אווה שבתאי, מנהלת בכירה
אווה שבתאי האמינה ב- Forever כבר מהיום הראשון, על אף הקשיים, היא עשתה את הבחירות הנכונות, שהובילו אותה לשוב ולהיות מס׳ 1 בישראל.
סמל מקום 1 לשנת 2016

נחשפתי ל-Forever ב-1997, אך את הפעילות העסקית הרצינית התחלתי ב 1998. האמנתי ב-Forever כבר מהיום הראשון, וכבר מההתחלה ליוותה אותי תחושה פנימית שזה הולך להיות “העסק הגדול שלי “. במוצרים לא היה לי ספק, הם היו נקודת הציון הראשונה עם ההצלחות הראשונות שלי בעסק. חוויתי וחקרתי חברות שונות לפני כן ולא היה לי ספק ששיטת השיווק של Forever מעולה.

גם אני ספגתי את מנת הסקפטיות וחוסר האמונה כמו כולם.

במשך כמה חודשים לא הצלחתי לצרף לקבוצה שלי אפילו בן אדם אחד, אך זה רק חיזק אותי להמשיך הלאה בנחישות רבה אף יותר. כעבור 9 חודשים הצטרפה לקבוצה שלי בחורה עם רצון עז לשינוי בחיים ומשם העסק פרץ קדימה! עבדנו כצוות ותוך חצי שנה הגעתי לדרגת מנהל. בשלב זה, גם האנשים שהתעלמו ממני בתחילת דרכי המקצועית התחילו לחזור אליי. בסוף שנת 2001 היו לי בקבוצה ארבעה מנהלים בדור ראשון, ובסה”כ בכל הקבוצה כ-51 מנהלים. כמובן שעם התפתחות הקבוצה צמחו הצ’קים…
עם השיפור הכלכלי, קיבלנו החלטה לשנות את איכות החיים שלנו ובנינו בית חדש. מאחר ואני לוקחת הכול לידיים שלי ומאוד ברצינות, הפוקוס שלי הועבר מהעסק לבית ולשמחתי הרבה העסק שלי לא הרגיש בהיעדרותי והמשיך לתפקד כרגיל. זהו אחד מהיתרונות שאפשר למצוא במערך שיווק רישתי משובח כמו Forever.
במשך שנים רבות העסק שלנו הוביל בארץ. עסק שנבנה על עקרונות נכונים תוך הבנה ושיתוף פעולה עם השותפים העסקיים, ולא רק בקבוצות האישיות, מניב תוצאות מרשימות. גאווה מציפה אותי כשאני חושבת על קבוצת המנהלים המלוכדת שלנו, על הרצון לחלוק את הידע המקצועי מהבמה ודרך וובינרים באינטרנט.
כמו לכל אחד מאתנו, יש עליות וירידות, גם אני חוויתי בדרכי שינויים רבים. תמיד אפשר למצוא סיבה או תירוץ ולחפש סיבות חיצוניות. באחריותו של כל אחד לקחת יוזמה ולעשות את הבחירות האישיות הנכונות שיובילו לשינוי כלפי מעלה.

בשנה האחרונה חזרתי לפעילות נמרצת

אני עובדת בצורה הרבה יותר ממוקדת. בד בבד, אני רואה איך גם בקבוצה מתחילה פעילות הרבה יותר משמעותית. והעסק שלי חזר להתייצב. השנה צרפתי 21 אנשים חדשים בדור ראשון: 15 נובוסים, 4 משווקים בכירים ו-שתי ראשות צוות, כשאחת מהן עלתה לראש צוות בכיר. ובנוסף, 9 ראשי צוות בקבוצה האישית שלי.
2016 הייתה מבורכת גם ברמה האישית, בינואר נולדה נכדתי הרביעית ובמאי, נכדתי החמישית. אני מאושרת להיות סבתא במשרה כמעט מלאה, ואני לא בטוחה שהייתי יכולה לתת מעצמי באותה מידה אילולא Forever.
למרות הניסיון שלי, אני עדיין מתמודדת עם סירובים, אבל מה שמניע אותי לפעולה, זה יעדים שהצבתי לעצמי לעוד שנתיים, שלוש וחמש…
כל אחד מאתנו מקבל החלטות מידי יום, מידי שעה. לרוב אלה דברים שוליים כמו איזו חולצה ללבוש, מה לאכול וכו׳ החלטות יותר רציניות דורשות מאתנו מאמץ רגשי ונפשי יותר משמעותי, לכן זה נידחק לפינה רחוקה. חלק בלתי ניפרד מהתוכניות שלי זה לזהות ולתמוך באלה הזקוקים לעזרה כדי להגשים את חלומם.
אל תחששו לחלום בגדול כי בכול אחד מאתנו יש פוטנציאל לממש ולהגשים את הרצונות והחלומות שלנו.

“אם אתה מסוגל לחלום אתה מסוגל גם לבצע”. וולט דיסני

החיים שלי היום מלאים בשמחה, אהבה אינסופית ושגשוג. בבית שלנו נשמעים קולות של צחוק ושמחה של ילדים. כיום אנו נוסעים לטיולים בכל העולם ונהנים מכל רגע. רק אני מחליטה מתי וכמה זמן אני משקיעה בעבודה שלי בעסק, ומתי אני מבלה זמן איכות עם בני משפחה וחברים.

אני לא עוצרת לרגע וממשיכה לנוע קדימה!
אני עושה הכל כדי להשיג את מטרותיי!
אני בטוחה כי האושר של כל אחד מאיתנו נמצא בידיים שלו.
האמינו בעצמכם! אהבו את החיים!! לעולם אל תוותרו! 

 

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה