גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
שנה נוספת עומדת לפנינו כמו פרק חדש שמחכה להיכתב. בעוד שסיפור העבר שלנו ימשיך להוביל את העקרונות ואת המשימה שלנו לעזור ליותר אנשים לחיות חיים טובים יותר, השנה החדשה היא תקופה מלהיבה לחלום יותר בגדול ולתכנן את השלב הבא. כאן במשרד הראשי, אנחנו מחדשים את ההתמקדות במחויבות שלנו לפשטות ומוצאים דרכים יצירתיות לאפשר לכם להשיג את היעדים שלכם.

השנה החדשה הזו היא גם זמן נהדר לחשוב על דרכים שבהם אתם יכולים להשתחרר מסיבוכים ולהתמקד בחזרה לדברים הבסיסיים. כבעלי עסקים ב-Forever, הפיכת הגישה שלכם לפשוטה יותר יכולה לשים את היעדים שלכם בפרספקטיבה ולעזור לכם להישאר ממוקדים במה שחשוב באמת.
הדרך הזו לבנות את העסק היא בדיוק מה שרקס ורות חשבו עליו כשהם הקימו את Forever מסביב לשולחן המטבח שלנו לפני יותר מארבעה עשורים. זו הזדמנות מהסוג שבו לעקביות ולנחישות יש משמעות רבה יותר מניסיון והשכלה – הזדמנות הבנויה על ארבעה עקרונות מפתח להצלחה:
כוונות טהורות.
מוצרים עוצמתיים.
עבודה קשה.
פעולות פשוטות.
אל תחששו לאתחל את החשיבה שלכם בשנה החדשה ולחשוב טוב על הדברים הבסיסיים ביותר בבניית עסק. עבודה קשה לא חייבת להיות עובדה מסובכת כאשר הכוונות שלכם טהורות. השתמשו במוצרים, חנכו אחרים, היו פעילים ב-4CC ונסו להשיג כל תמריץ.
על ידי נקיטת פעולות פשוטות וחזרה על פעולות אלה, תוכלו להשיג את היעדים שלכם ולהצמיח עסק יציב. קבעו ביומן שלוש או ארבע פגישות בשבוע; הציגו את מוצרי Forever ואת ההזדמנות לעשרה אנשים חדשים; פנו שעה או שעתיים בכל יום כדי להישאר במעקב אחרי לקוחות ומועמדים, והיו בקשר עם הצוות שלכם ושתפו את החוויות שלכם ברשתות החברתיות.
הרעיון הזה, לפשט דברים, הוא לא רק משהו שאנחנו מאתגרים אתכם לעשות. כאן במשרד הראשי, אנו עושים צעדים גדולים כדי לעזור לכם לבנות עסק המושתת על פשטות.
התחלנו עם פישוט הנוסחאות של משקאות ג’ל האלו ורה הפופולריים שלנו על ידי הוצאת החומרים המשמרים והכנסת אחוז גבוה יותר של אלו ורה טהורה בכל בקבוק.
היוזמה הגדולה הבאה שלנו היא השקת מערכת FLP360 משופרת.
הסרנו כמה מהדוחות הקשים לשימוש והוספנו דרכים פשוטות ויעילות עבורכם להבין את העסק שלכם ולנקוט בפעולות. הוספנו כלים שמאפשרים לכם לשתף את הסיפור שלכם ואת המוצרים האהובים עליכם בקלות ברשתות החברתיות. אני מקווה שתפנו זמן לבדוק את כל התכונות הנפלאות החדשות של המערכת ושתנצלו את הכלי הזה כדי לפשט את העסק שלכם ולהגדיל אותו.
אבל אנחנו לא עוצרים בזה. ברוח החדשנות המתמדת, יש לנו הרבה פרויקטים מלהיבים בדרך ואנחנו ניגשים לכולם עם מחויבות לפשטות.
עם כניסתנו לשנת 2020, אני מאמין שכולנו יכולים לעשות צעדים להפוך את Forever לפשוטה וחזקה יותר יחד. יש כל כך הרבה למה לצפות בחודשים הקרובים ואני יודע שאם תישארו ממוקדים בדברים הבסיסיים בבניית עסק של Forever, זו תוכל להיות השנה הטובה ביותר שהייתה עד עכשיו.
המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן