אנה בורבצב - מנהלת נוסקת | אווה וד"ר יוסף שבתאי - מנהלים בכירים
אנה בורבצב ואווה שבתאי על הפוטנציאל הטמון בבניית עסק בינלאומי
תמונה סמל-ה-CC.png

כבר מהרגע הראשון כשהצטרפתי ל-FOREVER עניינה אותי האופציה לבנות עסקים במדינות שונות. רציתי לנצל את מלוא ההזדמנויות שהחברה מספקת, אבל גם הבנתי שעבודה בשלט רחוק דורשת מערכת חזקה וגישה מושכלת לעניין. לא רק שחייבים לצרף משווק חדש, אלא חייבים להיות גם מוכנים לעבור יחד איתו את כל הדרך עד שהוא יגיע לדרגת מנהל. לכן, בהתחלה רכשתי ניסיון ומיומנויות בבניית צוות בישראל, עליתי לדרגת מנהלת ורק אז ניגשתי לידידיי ולמכריי מעבר לים עם ההצעה העסקית שלי.
התקדמתי צעד אחר צעד על פי מודל ברור ומדויק שעיקריו הם:

  1. לבנות רשימה מפורטת של כל המכרים במדינות אחרות.
  2. לפנות אליהם עם הצעה לשמוע פרטים על העסק שלנו.
  3. לבנות מצגת עבור אלו שגילו עניין באפשרויות השונות וביתרונות הטמונות בחברה.
  4. לצרף שותף חדש.
  5. לבנות תכנית לשימוש עצמי במוצרים עבור המשווק החדש ובני משפחתו.
  6. להסביר לגבי תכנית השיווק של החברה ולעזור למשווק החדש לקבוע לעצמו יעדים (כמו להיות צרכן שזכאי להנחות, לקבל הכנסה נוספת ולבנות לעצמו עסק גדול).
  7. לעזור לו לבצע את ההזמנה הראשונה ואת משלוח המוצרים.
  8. ללוות אותו לדרגה של משווק בכיר.
  9. להפנות את המשווק אל כל מקורות המידע הדרושים לו כמו חומרי ווידיאו ואתרי האינטרנט של החברה.
  10. ללמד אותו את שיטת ההכפלה והעבודה בשיטת 9-1.

תנאי הכרחי לבניית עסק מצליח על ידי משווק מתחיל הוא לשמור על קשר קבוע עם החונך לפחות 4-3 פעמים בשבוע (לצורך שאלות ותשובות, סיכום יומי, סיכום שיחות טלפון ופגישות, תכנון וכו’).
העבודה הזו דורשת סבלנות, משמעת עצמית ורצון עז להתקדם ולעזור לצוות שלך. היום, בעידן האינטרנט, אנחנו יכולים להיעזר בסקייפ, דואר אלקטרוני, למצוא שותפים פוטנציאליים ברשתות חברתיות ועוד. גבולות האפשרויות שלנו התרחבו לאין שיעור.
בניית עסק בינלאומי ב-FOREVER מביאה יתרונות רבים. העסק נעשה חזק ויציב והוא פחות מושפע ממשברים כלכליים ופוליטיים. העסק עובד כמו בוכנה גדולה: אם הסיבובים יורדים במדינה אחת, במקביל, הם עולים במדינה אחרת.
קבלת בונוסים במטבעות שונים והשתתפות בתמריצים השונים מהווה גם היא גורם משפיע. קיבלתי כבר שלוש פעמים מארה”ב בונוס לרכישת מכונית, שם נמצאת אחת הקבוצות הגדולות שלי.
היום, העסק שלנו מתפתח ב-30 מדינות שונות בעולם. אנו כל הזמן משתתפים בוובינרים ובכנסים בינלאומיים של החברה.
אני רואה חשיבות רבה בעבודת צוות ומודה לכל השותפים שלי על תרומתם לעסק המשותף שלנו. מצפה לנו נסיעה מרתקת ומפגש מרגש בסינגפור. את שנת 2014 סיימנו בהיקף מכירות של 3,000CC וקיבלנו אפשרות להשתתף בסדנאות אקסקלוסיביות של המשווקים המובילים בחברה. ומה שהכי מדהים – המנהיגים מהקבוצה שלנו יהיו שם יחד אתנו.
זוהי ההוכחה הטובה ביותר שב-FOREVER יש את כל התנאים לבניית עסק בינלאומי חזק ומתפתח!

 

תמונה הקבוצה-של-אנה

אנה וניקולאי בורבצב, מנהלים נוסקים

 

תמונה של אווההיום, יותר מתמיד ניתן להעריך את הפוטנציאל הטמון בעסק גלובלי כמו זה ש-FOREVER מאפשרת להקים. בכל שנה נעשה קל יותר לשמור על קשר עם אנשים במדינות אחרות ואפילו ביבשות שונות.
ברור, שלפני שיוצאים לשוק הבינלאומי דרושות מיומנויות בסיסיות שנתמכות בניסיון עבודה ובתוצאותיה. ואז, כל מה שנותר לעשות הוא לפעול!
זכרו, היתרון הגדול בעסק שלנו הוא האפשרות לעסוק ב”נתינה”. מטרתנו היא לתת חכה לאדם הרעב וללמד אותו לדוג דגים כדי שהוא יוכל להיות עצמאי ולהתפרנס בכוחות עצמו, וזאת למרות שהדחף הראשוני הוא פשוט להאכיל אותו. לא חשוב עם מי עובדים– עם השכן ממול, עם חבר מעיר אחרת או עם קרובי משפחה שגרים בחו”ל; המיומנויות שנרכשות וסדר נכון של פעולות הן הבסיס להצלחה.
בזכות הטכנולוגיה המקוונת, לכל אלה אין גבולות טריטוריאליים.
בישראל גרים הרבה מאוד עולים ומהגרים ממדינות שונות. ישנם כאן אנשים בעלי רקע תרבותי מגוון, אנשים ששייכים לקבוצות חברתיות שונות ואנשים שבאו מכל מקום בעולם, שיש להם קשרי משפחה וחברות חזקים במקומות שמהם באו. אם ננצל את ההזדמנות הזאת בצורה חכמה, כל אחד מאיתנו יצליח לבנות לעצמו עסק בינלאומי גדול.
אל תתביישו לפנות לאנשים גם אם הם רחוקים פיזית, ולהציע להם מוצר או עסק. אם אתם לא תדברו איתם על זה, מישהו אחר יעשה את זה במקומכם. אנחנו יכולים לתת לכל אחד בדיוק את מה שהוא מחפש לעצמו: בריאות, כסף, עבודה, עסק או חברים. לעתים, ההצלחה מגיעה דווקא כשמבינים עובדה זו.
היום, העסק הגלובלי שלי מתפתח ביותר מ-30 מדינות בעולם, עם מחזור שנתי של CC2300. אנחנו מלאים באופטימיות וברצון להביא את השליחות הגדולה של FOREVER לכל אדם ואדם!
אווה שבתאי

סיפורי הצלחה