גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
אחד מהמקומות בעולם שאני הכי אוהב לבקר בהם היא ברזיל. הנופים המדהימים והתרבות התוססת קוסמים לי מאוד. יש שם כל כך הרבה נשמה!

שבתי לאחרונה מכנס בברזיל שהיה מלא באנרגיה באופן שלא דומה לשום דבר שחוויתי. למדתי להבין שלתרבות שלהם יש כוח וכושר עמידה שקשה להתעלם מהם. הם תמיד נלהבים ומלאי שמחת חיים, ויש להם גישה מתחשבת מדהימה.

לרוע המזל, השנים האחרונות היו קשות לכלכלת המדינה. שינויים במטבע ובמיסי הייבוא גרמו למחירים של מוצרי Forever לעלות באופן דרמטי בברזיל. זה הפך את העסק לקשה הרבה יותר עבור ה-FBOs שלנו שם.

עם זאת, למרות הקשיים הכלכליים, בעלי עסקים רבים כל-כך של Forever החליטו שוויתור על העסקים שלהם לא עומד לפתור להם את הבעיות. הם היו צריכים לצלוח את המשבר הזה, אפילו אם משמעות הדבר הייתה לעבוד קשה פי שניים עבור תמורה פחותה מעט יותר עד שהעניינים ישתפרו. עכשיו, זה כושר עמידה!

חברי צוות המנהיגות הגלובלי שלנו לינו ונואמיה ברבוסה הם דוגמה מושלמת לכך, לאנשים שמעולם לא איבדו את הקשר עם הסיבות שבגללן הם הצטרפו ל-Forever. למרות הצרות שנפלו על מדינתם האהובה, הם המשיכו לעבוד בכל יום כדי שהעסק שלהם ימשיך לתפקד. הם לא היו מודאגים. אחרי הכל, הזוג ברבוסה הם “מנהלי יהלום”, חלק מקבוצה מובילה של FBOs והם הגיעו למעמד זה בזכות הנחישות שלהם.

לינו ונואמיה ידעו שהם חייבים לעבוד קשה יותר מאי פעם עבור הצוות שלהם, להראות להם שהקשיים של המדינה לא חייבים להיות הסוף של Forever. כושר העמידה שלהם, החיוביות וההתחשבות באחרים הם הסיבה שהעסק של Forever בברזיל לא רק מתפקד היטב כיום, הוא אפילו עושה קאמבק גדול!

הם יהיו הראשונים לספר לכם שהתקופות המאתגרות ביותר היו גם החשובות ביותר כי אלה היו הימים שכושר העמידה שלהם עמד במבחן. אפילו כשכמה מבני משפחתם התחילו לפקפק בחזון שלהם או כשזה הרגיש כאילו העסק לא מתקדם, הם קמו אליו בכל בוקר והמשיכו לנסות.

האם אתם מרגישים לפעמים כאילו הגעתם לתקופה מאתגרת בעסק שלכם ואתם לא בטוחים מה לעשות בעניין? בפעם הבאה שבה תתלבטו אם עשיתם את הבחירה הנכונה, נסו לתעל אליכם כמה מהאנרגיות של ה-FBOs שלנו מברזיל. זמנים קשים יגיעו, אבל מה שתעשו בזמנים הקשים האלה הוא שיקבע כמה רחוק תגיעו במהלך התקופות הטובות.

המשיכו לחייך!

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן