אפרת ויצמן , מנהלת בכירה, Senior EM; אורה טובי , מנהלת, EM
בשנים האחרונות Forever שמה דגש על תמריץ Eagle Manager. מדוע הוא חשוב ומה ניתן ללמוד ממנו? אפרת ויצמן ואורה טובי חזרו מהכנס האחרון שהתקיים בפטאייה עם תשובות
לוגו EM

 

תמונה של אפרת ויצמן , מנהלת בכירה, Senior EM

אפרת ויצמן , מנהלת בכירה, Senior EM

 

Forever דואגת כל הזמן שבעלי העסקים שלה יוכלו לייצב את העסק שלהם ולהתפתח.
על מנת לעמוד בתנאי תמריץ Eagle Manager יש להגיע ל- 720CC שנתי , שזה 60CC חודשיים בממוצע- מה שמאפשר התחלת יציבות של ההכנסה כמנהל.
תמריץ Eagle Manager מחייב לעזור לשני משווקים חדשים לעלות לראש צוות-מה שגורם לכך שהעסק כל הזמן יהיה בתנועה ובהתפתחות, ושלא יעצר.
מנסיוני, בדרך כלל אחד משני ראשי הצוות ירצה לגדול בעצמו לכיוון מנהל, מה שמאפשר ׳השרשה׳ של העסק, כמו עץ שכל שנה מכה עוד ועוד שורשים- ונהיה יציב יותר ויותר.
אני מציבה לעצמי את ה- Eagle Manager כיעד שנתי, משום שאני יודעת שיש קשר ישיר בין ה-EM שלי ושל המנהלים בצוות שלי לצמיחת העסק שלי.

כשהגענו לכנס, כמו תמיד, הכל היה מאורגן עד לפרטי פרטים , עם מלון מפואר, מרשים ומפנק, אבל מה שבאמת מרגש אותי זה מה שעומד מאחורי זה.

במהלך הכנס, איידן פנה מהבמה לכולם ושאל: ” מי שמע הרבה “לא” בשנה האחרונה?”- כולם הרימו את היד… הוא המשיך: – “למי היו רגעים מאתגרים בשנה האחרונה, בהם הייתם צריכים לומר לעצכם – אני לא אוותר?”- כולם הרימו את היד. ואז הוא אמר -אתם ענקיים כל הכבוד לכם!
להבנה שהעבודה ב- Forever אינה קשה פיזית אבל מאתגרת מהרבה בחינות יש הכרה גדולה, ולכן Forever דואגת לפנק אותנו כמה שרק אפשר ומכל הלב כי יודעים שמי שהגיע לזה-היה צריך לעמול. והעמל וההתמדה ראויים להערכה -לא רק בדיבורים.
גרג דיבר בכנס על כך שאנחנו צריכים לחגוג כל הצלחה שלנו קטנה כגדולה- ולפרגן לעצמנו בכל עת. ״עשיתי שיחות צירוף- כל הכבוד… הצלחתי למכור משהו… זה נפלא. התגברתי על עצמי וקמתי לעשות משהו אפילו שחשבתי לוותר- מדהים.״
הנטייה שלנו היא תמיד לראות איפה ניתן להשתפר ואין לנו מספיק הכרה בהצלחות שלנו, להעצים אותם ופשוט- ״לעוף על עצמנו״ כי אנחנו גדולים, כמו נשרים…
צפיתי בשיחה שהתקיימה בין איידן לגרג מוהן, אהבתי את התשובה של גרג לשאלה, מה גרג בן ה-50 ‫יגיד לגרג בן ה-20 שהתחיל לעבוד ב-Forever?
גרג ענה: ” להיות יותר סבלני, דברים נפלאים לא קורים בין לילה ” תעשו תפעלו וזה יגיע… אל תהיו בלחץ לראות תוצאות כל הזמן.

גם הפעם המפגש עם משווקים מרחבי העולם ריגש אותי. הרגשה של משפחה. כולם מתעניינים, מתרגשים, מצטלמים. תחושה חזקה שיש משהו משותף שמחבר.
עסק בינלאומי של ממש.
היינו גאים מאוד לייצג את מדינתינו. מדינה קטנה אמנם, אבל שעוררה המון שיח וסקרנות בקרב משווקים ברחבי העולם. הרגשנו שישראל על המפה ושזו שליחות עצומה.
אסיים במילותיו של איידן שאמר- EM זו לא הסמכה חד פעמית. כל מי שעשה את ה EM השנה צריך מעכשיו להבטיח לעצמו ולוודא שהוא איתנו גם בשנה הבאה כי זה המפתח שלכם לעסק יציב ומתפתח.

