תמה קופמן, מנהלת Eagle Manager FOREVER2DRIVE / 2
הפעם יש לי שתי סיבות לשמוח: עמדתי ביעדים של ה- Eagle Manager וביעדים של ה-FOREVER2DRIVE (רמה 2).

זוהי עבורי סגירת מעגל משמחת של מסע ארוך שהתחיל במאי בשנה שעברה והסתיים בחודש פברואר השנה. המסע הרציני שלי עם Forever התחיל כשהצטרפתי עם “למה” קטן וסולידי ופשט ולבש צורות לאורך הדרך.
הצטרפתי ל- Forever כי רציתי תוספת צנועה להכנסה וחיפשתי עניין. בהמשך הדרך, צורכי המשפחה גדלו כשהצטרפה עוד נסיכה ו… עוד אחת, ובעצם מאז אני בעסק כי אני רוצה להיות נוכחת בגידול הילדים ולהישאר בבית.
ב”ה אכן המטרות שלי התממשו. היום אני עם הכנסה מכובדת נוספת תוך כדי שליטה מלאה על לוח הזמנים שלי ותחושה מדהימה של חרות אמיתית שאני ה”בוס” של עצמי (לעתים אני בוס קשוח מידי של עצמי), בזכות ויחד עם ה-FBO (בעלי עסק ב-Forever) המקסימים שלי זכיתי עכשיו לעמוד בשני היעדים שהצבתי לי.
העמידה ביעדים הללו דרשה עבודה מאד ממוקדת ומדויקת תוך שימת דגש כל הזמן על המשימות שיביאו אותי להשלמתם. נדרשה לי גם משמעת עצמית מאד גבוהה כדי לקיים את מה שהצבתי לעצמי ולא להתייאש בדרך. ב”ה הגעתי לסוף המיוחל ומיותר לציין שבסיומו של המסע הכפול הזה- התמריצים האלה הם בהחלט ׳צ’ופר׳ רציני שדוחף קדימה ונותן כוח לעוד טלפון, ולעוד הדרכה.
אני מרגישה שהדבר שאולי הכי משמח אותי בהישגיי היא העובדה שאל שניהם לא הגעתי רק בזכות עצמי. שני היעדים הושגו כי קידמתי את ה-FBO שלי ועבדתי ממש יחד איתן כתף-אל-כתף כדי שיקבלו דרגות חדשות ויעפילו מעלה. וכך, כל הצדדים הרוויחו. זה בעיני הדבר המופלא ב-Forever, שההתקדמות שלך באה יחד עם ההתקדמות של אלה שבצוות שלך, ורק כשעובדים ככה רואים תוצאות ואפילו תוצאות מפתיעות!! אני מקווה שבקרוב אוכל לעזור גם ל-FBO שלי להגיע ליעדים של ה- Eagle Manager ו-FOREVER2DRIVE.

, מנהלת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה