אודי ראב"ד, מנכ"ל Forever ישראל
כולנו שמענו על “סינדרום נהר החיים”, מצב שבו רבים צפים על פני המים בנהר החיים ומאפשרים לזרם החיים לסחוף אותם לאן שרק יחפוץ. הם לא יוזמים, אלא בוחרים בביטחון של חוסר היוזמה.

דומה כי אין חוויה שיכולה להתחרות עם סיפורי הצלחות של משווקים מצליחים. עושר הפרטים וההישגים ממש מחמם את הלב. אולם, ישנה חוויה שיכולה להתחרות בהם, וזאת החוויה האישית שלך! מפגשי משווקים בכנסים אירופאיים, בינלאומיים או ב – Success Day, הם ההזדמנות להאזין ולחלוק את הניסיון האישי. ישנו מכנה משותף בין כלל המנהיגים המצליחים של FOREVER והוא האמפטיה שלהם והרצון לעזור. לא מעניין אותם מאין המשווק מגיע או לאיזו קבוצה הוא משתייך; הם שמחים לחלוק את הניסיון שלהם. אולי הם שומרים לעצמם סוד כזה או אחר, שאותו הם חולקים רק עם הקבוצה האישית שלהם, אך הפתיחות שלהם לעזרה מרשימה מאד.
בשבילי, כל סיפורי ההצלחה הללו מהווים מקור השראה וספקי אנרגיה בלתי נדלים. המכנה המשותף הנוסף של משווקים מצליחים אלו הוא נושא התזמון. כל אחד מציין כי “העסק שלי התחיל לנסוק כלפי מעלה בעקבות החלטה!” כל עוד שלא נעשתה ההחלטה על הפעולה, היא נשארת בגדר משחק או תחביב. הם החליטו להיות רציניים, והם צעדו קדימה ללא תירוצים. ההחלטה מאפשרת לנו לצעוד בדרך ברורה ועם התמקדות במטרות שלנו. ההחלטה מיצרת דבקות במטרה שאיש לא יוכל להחליש ומאפשרת לנו לעשות את כל הנדרש, גם אם לפני כן פחדנו קצת. לעתים קרובות גורמת לנו המוטיבציה הזאת לצאת מ”אזור הנוחות” שלנו ולבצע דברים שלא העזנו לבצע לפני כן. יש הקוראים לתהליך זה “כניסה לתחום המאתגר”. הדחיפה העצמית להיות מחוץ לתחום הנוח מובילה אותנו לצמיחה מתמדת ומאפשרת תנועה לכיוון מצוינות. אם אנחנו נשארים בתחום הנוחות, אנו עושים את מה שאנחנו רגילים לעשות, והתוצאות המתקבלות דומות למה שאנו מכירים ואינן משתנות!
כולנו שמענו על “סינדרום נהר החיים”, מצב שבו רבים צפים על פני המים בנהר החיים ומאפשרים לזרם החיים לסחוף אותם לאן שרק יחפוץ. הם לא יוזמים, אלא בוחרים בביטחון של חוסר היוזמה. נכון שכולנו מחפשים את הביטחון בחיים, אך הביטחון לא קָטֶן אם אנו יוזמים ופועלים לשנות פרמטרים שונים בחיים שלנו. ההחלטות לפעול “מחוץ לקופסה” מאפשרות לנו לא רק לעזור לעצמנו להתפתח ולצמוח, אלא מאפשרת לנו לעזור לאחרים לעבור את הדרך הזו בעידודנו ובהנחייתנו. זה יכול לפעול באופן מבריק אם נחליט שבכל יום אנו נשפיע באופן חיובי על חייהם של אלו שאנו מגיעים איתם במגע. אפילו בדברים פעוטים לכאורה, כמו חיוך או מילת עידוד, אנחנו יכולים להשאיר את חותמנו על אנשים. רבים לא מוערכים כראוי, ואנו יכולים להשפיע על חייהם באופן חיובי.
אני אוהב מאד את תרבות השיתוף של FOREVER. רקס וגרג מוהן מנציחים את הרוח הזאת בכל דרכי הפעולה שבהן הם מנחים אותנו. העזרה לאחרים, מתן האפשרות לחלוק את ההצלחות הללו עם כל אחד אם רק יחליט, העידוד והתמיכה להצלחה ביחד עם כל הכלול ב – FOREVER – כל אלו הם רק קצה- קצהו של הפוטנציאל האגור בחברה הזאת לשינוי בעולם.
אני רוצה לעודד כל אחד ואחד מכם להיטיב עם כמה שיותר אנשים בכל יום, בעזרת מוצרי החברה, ההזדמנות העסקית שלה או בכל דרך אחרת. זכרו, אלו הנותנים ומעניקים – תמיד מקבלים בחזרה.

בהצלחה!!!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

אחת תגובה אל “התחום המאתגר”

  1. ⁠⁠⁠רביד סולן

    אני התחלתי את דרכי בפורוואר כאשר אודי המנכל לימד אותי על משחת השיניים כיום אני משווק ואני מצליח למכור את משחת השיניים של החברה בהצלחה

סיפורי הצלחה