רולף קיפ והונאמי טקאגי
האם יש נוסחה להצלחה? שאלנו את המנהיגים שכיכבו השנה ב-FOREVER העולמית על הדרך שלהם לפסגה.

ההזדמנות העסקית של FOREVER סללה את הדרך ליזמים בעלי חשיבה עצמאית מכל רחבי העולם. עבור רבים, מה שמתחיל כתשוקה למוצרים בריאים הופכת דור שלם של צרכנים לבעלי עסקים מצליחים. ערכנו שיחה עם שניים מהאנשים המצליחים ביותר ב-FOREVER שהם חלק מקבוצה העלית הידועה בשם GLT, צוות המנהיגות הגלובלי. שאלנו איך הם בנו את העסק שלהם ואיך הפכו למנהיגים.

 

רולף קיפ
חבר צוות המנהיגות הגלובלי (GLT), גרמניה

רולף קיפ הוא אחד מחברי ה-GLT הידועים ביותר ב-FOREVER. מיליוני בעלי עסקים ב-FOREVER בכל רחבי העולם נושאים עיניהם אליו כדי לשמוע את דבריו ולקבל ממנו השראה. הוא הרוויח את הבונוס הגדול ביותר בכל 44 שנות ההיסטוריה של FOREVER ובנה לעצמו חיים טובים מעבר לכל מה שהוא יכול היה לחלום עליו.

אבל כמו FBOs רבים אחרים, רולף לא נכנס לעסק הזה כדי להשיג הצלחה כלכלית, אלא בשביל ההזדמנות ללמוד מאחרים ולבנות את סגנון החיים שרצה לעצמו. הוא רצה את החופש לבחון את הפוטנציאל שלו.
רולף היה נחוש ללמוד כל מה שאפשר על FOREVER, והמסע הזה הוביל אותו למפגש שישנה את חייו – הפגישה עם המייסד והמנכ”ל המנוח, רקס מוהן.
“גיליתי במפגש עם רקס את המנטור שתמיד חיפשתי,” אומר רולף. “היו לי המזל הגדול והזכות לבלות זמן איתו. המילים שאמר לי והעקרונות שדיבר עליהם עיצבו את כישורי המנהיגות שלי, ובלעדיו לא היה לי את העסק שיש לי כיום.”
מעבר לערכים האלה, רולף מציין שרקס העניק לו השראה להתאמץ להפוך למנהיג טוב יותר ולעזור לאחרים להתפתח כדי שיוכלו גם הם להשיג את אותו הדבר.
“המנהיגים שלנו הם הטובים ביותר בעסק,” אומר רולף. “הם נמצאים בדרך המובילה להצלחה כבר שנים רבות, עשרות שנים אפילו. הם כבר עשו את כל הטעויות והלכו בכל העליות והמורדות והם תמיד יהיה שם בשביל לשמש לכם דוגמה. אם תתנו להם להדריך אתכם, הם יקחו אתכם לדרך המובילה להצלחה.
רולף אומר שלבעלי העסקים היעילים ביותר של FOREVER יש דבר אחד משותף: הם יודעים שהשגת היעדים שלהם אפשרית רק על ידי עזרה לאחרים להשיג את שלהם. זה מה שהופך את FOREVER לחברה שאין שנייה לה ולהזדמנות שאין בשום מקום אחר.
“בלי קשר למיקום שלכם, זה המקום הנכון והזמן הנכון להיות חלק מ-FOREVER,” אומר רולף. “הקשיבו למנהיגים שלכם. שמעו בעצתם והציבו יעדים גדולים לעצמכם.”

 

הונאמי טקאגי
חברת צוות המנהיגות הגלובלי (GLT), יפן

העסק של הונאמי ב-FOREVER צמח במהירות שיא, תוך כדי שהונאמי מזינה אותו עם יצירתיות, נחישות ודחף להצליח.
“הייתי בת 27 כשהחונך שלי הציג בפניי את העסק הזה,” אומרת הונאמי. “הייתי ספקנית בתחילה כי חשבתי שכל מה שחשוב בעסק הזה זה להרוויח כסף. אבל אז פגשתי 300 בעלי עסקים של FOREVER במסיבת סוף-שנה. מאוד הרשים אותי איך כולם בריאים, יפים, מאושרים ואדיבים מאוד. השתכנעתי ש-FOREVER היא חברה שיכולה לעשות מהפכה לא רק בתעשיית המכירה הישירה, אלא גם ביפן.”
להונאמי היו רעיונות גדולים שאותם רצתה ליישם בעסק שלה. בימיה הראשונים היא הקשיבה לחונך שלה ולמנהיגים ב-FOREVER כדי ללמוד מהם כמה שאפשר. כשהיא התחילה, לפני שמונה שנים, היא בנתה בסיס מוצק של תמיכה שעזר לה להתגבר על האתגרים הראשוניים. היא לקחה את הזמן שלה והשקיעה את השנים הראשונות בצמיחה איטית ולמידה מהמנהיגים של FOREVER. בסופו של דבר היא פיתחה מספיק ביטחון עצמי כדי לשאוף להיות מנהיגה בעצמה ורצתה לסלול דרך משלה.
וכאשר הונאמי הרגישה מוכנה להחליט על דרך משלה, המסע לצמרת היה מטאורי.
הונאמי רצתה לספר על התשוקה שלה למוצרים של FOREVER לכמות אנשים גדולה ככל האפשר ולהתבלט דרך בניית העסק בדרכים יצירתיות ומבדרות. היא החליטה שיוטיוב הוא המקום המושלם לכך.
“השקעתי יותר מ-10 מיליון ין יפני כדי ללמוד על שיווק ביוטיוב ואינסטגרם והשקעתי כמות אדירה של שעות ביצירת תכנים ובניית קהל,” אומרת הונאמי. “כשיותר ויותר אנשים היו מודעים לקיום שלי, מן הסתם יותר אנשים הצטרפו ל-FOREVER.”
אנשים אהבו את הסרטונים שלה, והונאמי בנתה במהירות קהל של יותר מ-300,000 עוקבים. הונאמי מספרת שזה לא רק עזר לה ליצור בסיס לקוחות מדהים, אלא גם להפיץ את בשורת ההזדמנות של FOREVER לקהלים חדשים.
בסופו של דבר ההשקעה של הונאמי בתכנים דיגיטליים השתלמה לה בגדול. תוך שנתיים מאז שפתחה את ערוץ היוטיוב שלה, היא הצטרפה ל-GLT בראש רשימת המרוויחים הגדולים וזוכה להכרה פומבית בהישגיה בכנסים של החברה.
במבט קדימה, הונאמי אומרת שהיא מאמינה שעליה להמשיך להתמיד במה שכבר עובד לה.