אביגיל אדלר, מנהלת
"אימא, כמה cc כבר יש לך? כמה עוד חסר למנהל? טוב, נלך לישון מהר כדי שתוכלי לעבוד" כך הילדים המתוקים שלי היו מתעניינים בתקופה בה פעלתי לעלייה לדרגת מנהל. ובשעה טובה הגעתי לדרגת מנהל! ב"ה! הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו. וכמובן, עם תמיכה גדולה מבעלי והילדים.
תמונה של משפחת אדלר

ברוכים הבאים למשפחת אדלר מהרצליה.
אבא יאיר, אמא אביגיל וחמישה ילדים מתוקים, שיהיו בריאים.
יש לנו פינת Forever עם כל המוצרים. למעשה, בכל מקום בבית יש לנו מוצרים בשימוש. במקרר משקה, בארון מטבח בי פולן, בי פרופוליס, פרוביוטיקה ויטמין C ופוראור קידס שאותו צריך להחביא אחרת הילדים יחסלו ביום אחד… ובכל הבית ממוקמים בהתאמה: שמפו, מרכך וסבון, משחת שיניים, אלו פירסט (שתמיד יהיה בהישג יד), דאודורנטים, אלו פרופוליס, מוצרי קוסמטיקה, שפתונים ועוד.
ויש לא מעט ימים שלילדים מחכים פתקים ושקיות עם מוצרים בתיקים. “בניה מתוק תביא בבקשה את השקית הזו לקובי מהכיתה שלך שיתן לאמא שלו. תודה! אוהבת, אמא” הילדים שלי הם הדוורים הקטנים שלי ומעבירים מוצרים דרך החברים ע”פ הזמנות.
Forever בבית… Forever זה בית!!
הכל התחיל לפני כשנתיים וחצי כשחברה המליצה לי על משחת השינים, משום שידעה שסבלתי רבות מדלקות חניכיים ואכן תוך שבועיים הכל עבר לי. פלא! באותה תקופה עזבתי את עבודתי וחיפשתי במה לעבוד. כאשר המיקוד שלי היה בחיפוש אחר עבודה מהבית. הילדים נמצאים איתי בבית ללא מסגרת עד גיל 3. ובהחלט Forever התאים בדיוק למה שחיפשתי:
עבודה מהבית, שעות גמישות, בלי בוס על הראש. ושילוב מדוייק של ערכים שאני כ”כ מאמינה בהם- עזרה לזולת, איכפתיות ואנושיות, לב טוב, בריאות ותזונה נכונה, מוצרים טבעיים וצמיחה אישית וכלכלית. לא יכולתי לבקש יותר טוב מזה, ממש שילוב מאוזן בין בית לעבודה.
דבר נוסף שהתמלא בי היה החברות עם החונכת המדהימה והצוות המקסים שלי.
Forever פתחה אותי לעולם אנושי מדהים ומרענן. עשייה גדולה ורחבה מול אנשים ברגישות ולבביות, בעזרה ללקוחות ובליווי ממקום מקצועי ואחראי. ואם זה בהנהגת צוות משווקים גדול ומקסים, יקר ואהוב שהעבודה היומיומית והקשר האישי עם כל אחד ואחת בצוות שלי מביא לצמיחה אישית וכלכלית, סיפוק גדול והנאה מרובה!

סיפורי הצלחה