זמירה מרון, מנהלת בכירה, Senior Eagle Manager
Forever סוללת בפנינו דרך חיים נהדרת, ובאופן אישי, אני חייבת לה את השיקום הבריאותי והכלכלי שלי...
תמונה של זמירה מרון

כיצד היית מתארת את חייך לפני Forever ?
אני מחלקת את חיי לשלוש תקופות. תחילת דרכי המקצועית כללה בעלות על עסק מתחום השיווק הישיר המסורתי. בתקופה זו לא היה לי רגע מנוח מהנטל של העסקת עובדים, גביית כספים והתמודדויות נוספות שמאפיינות עסק שכזה. הייתי שרויה במתח תמידי ובדאגה למחר.
לפני כ- 11 שנה עברתי תאונת דרכים שהוציאה אותי מתפקוד תקין, וחיי התהפכו לחלוטין; מאשת עסקים פעילה נעשיתי מוגבלת ותפקדתי בקושי רב. הרופאים לא נתנו לי סיכוי רב להשתקם, וכמה מהם אף אמרו לי שלא אצליח לשוב לעולם השיווק.
התקופה השלישית היא לאחר שנחשפתי ל’פרידום’ שהציל אותי מכאבים, שנבעו מפריצות הדיסק מהן סבלתי. לאחר 6 שנות סבל, הכאבים נעלמו לחלוטין!! רק בשל העובדה שיכולתי לעמוד על הרגליים ללא כאבים, הצלחתי לפנות את כל האנרגיה לשיקום היכולת התפקודית שנפגעה.

מה דחף אותך לבצע שינוי בחייך המקצועיים, האם הייתה נקודת מפנה מסוימת?
נקודת המפנה שלי שונה משל אחרים. הצטרפתי ל-Forever כתחביב. זה היה הסיכום עם המטפלים שלי. למרות תחזית הרופאים, חיפשתי דרך לחזור לעולם העסקים וחשבתי שאני יכולה לשקם את עצמי. עבורי, Forever הייתה רק מצע לשיקום, ולא הצלחתי לראות בה עסק רציני. השינוי הדרמטי והרציני היה באפריל 2007, בשטוקהולם. זה היה הכנס האירופאי הראשון שזכיתי בו, ולמזלי- באותה שנה הכנס האירופאי והעולמי התקיימו יחד. בבת אחת נחשפתי למשווקים ולמנהיגים מכול העולם, ו”חטפתי שוק”. שם הבנתי את עוצמתה של Forever ואת האפשרויות הגלומות בה.

האם את קושרת בין חייך המקצועיים לאלה האישיים?
להיות משווק מצליח ב- Forever משמעו לחיות באורח חיים שונה מהמוכר והמקובל. אם אתה שואל אם החברים שלי מכירים את המוצרים – אז כן, כמעט כולם הם לקוחות קבועים. כמי שמכירה את ערכם של המוצרים, ברור שאני רוצה שלכל היקירים לי תהיה האפשרות ליהנות מהמוצרים, שחסרי ביטחון כלכלי יוכלו ליהנות מהאפשרות העסקית ש-Forever מציעה. כשאני רואה אנשים עובדים “עד צאת הנשמה” בשביל אחרים, חיים ממשכורת ובנוסף גם שרויים בפחד תמידי מפיטורין, אני מייחלת שגם להם יהיה שקט נפשי וביטחון כלכלי.

מה מניע אותך ב- Forever ?
מה שמניע אותי זה ההערכה והכבוד שאני רוחשת למשווקים המנהיגים של Forever בעולם, והנחת שאני מרגישה כתוצאה משינוי חייהם של אחרים.

תני דוגמה למקרה שמחזק את “צדקת הדרך” בעינייך
FOREVER סוללת בפנינו דרך חיים נהדרת, ובאופן אישי, אני חייבת לה את השיקום הבריאותי והכלכלי שלי. אין ספק שאם הייתי פוגשת את Forever לפני תאונת הדרכים שלי, לא הייתי מפסידה את חסכונותיי ואת הדירה שהייתה לי. רוב האנשים ימצאו ב-Forever פתרון מדהים לפרנסה מכובדת או עסק ענק, תוך כדי שיפור דרמטי באיכות החיים. אולם בדרכי הארוכה בעולם העסקים פגשתי גם אנשים שחייבים בוסים מעליהם כדי לתפקד, אנשים המפחדים מהצלחה או שאינם מסוגלים לפתח ולאמץ גישה חדשה. לאנשים אלה, המושג “צדקת הדרך” לא מתאים, שכן הם יתקשו להצליח עם Forever. כאמור בשבילי, Forever הייתה “הצלת חיים”. השתקמתי כלכלית ונכון להיום, בזכות העסק יש לי דירה, מכונית, נסיעות לחו”ל והנאה רצופה.

כיצד היית מתארת את הקשר בינך לבין קבוצת המשווקים שלך?
הקשר מרתק וחווייתי. המסר והמוטו שלי למשווקים שלי הוא : “המוטיבציה עליכם, עלי ההצלחה”. על כן, אני מרגישה אחריות גדולה לעסק שלהם, מחויבות עמוקה לאמן אותם, ואני מוכנה לעבוד איתם קשה כדי שיפרחו ויצליחו. יש משווקים שמדברים איתי מספר פעמים ביום ואני מרגישה שהם חלק בלתי נפרד מהחיים שלי. שכחנו מזמן שאנחנו לא משפחה ביולוגית…

האם יש נוסחה להצלחה ב-Forever?
הצלחה היא דבר יחסי ומשתנה מאדם לאדם. לכן אני לא מאמינה בנוסחאות, סיסמאות ופנטזיות. אני מאמינה במעשים ותוצאות המעוגנות במציאות. עם כל זאת, כשאני בוחנת את המשווקים המצליחים ב-Forever העולמית וכשאני מקשיבה למסרים שהם מעבירים, אני בהחלט יכולה להצביע על מספר מאפיינים, שהמכנה המשותף החשוב ביותר שלהם הוא הדאגה להצלחת המשווקים שלהם.

מהו המסר שלך למשווקים החדשים שבינינו?
הקשיבו אך ורק למצליחנים הגדולים ב- Forever העולמית. לאלה יש קבלות של הצלחה והם אלה שיעצימו אתכם. אמצו גישה של עשייה, דברו פחות ועשו יותר. התרחקו מסיסמאות, עסקים עושים מפעולות!
היו אמיתיים ודברו תמיד אמת. למדו את העסק ופתחו גישה של אמונה, וכמו שאומרת משווקת מיפן (אותה תוכלו לפגוש בוינה) שהיא ‘יהלום כפול’ (50 מנהלים ומעלה דור ראשון) : “שתו שתו, מרחו מרחו, דברו דברו, אז יבוא הכסף לכיס אז יבוא הכסף לכיס”.
לסיכום : כשאתם פוגשים מועמדים חדשים, אל תשכחו: רקס מוהן אומר ומוכיח שהכוח של Forever הוא כוח האהבה.

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה