רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים Forever Living Products
האם ידעתם שבעוד כמה שנים בלבד, יותר ממחצית מכוח העבודה ייחשבו עצמאים? זה מראה בבירור איך העולם משתנה ועמו קריירות העבודה המסורתיות. אנשים רוצים גמישות, יציבות והגשמה רגשית.

למעשה, יותר אנשים כיום רוצים הזדמנות מהסוג ש-Forever הציעה כל הזמן. ישנם יותר אנשים מאי פעם אשר הערכים שלהם מתיישרים עם המשימה שלנו, ואני מאמין שלא היה מעולם זמן מלהיב יותר להיות חלק מ-Forever.

ההזדמנות הזו מבוססת על רעיון פשוט ויפה של שיתוף מידע על מוצרים שאתם אוהבים עם הסובבים אתכם.

באותם ימים בהם הקמנו את Forever, אנשים רבים ראו רק דרך אחת לבנות את החיים שלהם. המשמעות הייתה לעבוד 40 שעות או יותר בכל שבוע, בעבודה שאולי הם לא נהנים בה, כדי להשיג גרסה של מישהו אחר להצלחה. קבוצת בעלי העסקים של Forever הראשונה שלנו הייתה מורכבת מחלוצים עם חזון מסוג אחר. הם ראו הזדמנות שיכולה להתממש בחייהם של אנשים, כזו שתאפשר להם להצליח בזכות עצמם.
ההזדמנות הזו מבוססת על רעיון פשוט ויפה של שיתוף מידע על מוצרים שאתם אוהבים עם הסובבים אתכם. כל אלו שקיימת בהם התשוקה לחלוק בריאות ואיכות חיים עם אחרים ולראות את החיים שלהם משתפרים, יכולים לבנות את העסק. הם יכולים להציב יעדים משלהם ולבחור מתי וכמה זמן הם רוצים להשקיע. זה האיזון שאנשים מחפשים היום – הזדמנות מהסוג שנותן לאנשים יכולת לתכנן דרך משלהם.

ובעוד שאנחנו יודעים שתמיד הצענו לאנשים לבנות את דרך החיים הטובה ביותר עבורם, אנחנו ממשיכים להשקיע ולהתפתח כדי להישאר בחזית התעשייה הזו, ולוודא שההזדמנות שלנו לא מתאימה רק לעבר ולהווה, אלא שהיא באמת נצחית ממש כמו שמנו – Forever.
אני מקווה שאתם מבינים באיזו תקופה מדהימה אנחנו חיים, שבה כל כך הרבה אנשים מחפשים הזדמנות מהסוג ש-Forever מספקת. עם 41 שנים באמתחתנו ומודל עסקי מוכח, זו באמת הזדמנות לעתיד.
אני מאחל לכם הצלחה רבה עם תחילת העשור החדש הזה!

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן