תאמינו בזה. תשיגו את זה. תחיו את זה.
תמונה של קבוצת-משווקים-בכנס-הגלובלי

האם אתם חולמים לטייל ביעדים יפהפיים בכל העולם? אז אתם לא רוצים להחמיץ את תמריץ הכנס הגלובלי של Forever.
הכנס הגלובלי מכנס יחד בעלי עסקים של Forever מיותר מ-160 מדינות כדי לגלות יחד מוצרים, לשמוע הרצאות על אסטרטגיות וטקטיקות לבניית עסק, לשאוב השראה מסיפורים מעצימים, לחזות בסיפורי הצלחה, ליהנות ממופעי בידור מדהימים ועוד. יש סיבה לכך שאנחנו אומרים שזה אירוע שאין כמותו!
הכנס הגלובלי של Forever הגיע לאנגליה, סינגפור, דרום אפריקה לאיחוד האמירויות ולדלאס. בכל שנה, תמריצי הכנס הגלובלי משתפרים. לא רק שהזכאים זוכים לחוות את התרבות המגוונת של משפחת Forever במהלך האירוע, אלא שהם זוכים גם לבקר במקומות חדשים ולבנות את העסקים שלהם באופן גלובלי.

הכנס הגלובלי כולל שבוע שלם של פעילויות ואירועים

בהתאם לרמות הזכאות שלהם, כל FBO זוכה להשתתף במספר סדנאות, לקחת חלק במסיבות האקסקלוסיביות ולקבל הכרה על הבמה במהלך האירוע. אירוע זה הוא באמת ייחודי ומגיעים אליו כמה ממופעי הבידור הטובים בעולם, יחד עם דוברים מדהימים, כדי ליצור תופעה שכל אחד חייב להשתתף בה!

איך להשיג זכאות?

תקופת הזכאות – 1 בינואר עד 31 בדצמבר

ישנן שלוש רמות זכאות (1500, 2500, ו-5000) שאתם יכולים לשאוף להשיג. כל רמה מבוססת על סך כל ה-CC שהצטברו במהלך השנה. לכן, אם תשיגו 2000CC במשך 12 חודשי תקופת הזכאות, תהיו זכאים לרמת 1500.
מדיניות החברה מציינת גם שאפשר לשלב CC מכל המדינות שבהן יש ל-FBO קבוצה. כל CC שהצטברו מדרגות שאינן “מנהל” במהלך חודש שבו FBO איננו פעיל, וכל CC מנהיגות שנוצרו במהלך חודש שבו FBO איננו זכאי לבונוס מנהיגות, לא ייחשבו לקראת הזכאות.
CC פעילים ייספרו בלי קשר לסטטוס הפעילות.
אתם יכולים גם להיות זכאים להשתתפות בכנס הגלובלי בתור “מנהל בונוס היו”ר” (מתחת ל-1500).
קראו את המאמר הבא על זכאות בונוס היו”ר.

מה אתם מרוויחים?

כל רמת זכאות מזכה בדמי טיסה, לינה וארוחות למספר הלילות המצוינים במדיניות החברה. בנוסף, זכאים יקבלו כסף נוסף לבזבוזים שבו יוכלו להשתמש במהלך האירוע או בהמשך לאחר שובם הביתה.

ככל שרמת הזכאות שלכם גבוהה יותר, כך תקבלו יותר כסף לבזבוזים ויותר ימים לבלות באירוע.

ומה אם לא משיגים זכאות?

עדיין תוכלו להשתתף בכנס הגלובלי ולצפות בכיף מתרחש, אם באופן אישי או בשידור חי באינטרנט. בכל שנה, לכאלה שאינם זכאים יש את ההזדמנות לרכוש כרטיסים כדי להשתתף בשני ימי מופעים בכנס בסוף השבוע. הכרטיסים אוזלים במהירות ובדרך כלל מכירתם מתחילה בינואר. מאחר ואנו יודעים שרבים אינם יכולים להצטרף אלינו באופן אישי, נעביר בשידור חי מהאירוע את כל הבידור המלהיב, ההכרה והנואמים המרכזיים. זו דרך נהדרת לראות מה קורה ולקבל מוטיבציה להיות זכאים לכנס הגלובלי הבא.

ברכות לאלו שעשו את זה ב-2020

מעל 5,000CC

נחמה מאיר

מעל 3,000CC

זמירה מרון

מעל 2,500CC

תמה קופמן
הודיה פיין
יסכה ומשה סדובסקי

מעל 2,000CC

אווה וד״ר יוסף שבתאי
אילת מרון
רייזי הלפרט
ימינה ליבשיץ

מעל 1,500CC

אנה בורבצב
אפרת ויצמן

8-10/4/2021
מקום חדש.
אותו כנס גלובלי

באנר פרסומי לכנס הגלובלי