נחמה ואילון מאיר | תמה קופמן | אלונה קומפנץ
הצלחה נמצאת בהבנה של מה חשוב באמת. עם התשובה לשאלה הזו אפשר לצאת מחוזקים עם סיבה, עם תשובה ל"למה" שתניע אותנו לבניית מחר גדול יותר, טוב יותר ומזהיר יותר.
פנינו אל המנהלות המצטיינות לשנת 2022 וניסינו להבין את התשובה לשאלה: מה חשוב באמת?

נחמה ואילון מאיר, מקום ראשון לשנת 2022 | תמה קופמן, מקום שני לשנת 2022 | אלונה קומפנץ, מקום שלישי לשנת 2022

 

מה היתה ההצלחה הגדולה שלך ב-2022?

נחמה ואילון: ההצלחה הכי גדולה בעיננו טמונה ברגעים הקטנים. ההצלחות הגדולות מגיעות מהרבה רגעים של עשייה. אנחנו אוהבים לחגוג כל הצלחה וכל עשייה גם אם ניראית קטנה. תחגגו גם!

תמה: בשנת 2022 היתה שהעסק שלי גדל ולא רק שמר על כוחו. העסק שלנו לא בנוי ממעשה אחד או מליווי של משווק אחד או מאימון אחד, כמה משמעותי שיהיה. העסק בנוי ממכלול של פעולות רבות מאד שנעשות במהלך השנה, כולל פעולות שלא הצלחנו בהם. אבל המטרה היא אחת – להגדיל את העסק. וברוך השם, השנה העסק שלי אכן גדל והתפתח. זה משמח אותי מאד, משום שאם העסק שלי גדל זה אומר שהעסק של אנשים נוספים בצוות שלי גדל וזה אחד הדברים שהכי משמחים אותי בעסק.

אלונה: מבחינתי, ההצלחה הגדולה ביותר בשנת 2022 הייתה שהצוות שלי גדל ולמדנו איך לבנות עסק גדול ומצליח ביחד. בזכות הצלחת הצוות שלי נעשיתי מנהלת נוסקת, עשינו 2,993CC – הצלחה אדירה עבורי, וטסתי לאבו דאבי במאי בפעם הראשונה ואלו היו ימים בלתי נשכחים.

ספרי על נקודת משבר שהיתה לך השנה

נחמה ואילון: לא זכורה לנו נקודת משבר ספציפית אם כי העסק שלנו תמיד נובע מעליות וירידות. מה שעוזר להתמודד איתם זו ההבנה שהאכזבות הן חלק בלתי נמנע מבניית הצלחה. תרופה נוספת לקשיים היא לעבוד קשה יותר, זה תמיד עוזר.

תמה: כמו כל דבר בחיים גם העבודה ב-FOREVER אינה קו ישר רצוף. יש לי תקופות טובות יותר וטובות פחות, אבל הניסיון רב השנים לימד אותי שגם כאשר קשה וגם כשנדמה שהעסק קורס- בסוף על הכל אפשר להתגבר ולכל בעיה יש פתרון, העיקר- לא להיבהל, לקחת נשימה עמוקה ולהמשיך לעבוד ואף פעם לא להרים ידיים. בשביל לעבוד ב- FOREVER צריך אורך נשימה. בניית העסק שלנו היא תהליך ארוך מאד. זהו עסק שהולך וגדל, וגם אם יש בו לפעמים ירידות, בסופו של דבר חוזרים לדרך המלך. הניסיון שלי ושל כל האנשים שעבדתי איתם, מהווה עבורי מקור השראה ותמיכה, כי הוא מלמד אותי לא להתייאש. מעבר לכל אני מאמינה שפרנסה מהשמיים, ושהקב”ה מסייע בידינו להצליח להתמודד עם המכשולים שבדרך.

אלונה: היו רגעים שהיה לי מאוד קשה, כי היו הרבה סירובים ולפעמים רציתי לוותר, אבל… אנשים כבר עקבו אחרי ולא יכולתי לאכזב אותם. ידעתי שאם אעבוד קשה, במוקדם או במאוחר אצליח. באופן כללי, זה מה שקרה. יש לי מטרה, אז אנחנו ממשיכים לעבוד קשה יותר.