תמריץ EM חשוב בעיננו כי הוא משמש אבן דרך לבונוס יו”ר ולצמיחה משמעותית בעסק. אנחנו ממליצים שהיעד של כל משווק יהיה Eagle Manager כשלב ראשון.
מהכנס הזה ומכנסים עולמיים בכלל, למדנו שבכל מדינה האתגרים דומים, ומי שמתגבר על האתגרים זה מי שנחוש. תהיו נחושים. ותהיו נשרים.
נחמה מאיר

בכל עסק יש שלבים של: שלב הבריאה, שלב הילדות שבו עושים טעויות רבות, שלב ההתבגרות ולאחר מכן שלב שביעות הרצון. השלב של שביעות הרצון בעיניי משול ל”מוות פסיכולוגי” שמשפיע על כל שאר המשווקים למטה. תמריץ Eagle Manager שומר על רעננות העשייה ומשמש דוגמה אישית כלפי הדורות מטה. בנוסף, הוא מקפצה לצ’ק בונוס היו”ר. מי שבאמת עובד יודע שזה אפשרי ולא מסובך .
זמירה מרון

תמונה של אורה טובי , מנהלת, EM

אורה טובי , מנהלת, EM

 

אחרי 13 שעות טיסה שבמהלכן לא יכולתי שלא לחשוב על כך שכמו בחיים, כשרוצים להמריא צריך לעלות על המסלול ולהתחיל להאיץ בהדרגה ובהתמדה ואז עם כל הפחד פשוט להרים גלגלים ואחיזות ולהמריא…
נחתנו בתילאנד החמה היישר לבנגקוק הרועשת והצבעונית, שקיבלה את פנינו ב-11 בלילה, כאילו היה זה אמצע היום עם מסעדות, מוזיקה, חנויות ודוכני פירות בלי סוף. בין רגע נכנסנו לעולם אחר, עם אנרגיה חדשה, קצב שונה, סגנון חיים שלא הכרנו, פנים שלא פגשנו. המעבר היה חד ומשמח!
למוחרת חיכו לנו בשדה התעופה, והצטרפנו עם משווקים רבים נוספים להסעה לפאטיה לכנס EMR19.
כבר בדרך פגשתי אנשים חדשים והתרגשתי לקראת הכנס שלפנינו. צחקתי ואמרתי למנהלת שישבה לידי שסוף סוף אפשר לנוח וליהנות מבלי לחשוב למי אפשר להציע את העסק או מוצר, ובדיוק אז ראיתי מנהלת אחרת שמציעה את העסק לבחורה מקומית שליוותה אותנו בנסיעה. מסתבר שאם רוצים אפשר לנהל את העסק בכל רגע ובכל מקום בעולם.
נציגי Forever קיבלו את פנינו, כשבידיהם מתנות, במלון יפיפה טבול בצמחיה עשירה, מוקף בים כחול ואינסופי. נכנסתי לכנס עם תיק המוצרים היפה שזה עתה קיבלנו, עוטה על צווארי את תג הכנס, הרגשתי את העושר והעוצמה שעוטף אותי. הזכרתי לעצמי את התכלית העמוקה שבזכותה אנחנו כאן, ושהכסף הוא רק אמצעי שיכול לעזור ולא המטרה עצמה.
הכנס היה מחזק ומרגש .
הדהים אותי הגודל. אלפי מנהלים מרחבי העולם  עם עיניים טובות, חיוך רחב ולב חם. התרגשתי מזה שכולנו שותפים בחוויה המיוחדת הזו.
לפתע, ״עסק חובק עולם״ לא היה עוד בשבילי מילים קרות במצגת עסקית כי אם חוויה אמיתית של חברות וקשרים שיצרתי עם מנהלים ברחבי העולם.
רבים שיתפו וסיפרו על התמודדות שלהם, על הקשיים, על התמדה ועל הניצחון שהוביל להצלחה . זה נתן לי כח רב ואמונה בעסק שלי.
חזרתי לארץ מלאה בתובנות, התלהבות ורצון מחודש להציב יעדים ולסלול דרך אליהם. חזרתי גם עם רצון לעזור לכל המשווקים המדהימים שלי להתקדם ליעדים שלהם ולהגיע איתי לכנסי EM. אני רוצה שננסוק ונעוף ביחד. זה יהיה מדהים!
מאחלת לכולכם להצליח להרחיב את מעגלי הטוב ש- Forever פתחה בפניכם. לא לפחד לגדול ולעוף מעלה -מעלה!