אנה בורבצב, מנהלת נוסקת
יותר מחודש עבר מאז שחזרנו מהכנס באילת, אך עדיין אני חיה בתחושה כאילו ג'יין ליץ' דיברה איתי אישית. דיברה עליי. על חיי. על היעוד שלי ועל חלומותיי.
תמונה מתוך הוובינר של ג׳ין ליץ׳

כבר מזמן שלא התלהבתי כל כך! ההופעה של ג’יין ליץ’ באמצעות סקייפ הייתה להפתעה עצומה לכל משתתפי הכנס. כמה טוב שבחברת Forever המנהלים המובילים ברמה העולמית משתפים בידע שלהם ומוכנים להעביר מהניסיון שלהם לאלו אשר נמצאים עדיין בראשית דרכם.
כשג’יין ליץ’ דיברה, המילים אותן שמעתי פעמים רבות, ואף אמרתי אותן בעצמי נשמעו בפיה אחרת לגמרי. כל מילה הגיעה ללב, מלאה באנרגיה וגרמה לגל התרגשות. הקשבתי לדבריה עם הדמעות בעיניים. השבתי לשאלותיה, דיברתי עמה.
מאז שחזרתי מאילת כל יום אני מתבוננת ברשימות מהוובינר שעשתה לנו ואני רוצה לשתף אתכם בעיקרי הדברים כפי שרשמתי לעצמי:
1. השיבו לעצמכם על השאלה: מדוע הצטרפתם ל-Forever? האם אתם רוצים לנסות או החלטתם להצליח? הצלחתכם תהיה תלויה בהחלטה הזאת.
2. הציבו מטרה ברורה ונסחו תוכנית להשגתה. ההצלחה אינה מקרית אלא תוצאה של עבודה מתוכננת. דעו מראש במה ימולא כל יומכם, במה יהיה עיסוקכם. התמקדו במילוי משימות פשוטות. בצעו שיחות טלפון, השתתפו ברשתות חברתיות, הזמינו אנשים לפגישות, ספרו להם על המוצר ועל ההזדמנויות העסקיות. אל תבזבזו זמן לשוא! היו ממוקדים במטרות ובפעילותכם. מתי אתם רוצים להפוך למנהלים?
3. רכשו מיומנויות נדרשות. צריך זמן וכוח כדי לרכוש ידע וניסיון הכרחיים. ניתן להשיג זאת בפעולה עצמית בלבד. עשו 100 שיחות טלפון בחודש – ואתם תלמדו לדבר עם האנשים בטלפון. ביצעו 100 פגישות אישיות עם השותפים הפוטנציאליים – ותהפכו לבעלי מקצוע בתחום זה. אתם תוכלו לא רק לגייס אנשים חדשים אלא לבנות קשר אישי ולהלהיב אותם ברעיון של ההצלחה והשגשוג. בעת שאתם עוברים את השלב הלא פשוט אך המרתק ביותר של הלמידה, אתם מתפתחים בעצמכם והופכים למנהיגים מלאי עוצמה ובעלי מוטיבציה חזקה. במידה ואתם לא יודעים כיצד לגייס או לקיים פגישה – עבדו על כך! אתם מתקשים בניהול חוג הבית או המצגת – עבדו על כך! גלו את נקודות התורפה בעסקכם ועבדו עליהם דרך קבע! רק חשבו: אתם חייבים ללמוד 8-10 נושאים בלבד אשר יגרמו לכם להשיג את מטרתכם. האם זה הרבה כל כך? האם המאמץ שלכם לא שווה?
4. השתפרו דרך קבע. שאלו את עצמכם על בסיס יומי: “האם אני עושה מספיק כדי להשיג את מטרותיי? האם אני יכול לעשות יותר וטוב יותר? מה יקרה בעסק שלי אם אני אשפר את הביצועים שלי ב-10% בלבד?”
תארו לעצמכם היכן תהיו בעוד שנה אם קבוצתכם תעשה בדיוק את אותו הדבר: אתם תהיו בינוניים! כל אחד רוצה להצטרף למנצח. העזו לעשות עסקים גדולים!
5. לעולם אל תוותרו! עבדו קשה יומם ולילה. תיהנו מדרככם ומאישיותכם המתגבשת. לכו עד הסוף! השיגו את מטרתכם מכל הלב ובכל הכוח! הסירו מדרככם את כל אלה אשר מפריעים לכם להצליח. את אלה שלועגים לכם או שמנסים להזהיר מפני השגיאות. אתם תשובו אליהם בתור אנשים חופשיים ומוצלחים – מנצחים.
6. הפכו לדוגמה לקבוצה שלכם. היו חיוביים, עבדו בהתלהבות, האמינו בטוב, היו נאמנים לעקרונותיכם, השתדלו מכל הלב לעזור לשותפים שלכם לשפר את חייהם ולממש את חלומותיהם. נהלו חיי אושר ושתפו בשמחתכם את האחרים!
אני קוראת את השורות הללו כל יום בתור מנטרה. זה מעניק לי כוחות, מטעין במרץ ומעורר ביטחון. אני רוצה לנוע קדימה ולהפוך את הקבוצה שלי לקבוצת המנצחים!

אני מודה לך, ג’יין!

סיפורי הצלחה