוטיבציה שלי בגובה רב היא העובדה שב–Forever אנחנו מאפשרים לכל אדם להיות מאושר יותר, להיות יפה יותר, להרגיש טוב יותר וכמובן, להרויח יותר!
מחקרים הוכיחו שכדי להיות ממש מאושר, לא חייבים להגיע בהכרח להכנסה ענקית. חוקרים חישבו והגיעו למסקנה כי הכנסה חודשית ממוצעת בסך 17,000 ₪ מהווה הכנסה אופטימלית שתורמת לאושר. החוקרים כמובן לא הפריכו את העובדה שהכנסה גדולה יותר יכולה להקל על החיים, אבל לא משנה מהותית את מידת האושר.

רקס מוהן אומר תמיד: “הכוח של Forever הוא כוח האהבה!” כשמצטרף אדם חדש ומתחיל לבנות עסק, הוא נתקל באתגרים מסוגים שונים. בדומה לכל עיסוק חדש, הוא צריך ללמוד שפה חדשה ותרבות חדשה, אבל קיים הבדל מהותי והוא הבדל עצום, הוא בונה את העסק שלו בעזרת Forever!
בוריס כרמי, הצלם הראשי של העיתון “דבר השבוע” המיתולוגי, אמר לי פעם: “אין יותר מאושר ממני, הפכתי את התחביב שלי למקצוע ואני אוהב כל דקה בעבודה.” כשאדם אוהב את מה שהוא עושה, הוא מבצע את העבודה ללא לחץ ובהנאה. עבודה כזו מביאה לרוב תוצאות גבוהות יותר מהממוצע.
בואו נהפוך את העבודה בעסק האישי שלנו עם Forever לעבודה מתוך תשוקה. נעשה את מה שאנחנו אוהבים, נהפוך את העבודה לסוג של משחק המעניק הנאה. נשחק משחק שנקרא לו “משחק החיים של Forever.” כשנשחק את המשחק, יהיו פעמים שנצטרך לבצע פעולות שאנחנו לא ממש “אוהבים” לעשות, אבל בסוף היום, המשחק מאד אהוב והתוצאות ישקפו זאת.

אנחנו בשלהי יורו 2016 ושחקני הכדורגל הטובים באירופה מנסים להגיע לפסגת ההצלחות – אליפות אירופה. בדרך הם עוברים מסכת אימונים מאד אינטנסיבית, משחקים מאתגרים פיזית ונפשית ורק בסוף התהליך הם מגיעים לשחק במשחקי היורו. מי שמשחק ללא אהבה או תשוקה לא שורד ולכן כדאי ללמוד מהם מהי תשוקה ואהבה!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה