מרינה גמליאל ואודי ראב״ד
כנס EMR נחשב לחשוב ויוקרתי ב-FOREVER .
מרינה גמליאל ואודי ראב״ד מסבירים...

מרינה גמליאל, מנהלת, EM


אני מנהלת ב-FOREVER מזה כ-4 שנים. כבר לאחר 4 חודשים וחצי מיום ההצטרפות שלי לחברה נעשיתי מנהלת. היה לי חשוב להגיע במהירות לדרגת מנהל כי זה מאפשר לקבל תמריצים שממש חבל להפסיד אותם.
מרגע שהגעתי לדרגת מנהל עמדתי באופן קבוע בתמריץ EM וזכיתי כבר שלוש פעמים ברציפות בתמריץ. לצערי, בפעמיים הראשונים לא טסנו לכנס בחו”ל בגלל הקורונה. בחודש אוקטובר האחרון, לאחר שעמדתי שוב ביעדים, הוזמנתי לכנס EM שבקנקון, מקסיקו.
הזכייה בתמריץ כללה זוג כרטיסי טיסה, מלון ברמה הגבוהה ביותר ושהות מפנקת – הכל על חשבון החברה. היות ובעלי לא היה יכול להצטרף, בחרתי לצרף לנסיעה את גיתית אטל מהצוות שלי.

בקנקון פגשנו כל כך הרבה אנשים מ-FOREVER. האווירה המשפחתית והרגשת השייכות – כל זה שבה את ליבנו. לדבר עם אנשים מכל העולם על העבודה שלנו ב-FOREVER זה פשוט מעורר השראה!

התרגשנו לפגוש משלחות מכל העולם, ובמיוחד התרגשתי באופן אישי לפגוש את הנציגות מאוקראינה, שכן אני ילידת אוקראינה. נשות המשלחת האוקראינית סיפרו שהגברים לא יכלו להצטרף בגלל המלחמה, וכששמה של המשלחת הוכרז מעל הבמה, עמדנו ומחאנו להם כפיים במשך דקות ארוכות, בעוד הן מנופפות בדגל אוקראינה.

זכיתי גם ששמי יוכרז על הבמה! קים מדסן ציין שאני נמצאת באולם כנציגה מישראל, ושאנחנו עושים עבודה נהדרת ב- FOREVER,
ושיש באולם גם נציגים מהמזרח התיכון מהעולם הערבי, ושכולם חברים של כולם, ללא הבדל דת או גזע. כמו שרקס מוהן ז”ל, מייסד החברה, תמיד אמר – “FOREVER זה כוח האהבה”. ניתן לומר שהרגשנו את זה באופן ממש מוחשי.

נהנינו מהמלון המפואר ומהפינוקים שהוא כלל. המלון על שפת ים, עם כ-10 בריכות שונות, כ-20 מסעדות ואווירה של קרנבל ממש.

הכנס כלל אימונים עוצמתיים של המשווקים המובילים מכל העולם, הדרכות, ההפעלות של החברה, וכמובן, המתנה השווה – תיק עם המון מוצרים. לא הפסקנו להתפעל מזה שהחברה עוטפת אותנו בפינוקים מכל הכיוונים ומהעובדה שהכל מתוכנן ומתוזמן עד הפרט האחרון.

בכנס נכחו חברי הנהלת החברה כולל גרג מוהן, פיטר בוטס (שמגיע לארץ ב-24.1.23) ואיידן אוה׳ר – כולם כל כך נחמדים. לא הפסיקו לפרגן ולהודות לנו שבאנו. שמחנו לראות אנשים פשוטים ולא מתנשאים שכל הזמן הרעיפו עלינו חום ואהבה.

זאת היתה חוויה בלתי נשכחת, שרק מדרבנת אותי ומביאה לי חשק לעמוד בתמריץ הקרוב – ולטוס לפאטיה, תאילנד. אין סיכוי שאני אוותר על התמריץ הזה ועל הנסיעה הזאת, ואני מתכוונת לעבוד קשה מאד כדי להגיע לכנס EMR גם השנה.

אודי ראב”ד, מנהל בכיר, EM


התוכנית השיווקית של FOREVER הייתה תמיד מאד בהירה: מגיעים לדרגת מנהל והדרגה הבאה היא מנהל בכיר. ההדרכות ותוכניות העבודה היו, אבל היה חסר בהן מרכיב שיקל על העבודה ויאיץ את ההתקדמות. המרכיב הזה הוא דו ראשי:
1. צירוף משווקים חדשים
2. ההובלה שלהם לדרגת ראש צוות (משם הם יתחילו להתקדם באופן עצמאי).

כשהוסף מרכיב זה בתוכניות העבודה, הצטרפו אליו שני מרכיבים נוספים:
הראשון: פרק זמן קצוב של שנה.
השני: פרס מאד משמעותי כנס ייחודי למי שיעמוד ביעד השנתי.
אחת התוצאות המשמעותיות ביותר נחשפו לאחר שנתיים והיא הכפלת ההכנסות של מנהל שעומד בתנאים!

ב-2022 נערך הכנס בקנקון שבמקסיקו והשתתפו משווקים מכל רחבי העולם. קומפלקס המלונות שאירח את הכנס היה מרהיב והחברה לא חסכה מאום כדי להנעים את השהייה. השתתפתי בכנסים רבים ורמת הפינוק הפעם הייתה יוצאת דופן.
הדבר המשמעותי ביותר היה ההזדמנות לפגוש משווקים עם הצלחות דומות או אף רבות יותר, להחליף רשמים, ללמוד מהם וגם לחלוק את היגע הצבור אצלנו.

אני ממליץ בחום לכל מנהל ומנהלת לעשות מאמץ עד סוף אפריל 2023 כדי להיות בין אלו שנהנים מהיתרונות של Eagle Manager:
האצת פיתוח העסק
הגדלת הרווח החודשי
“כיבוש” מטרה נוספת והצטרפות למועדון אקסקלוסיבי בתוך FOREVER!
כמובן, לקחת חלק בכנס מדהים שיהיה בפטאיה שבתאילנד בהמשך השנה.