מהו כלי העבודה היעיל שלך?

נחמה ואילון: למכור 10CC אישי בחודש. כשאנחנו מותחים את השרירים שלנו קורים הרבה דברים מעניינים- אנחנו מגלים שאפשר יותר ממה שחשבנו בהתחלה, הצוות שלנו מתחיל להרחיב את האופקים ולשכפל זאת, אנחנו מרוויחים הרבה יותר ממכירות (מכירה של 10CC תניב לך רווח של 5,000₪ בחודש) והחשוב מכל, אנחנו מפתחים עצמאות בנוגע להכנסה שלנו שהיא לא תלויה בצירופים או בפעילות של הצוות אלא אך ורק בנו. עכשיו רק תעשו את המכפלות אם כל אחד בצוות שלכם יעשה 10CC…

תמה: אחד הדברים החשובים בעסק שלנו, שאני מוצאת אותו יותר ויותר משמעותי עם השנים – הוא היחס האישי. אנחנו עובדים עם בני אדם: לקוחות ומשווקים. האווירה, הפירגון, המוטיבציה, האמון, ההקשבה והסבלנות – הם כלים מאד משמעותיים בדרך להצלחה, לא פחות מטבלאות, טכניקות מכירה או שיטות צירוף.

אלונה: כלי העבודה שלי הוא החברתי. עבודה עם אנשים.
ועוד משהו: אני עובדת הרבה עם הצוות, אני מלמדת אותם לבנות עסק בינלאומי אמיתי עם הכנסה פסיבית.

הצירוף הכי משמעותי שהיה השנה?

נחמה ואילון: כל צירוף הוא הכי משמעותי שיש…

תמה: כל משווק שמצטרף הוא בשבילי עולם ומלואו. הוא אדם עם חיים מלאים, תחומי ענין, משפחה, חוזקות וחולשות. לכל משווק יש ציפיות גדולות בתחילת הדרך, התמודדויות, הצלחות וכישלונות. המטרה שלי לנסות להבין את מי שעומד מולי, ולדעת כיצד להגיש לו את כל הכלים ואת דרכי העבודה באופן שמתאים לו. וכאשר יש אוירה של שמחה ופירגון בצוות – השמיים הם הגבול.

אלונה: גם עבורי כולם חשובים ובעלי ערך. אני לא יכולה לייחד אדם אחד, כי לכל אחד ואחת מהאנשים שמקיפים אותי יש משמעות בחיי. ואני אסירת תודה לכולם על כך שהאמינו בי, הולכים בעקבותיי וביחד אנחנו מתקדמים בסולם הדרגות.

מה חשוב שיקרה בשנת 2023?

נחמה ואילון: מאחלת שב-2023 נצליח לעזור לכמה שיותר אנשים. קחו את ההזדמנות המדהימה שפוראוור נותנת לנו ותנסקו איתה גבוה.

תמה: אני מאחלת לכולנו שבשנת 2023 העסק של כל אחד ואחד מאיתנו יגדל עוד. יותר לקוחות מרוצים ויותר משווקים מצליחים. מאחלת לכולנו שנה שיוולדו בה הרבה מנהלים חדשים, יעדים חדשים יושגו ואנשים חדשים שיצטרפו לכל הטוב הזה.
אני רוצה בהזדמנות זו להודות למנהלים והמנהלות שאני עובדת איתם במהלך השנה ולאחל להם הצלחה מכל הלב: נחמה ואילון, אורטל, נעמי, אביטל, נטע, תמר, רעות, ביאטריס וענבל וכל צוות נסיקה ואופק המופלא. וכמו כן, להודות ליובל, טלי, דינה, דיאנה, תמר ושאר צוות המשרד המסור.

אלונה: הצבתי יעדים מאוד גדולים ואני מקווה שסוף סוף אקבל גם את בונוס היו”ר, אסגור איגל מנג’ר וגם את דרגת מנהל ספיר.