נוהל חדש | שאלות ותשובות
מאז יומה הראשון חברת Forever נבנתה על יסודות של חדשנות ורוח הסיוע לאחרים.
הצמיחה המתמדת וההצלחה שלנו דורשים שיפור מתמיד. משמעות הדבר לעשות יותר מאשר להישאר בחזית הטכנולוגיה עם כל מוצר. זה גם אומר לעשות כל מה שאנחנו יכולים על מנת לספק הזדמנויות חדשות עבור ה- FBOs שלנו.

דרישות בסיס

  • סה״כ 720CC בסניף אחד של FLP
  • 100CC חדשים ברחבי העולם
  • לחנוך אישית ולטפח 2 ראשי צוות חדשים בעולם
  • להיות פעיל בכל חודש (4CC)
  • להיות זכאי לבונוס מנהיגות בכל חודש בדרגת מנהל מוכר

אנו שמחים להכריז על עדכון מרגש לתוכנית השיווקית עתירת הניסיון שלנו, אשר תאפשר למנהלים ומעלה להשתדרג עם ה- Eagle Managers שלהם.

עם תחילת תקופת ההסמכה של Eagle Manager ב- 2018-2019 מנהלים יכולים לעלות למעמד גבוה יותר על ידי פיתוח Eagle Manager בדאונליין שלהם ועמידה בדרישות של הסמכת Eagle Manager.
כדי להתחיל למנות את קווי (lines) ה-Eagle Manager בדאונליין שלך, כל מה שצריך לעשות הוא להשלים את דרישות הבסיס. זה יפתח את כל קווי ה- Eagle Manager שלך מאז תחילת התוכנית בשנת 2011. כל קו של Eagle Manager החל מ- 2011 ועד התאריך הנוכחי, שבו גם השלמת את דרישות הבסיס, יכול להתווסף לצבירה בסוף תקופת ההסמכה של ה- Eagle Manager ולקדם אותך לדרגה גבוהה יותר.

המדיניות החדשה הזו תהיה בתוקף מעתה והלאה, כך שאם לא תשלים את דרישות הבסיס השנה, תוכל לפתוח את ספירת קווי החניכה (lines) ההיסטוריים שלך על ידי השלמת דרישות הבסיס בשנה הבאה. כל קו ב-Eagle ייספר כ-1 בצבירה שלך, גם אם יש לך מספר Eagles באותו קו חניכה.

להלן כמות ה- Eagle Manager שצריך לצבור בכל רמה:
מנהל בכיר – 1
מנהל נוסק – 3
מנהל ספיר – 6
מנהל יהלום ספיר – 10
מנהל יהלום – 15
מנהל יהלום כפול– 25
מנהל יהלום משולש – 35
מנהל יהלום צנטוריון– 45

הודיה פיין עם שלט EM

מדיניות הקידום של מנהלי הדור הראשון הנהוגה כיום תישאר ללא שינוי.
עם זאת, שתי הדרכים לעליה בדרגה לא ניתנות לשילוב.
מוכנים לנסוק, אבל עדיין יש לכם שאלות? לפניכם תשובות לכמה מהשאלות שעשויות לעלות במהלך הדרך:

מדיניות מנהלים מדור ראשון נשארת בתוקף. עם הצגת הנוהל החדש, שנקרא Eagle Manager Move Up, ישנן כעת שתי דרכים עבורכם לבנות את העסק שלכם ולהתקדם בתוכנית השיווקית.

לא. אי אפשר לשלב בין שתי הדרכים כדי להתקדם. ניתן להתקדם לדרגת מנהל בכיר ע”י טיפוח EM אחד בדאונליין במהלך תקופת הזכאות או טיפוח שני מנהלים מוכרים מדור ראשון בכל זמן שהוא.

עליכם להשיג את דרישות הבסיס עבור Eagle Manager עבור תקופת הזכאות הזו (או העתידית), כדי לפתוח את האפשרות לצבור EM היסטוריים. אם לא תשיגו את דרישות הבסיס, האפשרות לצבור את ה-EM ההיסטוריים לא נפתחת.

דרישות הבסיס כוללות: השגת 720CC במדינה פעילה אחת. השגת 100CC חדשים מכל מקום שהוא בעולם. חניכה ופיתוח של לפחות שני ראשי צוות חדשים בדאונליין הגלובלי. להיות פעילים לפחות ב-4CC בכל חודש מתקופת הזכאות ולהיות זכאים לבונוס מנהיגות בכל חודש שבו אתם בדרגת מנהל.

לא. תוכלו לצבור את ה-EM אך ורק מהשנים שבהם השגתם את דרישות הבסיס. שימו לב, דרישות הבסיס בשנים הקודמות עשויות להיות שונות והאפשרות לצבור EM משנים מסוימות כדי להתקדם תלויה בעמידתכם בדרישות הבסיס בשנים אלה.

דו”ח יחשב את מספר ה-EM הנחשבים עבור ההתקדמות שלכם בסוף תקופת הזכאות. במשרדי החברה יידעו אתכם אם ה-EM שהצטברו בדאונליין שלכם דחפו אתכם מעלה. אם יש לכם שאלות לגבי החישוב שלכם, אנא צרו קשר עם המשרדים במדינתכם.

ההכרה הראשונה בהתקדמויות תחת התוכנית החדשה תתרחש בתום תקופת הזכאות לדרגת EM, ב-30 באפריל, 2019. כל התקדמות העתידית המיוחסת למדיניות זו תתרחש בתום כל תקופת זכאות.

לדוגמה: א’ הוא חונך של ב’ שהוא חונך של ג’ שהוא חונך של ד’. א’ משיג את הדרישות ל-EM בכל שנה, ב’ השיג אותן רק ב-2015, ג’ משיג אותן רק ב-2016 ו-ד’ משיג אותן רק ב-2017. האם ב’, ג’, ו-ד’ ייספרו כשלושה דאונליינים שונים או רק כאחד?
כאחד. ליין אחד יזכה אתכם רק פעם אחת. לכן, אם יש לכם כמה EM בדאונליין שלכם בליין אחד במשך כמה שנים, הליין הזה ייספר רק פעם אחת.

זכאות ל-EM היא עדות לעבודה קשה שצריכה תמיד להיות מתוגמלת. מכיוון שהם עשו את העבודה כדי להגיע לכך והחניכה שלכם הייתה חלק מן המאמצים, אנו מאמינים שהם עדיין צריכים להחשב עבור ההתקדמות שלכם. כל ה-EM מהעבר בדאונליין שלכם ייחשבו, אפילו אם אינם פעילים עוד.

לא. תקבלו הכרה ברמה שבה סיימתם את תקופת הזכאות. לדוגמה, אם סיימתם את תקופת הזכאות בדרגת מנהל בכיר, תהיו צריכים לעמוד בדרישות הבסיס ולטפח ולחנוך EM אחד בדאונליין שלכם במהלך תקופת הזכאות כדי להיות זכאים ל-EM, אפילו אם קיבלת הכרה בדרגת סיכה גבוהה יותר לאחר שה-EM בדאונליין שלכם נספרו ונחשבו עבור ההתקדמות שלכם.

 

 

סיפורי הצלחה