נחמה מאיר, מנהלת נוסקת, Senior EM; זמירה מרון, מנהלת בכירה, Senior EM; תמה קופמן, מנהלת בכירה, Senior EM
בכנס EM19 נערך ראיון בין גרג, נשיא החברה (ובנו של רקס מוהן) ואיידן או’הר, סגן נשיא החברה. אספנו כמה מהשאלות שנשאלו על הבמה והפננו אותם למשווקים המצטיינים שלנו לשנת 2019: נחמה מאיר, זמירה מרון ותמה קופמן
תמונה של נחמה מאיר, מנהלת נוסקת, Senior EM

בתמונה: נחמה מאיר, מנהלת נוסקת, Senior EM

 

מהו סוד קסמו של רקס מוהן?‬

זמירה: כשהגעתי לחברה לא הבנתי את פשר ההערצה אליו. זה נראה לי מוגזם. פגשתי אותו לראשונה בשנת 2007 ואז הבנתי
את הסיבה. האישיות שלו כל כך חמה ונדיבה שזה ניכר בכל תנועה שלו. המסר שלו – “הכוח של Forever הוא כוח האהבה” והוא יישם את המסר גם במבנה התמלוגים.

מה גורם לך להמשיך לעבוד?

נחמה: שאלה מצחיקה… מה הכוונה להמשיך? רק התחלנו!
זמירה: אני מהצד השני לא מרגישה שאני עובדת . היום בעיניי Forever זה מסע מרתק ואני לא עושה מאמץ מיוחד. זה פשוט הפך לכיף ואורח חיים.

תמונה של זמירה מרון, מנהלת בכירה, Senior EM

בתמונה: זמירה מרון, מנהלת בכירה, Senior EM

 

מה מניע אותך קדימה?‬

נחמה: מה שמניע אותנו קדימה זה הרצון שלנו להתפרנס בכבוד. לא להישען על טובות של בוסים או הטבות ממשלתיות בגיל פרישה. הרצון להעניק לילדינו היקרים חיים כלכליים טובים יותר.
תמה: ברור שהצורך בפרנסה הוא המניע העיקרי בעבודה. אבל יש הרבה דרכים להתפרנס, ואני ב-Forever משום שזו העבודה הכי טובה עבורי. אני נהנית לעזור לאנשים עם המוצרים המיוחדים שלנו, וכן נהנית לראות כיצד משווקות שלי מתקדמות בעסק ומצליחות. בנוסף, ב-Forever העסק גדל כל הזמן, מה שאומר שלאורך שנים אדם מרוויח יותר כסף ביחס לזמן שהוא עובד, בניגוד לשכיר רגיל, שבמשך שנים מרוויח אותו דבר, ביחס לזמן שהוא משקיע. ב”ה יש לי 7 ילדים, והדאגה לכל אחד מהם היא כבר סיבה טובה להמשיך קדימה.

זמירה: מה שאותי מניע זה טיולים וחברים ברחבי העולם.

מה עוזר לך לעבור את הימים ‫שיש לנו בהם יותר שאלות קשות משאלות קלות?‬

נחמה: קודם כל עבודת הצוות שלנו. דבר שני האמונה שלעבודה קשה תמיד יגיעו תוצאות, גם אם לא רואים אותם בעיניים. ובעיקר הידיעה שאנחנו בונים את העסק שלנו על יסודות ערכיים של אנרגיה חיובית, יושר ועמל כפיים.
זמירה: לדעת ש- Forever קיימת גם מחוץ לישראל, וליהנות מהאפשרות של שילוב חופש, עבודה ושינוי חייהם של אחרים.
תמה: לכל אדם יש ימים עם יותר מוטיבציה ויש ימים עם פחות, לא צריך להתרגש מזה. כשיש לי
ימים כאלה אני משתדלת לא להיסחף עם התחושות אלא לעשות מעשים ופעולות. רק הם אלה שיתנו לנו בסוף את התשובות. העיקר להתמיד, להתמיד ולהתמיד. כמו שכתוב במשנה: יגעת ומצאת – תאמין.

אילו היית יכולה לפנות אל עצמך, אל אותה משווקת בימיה הראשונים ב-Forever, מה היית אומרת לה?

זמירה: ״אמרתי לך שזה יקרה״
תמה: בשלוש מילים: ״חלמי ועבדי קשה…״
העזי לחלום על עסק גדול ומניב, חלמי על הצלחה ועל עמידה ביעדים שאת מציבה לעצמך, דמייני את עצמך כבר בדרגת מנהל יהלום, אבל לצד זה: עבדי קשה, הזיעי הרבה! למדי היטב את המוצרים והתועלת שלהם ואת המבנה של השיווק הרשתי. הביני את החשיבות של צירוף משווקים חדשים ואת הדרך שהעסק שלך יגדיל את עצמו במשך הזמן. ו.. סוף השכר לבוא!

מה למדת מהעבר ‫שיאפשר לך לעשות החלטות טובות יותר בעתיד?‬

נחמה: להקיף את עצמנו באנשים חיוביים בלבד!! ולא לתת לאף אחד להוריד לנו את מצב הרוח. ממליצים גם לכם לסנן את הדעות והמחשבות שיש לאנשים אחרים עליכם, ולהגשים את החלומות שלכם. אף אחד לא יעשה את זה במקומנו.
זמירה: לעבוד עם מי שרוצה את ההצלחה של עצמו יותר ממה שאני רוצה עבורו.
תמה: למדתי לא לפחד לטעות וללמוד מטעויות, וגם לעשות מאמץ שלא לחזור על טעות פעמיים… כמו כן, למדתי שבעסק שלנו צריך סבלנות כי לוקח זמן עד שהעסק צומח וגדל: סבלנות מול הלקוחות ובעת הצעת ההזדמנות העסקית לאנשים חדשים, כי לא כל מי שאנו פונים אליו בהכרח ירים את הכפפה ויקנה או יצטרף. למדתי שצריך להפעיל יצירתיות ולחשוב מחוץ לקופסה, כדי להצליח היכן שעד כה לא הצלחתי.

תמונה של תמה קופמן, מנהלת בכירה, Senior EM

בתמונה: תמה קופמן, מנהלת בכירה, Senior EM

 

 

מהו החזון שלך?

זמירה: את החזון המקורי שלי ב-Forever הגשמתי. המשאלה שלי להיום – להמשיך לטייל בעולם ושתהיה לי מנהלת יהלום מתחתיי.
תמה: החזון הוא להמשיך לצמוח בעסק. להגיע למנהל יהלום בעז”ה ולקדם את אנשי הצוות שלי (שזה בעצם שני חלומות שהם אחד).
וכמובן החלום שלי הוא שדרך העסק ב-Forever אוכל להגשים את כל החלומות שלי ושל משפחתי…

מה נותר לך להגשים?

נחמה: המון!! כמו שאמרנו, רק התחלנו….
זמירה: האמת היא ש- Forever בקריירה שלי היא סיבוב שלישי של הצלחות כך שאין לי צורך באישורים. ההגשמה היחידה שאני שואפת אליה היא לשמור על הבריאות כמה שיותר ולהמשיך לטייל בעולם.

עד כמה החלומות שלך גדולים?

נחמה: מאוד, מאוד, מאוד…