יסכה סדובסקי, מנהלת בכירה
ההצלחה של יסכה סדובסקי ב-Forever נובעת מהבחירות שהיא עושה מידי יום בתחום הרוחני וגם הכלכלי.
תמונה של יסכה ומשה סדובסקי סמל מקום 2 לשנת 2016

לפני מספר שנים נפתח בפני צוהר לעולם חדש ולא מוכר.

עולם של חופש פעולה של חופש כלכלי, של בריאות איתנה ושל שותפים נבחרים. גלשתי לתוך עולם חדש זה והרחבתי את פתחו לעוד אנשים רבים וחוויות, גיליתי כוחות ויכולות שלא ידעתי שקיימים בי.
אנו מדברים רבות על העצמה והתפתחות אישית. העצמה משיקה לכל תחומי החיים:  למשפחה, לעסקים, ללימודים ולחברה שמסביבי: אנשים פתאום מעריכים יותר, מודים על עזרתי, מעודדים אותי להמשיך ולתרום מהידע ומהיכולות, להביא מזור למצוקתם ולשנות את השורה התחתונה בחשבון הבנק שלהם.
כך הצלחתי לשנות את החיים להמון אנשים, להביא איכות חיים לבתיהם גם במישור הבריאותי וגם מבחינה כלכלית.
בתחילה, לא קלטתי לאן כל זה מוביל. אבל ברגע שעצרתי קצת כדי לחשוב או להבין מה שקורה לי בעסק המדהים הזה, הבנתי שהבחירה נשארת בידיי. אני בוחרת אם להמשיך ואיך, אני בוחרת כמה לעבוד ומתי, ואני גם בוחרת כמה להרוויח, לאן להגיע ואילו חלומות להגשים קודם…

נושא הבחירה ביהדות הוא בבחינת: ובחרת בחיים!

בחומש דברים, פרשת ניצבים מופיע הפסוק הבא: “ראה נתתי לפניך היום את החיים ואת הטוב ואת המוות ואת הרע – ובחרת בחיים”.
ישנם שני כוחות עיקריים בעולם: כח הטוב וכח הרע. העיצה שניתנת לכל יהודי היא לבחור בחיים, למעשה זו לא רק עיצה – אלא ציווי. ובחרת בחיים!
אנחנו מצווים לבחור בדברים טובים, בחיים. רש”י שמפרש את התורה אומר על הפסוק: ״כמו אדם שרוצה לתת לבניו ירושה ומחלק אותה לחלקים חלקים ואומר לבנו: ״בחר את זו, היא המשובחת ביותר״, כך אלוקים מצווה עלינו לבחור בטוב ביותר״.
לפי התורה אנחנו בעצם בוחרים בחיי נצח, וכך גם החברה שלנו Forever Living –  “חיים לנצח!”
בחיים, לא מספיק לבחור פעם אחת ולומר “בחרתי”, אלא צריך בכל יום מחדש לבחור בטוב ולבחור לעשות טוב. גם ב- Forever צריך בכל יום מחדש לבחור לעשות, לבחור להיות, לבחור להתקדם לעבר המטרות ולבחור לעזור ולעשות טוב לאחרים שבעסק שלנו. לא משנה באיזו דרגה אנחנו, “בכל יום יהיו בעיניך כחדשים”. בכל יום להרגיש כאילו שהיום הצטרפנו עם כל המרץ, ההתלהבות והעשייה בכל יום מחדש. אנחנו מאמינים שהכל משמיים והכל לטובה – רק שצריך לדעת לבחור גם אם הכל כתוב מראש. יש בחירה חופשית לכל אדם איך לפעול ובמה לבחור כמו שכתוב: “הכל צפוי והרשות נתונה״.

ואלו כמה מהבחירות היומיות שלי בחיים ובעסק עם Forever שהצלחתי לממש עד היום:
ראשית, שלווה ונחת עם המשפחה, אין צורך לרדוף אחרי הפרנסה והפנאי עם הילדים.
שנית, רווחה כלכלית לחיות באיכות חיים ולהשיג את כל צרכינו וצרכי הילדים ברווח ובנחת.
וכן עוד פרסים ותמריצים שעזרו לעסק שלי לגדול, נסיעות לכנסים בינלאומיים של Forever, כנסים בארץ מטעם החברה ועוד מגוון דברים ש- Forever נותנת לכולנו וכל אחד יכול להשיג.
אבל כל זה תלוי בבחירה שלנו. אם נבחר בכל יום מחדש לעשות ולעשות, לא להתייאש ולא להקשיב ל”גונבי החלומות”, ללכת עם המטרות והבחירות שלנו עד הסוף, וכך בע”ה נצליח לבחור בטוב בכל יום מחדש ולראות את התוצאות של הבחירה הזו בחיים האישיים שלנו וגם בחשבון הבנק בסופו של דבר…

אני בחרתי בחיי רווחה גם רוחנית וגם כלכלית, בחרתי להיות במקום שעוזר לאחרים להגשים את חלומותיהם וגם להיות במקום שעוזר לאחרים לבחור בטוב ולבחור בו כל יום מחדש. בחרתי ללמוד ולהתפתח בתחום שאנחנו עוסקים בו: בריאות ותזונה, וכן ללמוד היטב את נושא השיווק בצוות של Forever והתכנית העסקית שלנו. ומכאן לראות את הפוטנציאל שאני יכולה להציע לאנשים בעסק שלנו. ועל ידי הבחירה הזו אני נמצאת במקום שאני בוחרת ומשם לסייע ולהוביל את החברים לעבר היישום של הבחירות שלהם!
מאחלת לכולנו לזכות לבחור בטוב בכל יום מחדש!!

סיפורי הצלחה