גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
הובילו והקפידו להוות דוגמה ומודל לחיקוי וצפו לכך שהעסק שלכם יצמח

לפני 92 שנים, בבירתה מונטווידאו, הוכתרה אורוגוואי כזוכה הראשונה במונדיאל.
מאז, העולם מרותק כל ארבע שנים לטורניר הפנטסטי הזה שמכנס יחד את הכדורגלנים הטובים ביותר בעולם להתחרות כדי לזכות בגביע הזהב הנכסף, וחשוב מכך- בגאווה של המדינה שלהם.
אני אוהב מאוד את המונדיאל. את האווירה מרהיבת העין, האנרגיה, האחווה האנושית ועבודת הצוות שנותנת השראה לכולנו לראות עולם טוב יותר ולהאמין שהוא אפשרי. עבורי, לגביע העולם יש השפעה ייחודית.
המסעות שלי עם FOREVER נתנו לי את הזכות לבקר ברוב המדינות המיוצגות בטורניר ולרכוש חברים בהן. אני לא יכול לצפות במשחק מבלי לחשוב עליכם בבתים שלכם, בבארים או בתי הקפה, מריעים עבור הקבוצה שלכם!

חלק מתופעות הלוואי העוצמתיות הנובעות מהמעורבות של FOREVER הוא הצוותים והחברויות שנבנות, שהן רבות משמעות וסינרגטיות. בלי קשר למי שאתם, מאיפה באתם או מה השפה שבה אתם מדברים, אתם מתקבלים בברכה ב-FOREVER.
אין גדרות, גבולות או מכשולים בכניסה.
יש כאן קבוצה בשבילכם.

עם זאת, זו רק ההתחלה מכיוון שאין קיצורי דרך להצלחה ב-FOREVER. בניית עסק ב-FOREVER היא מסע שנדרשת בו עבודה קשה, מסירות, סבלנות ומחויבות. כמו כל מסע אחר, ישנם רגעים מרגשים שבהם נדמה שהכל הולך טוב ומצד שני עליות קשות שבהן הכל מרגיש קשה ושיש מעט מאוד מומנטום של התקדמות. אני יודע שכולנו התנסינו בשני המצבים, במיוחד בשנתיים האחרונות.

עבור FOREVER כחברה זה לא היה שונה: 2022 הייתה מלאה בכל אלה ויותר מזה!
השנה האחרונה הייתה קדחתנית, אבל עם זאת במבט לאחור, אני מתלהב מאוד ממה שכולנו השגנו יחד. אנחנו חבים את ההצלחה הזו לכם ולצוות המדהים שלנו. למרות כמה הישגים משמעותיים, כולנו היינו צריכים להתמודד עם הסחות דעת רבות במהלך השנתיים האחרונות.
אבל FOREVER ממשיכה להתחזק ואנחנו חוזרים לעצמנו! הוכחתם שאתם עמידים, ואתם מראים למה אתם הטובים שבטובים.

במבט קדימה לשנה החדשה, המיקוד העיקרי שלנו יהיה לבסס מחדש צורת חשיבה של צמיחה. בכל פינה בעסק שלנו ובעיקר אתכם, ה-FBOs, ננוע קדימה מעבר לדפוס המחשבה של תקופת הקורונה, שהתמקד יותר בשימור, אל תוך דפוס מחשבה של צמיחה רווחית.

אז מה המשמעות של זה? קודם כל זה אומר שהדברים הבסיסיים נשארים ללא שינוי. נמשיך לעשות את הדבר הנכון, מהסיבות הנכונות. העקרונות הבסיסיים של FOREVER לא ישתנו.

כמובן שכולנו נמשיך להשתמש במוצרים ולמכור אותם, להציג בפני אנשים חדשים את ההזדמנות העסקית, להישאר פעילים ברמה של 4CC ולהשיג זכאויות לתמריצים הנדיבים שלנו.
כולנו ניקח חלק בדפוס המחשבה מונחה הצמיחה על ידי הצבת יעדים ברי השגה, הימנעות מהסחות דעת והישארות במסלול. נמשיך להיות פותרי בעיות ש”מתקנים את זה וממשיכים” ונשאף לתת שירות לקוחות יוצא דופן על ידי כך שנלמד את עצמנו על המוצרים עד רמה של מומחיות.

זכרו: אתם חשובים מדי והזמן שלכם יקר מדי מכדי לבזבז אותו על פעילויות שלא עוזרות לכם לצמוח.

התכנסות יחד ולימוד אחד מהשני מעודדים צמיחה, וזו הסיבה שיש לנו אירועים מתוכננים בכל העולם. האירוע הבא בתור הוא הכנס הגלובלי בבאלי שיתקיים באפריל. איזו הזדמנות נפלאה זו תהיה בשבילנו לחגוג, ללמוד ולמלא מצברים יחד. אם השגתם זכאות, מזל טוב! אם לא הצלחתם להשיג, תחסרו לנו ונחפש אתכם אונליין, אבל עדיין תוכלו להשיג את הזכאות הבאה. נסו להפוך כל אכזבה שיש לכם למוטיבציה ואל תתנו לכישלון בהשגת יעדים למנוע מכם להציב יעדים חדשים!
עכשיו הזמן להביט קדימה ולמעלה. שנה חדשה בפתח אז החליטו על תוכנית, עבדו לפיה והישארו מחויבים ליעדים שהצבתם.

על התוכנית שלכם לא לעצור לעולם – אם תשיגו זכאות לתמריץ אחד, המשיכו לעבוד על התמריץ הבא! תקופות הזכאות של FOREVER מתוכננות לקדם צמיחה במהלך כל השנה ולאפשר לכם לבנות ולהמשיך את המומנטום. למעשה, עדיין יש זמן להשיג זכאות לנופש EM בפטאיה, תאילנד!
EM הוא תמריץ נדיב במיוחד ואפקטיבי. אנחנו מבינים שהוא לא קל, אבל הובילו והקפידו להוות דוגמה ומודל לחיקוי וצפו לכך שהעסק שלכם יצמח.

עם המסירות הזו, מה שיש לנו ב-FOREVER ישרוד בתנאי שנבנה אותו נכון. בדיוק כמו שהקבוצות המשחקות במונדיאל חייבות לעבוד יחד כדי להשיג את המטרות שלהם, כך גם אנחנו צריכים לעשות.
עבור השחקנים האלה על הבמה העולמית, הטורניר הזה הוא “מה שחשוב באמת”. וכמו אצלם, מה שחשוב באמת בשבילי הוא לדעת שעשיתי את הטוב ביותר שלי, שלא חסכתי במאמצים ושנתתי את כל כולי. כי למדתי שאם אנהג כך, אהיה בדרך הנכונה להשגת היעדים שלי. אני מקווה שאתם מרגישים כמוני ושבשנת 2023 תהיו מוכנים לתת את כל כולכם.

המשיכו להתמקד במה שחשוב באמת עבורכם ואני מקווה שנחגוג את ההישגים שלכם יחד בקרוב!

שנה אזרחית טובה,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן