אלי טויסטר | ToysterMedia
בכניסה למשרדי Forever ישראל ניתן לראות את חזון החברה מוצג כשברקע ציפורי-נייר מעופפות. אלי טויסטר מסביר את הקשר שבין ציפורי האוריגמי (עגורים) לחזון החברה
תמונת האוריגמי במשרדי פוראבר

גרג מוהן, הציג את החזון של Forever באופן הבא: “ניצור סביבה רווחית, בה יכולים אנשים להיות מה שהם רוצים להיות, באופן מכובד; מקום בו יושרה, אמפטיה וכיף מדריכים אותנו. ניצור וננצור התלהבות מהחברה שלנו ואמונה בה, במוצרים שלנו ובתעשייה שלנו. נשאף לידע ולאיזון, ומעל לכל, ננהג באומץ בהנהיגנו את החברה ואת המשווקים”.

רוברט הארבין ( 1908 – 1978) קוסם, סופר ואמן אוריגמי בריטי:
“ קיפול פיסת נייר לציפור או חפץ זה קסם. לא מדובר ב”שינוי” אלא בהַתְמָרָה – משהו אחד הופך למשהו אחר.”

בתרבות היפנית (בשינטו), יש חשיבות מיוחדת לקיפול העגור. העגור מסמל הגשמה, הצלחה ובריאות, ועל פי המסורת, קיפול של אלף עגורים מאפשר הגשמה של משאלה.
במאה ה-20 קיבל קיפול העגור גם משמעות של שלום, לאחר שב-1955 חלתה סדקו ססקי בלוקמיה, ילדה בת 12 מהירושימה, ניצולת פצצת האטום, והחליטה לקפל אלף עגורים, מתוך משאלה לשלום עולמי. לאחר מותה של ססקי התפרסם סיפור חייה והיא הפכה לגיבורה לאומית יפנית. סיפור חייה של ססקי היה למקור השראה לרבים והוביל למסורת של קיפול עגורים כסמל של תנועות שלום ברחבי העולם כולו.

אנשים רבים מגיעים לנקודה בחיים בה הם שוקלים לעשות שינוי. מרבית האנשים לא יעזו לעשות אותו, הם ירכינו את ראשם וימשיכו בתלם, אך אחרים ימציאו את עצמם מחדש, כמו אוריגמי, יפרסו דף חלק ויחלו לקפלו: ילמדו דרך חדשה או מקצוע. הקסם של FOREVER הוא שכל אחד יכול להגשים את כל מה שהוא חפץ, כדף שטוח ההופך ליצירת אומנות – ממש לפי חזונו האישי.

, ToysterMedia | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה