בעת לחץ, משתמש הגוף במאגרי חומרים שונים ומתפעל מערך הורמונים. דלדול מאגרי החומרים המזינים מקטין את מערכות ההגנה הזמינות של הגוף, ומחליש את המערכת החיסונית שלנו.

עלינו לחזק את הגוף כדי להעצים את מערכות ההגנה הגופניות. הן בתורן תאפשרנה לנפש להיות עמידה יותר בפני הלחץ. Forever מעמידה לרשותנו מספר רב של משלימים תזונתיים מהשורה הראשונה בעולם ששילובם בתזונה האישית יכולה להפחית באופן ניכר את השפעת הלחץ על גופינו.

ג’ל האלו ורה ושאר משקאות האלו ורה – כל משקאות האלו ורה של Forever משפרים את ספיגת מרכיבי המזון במערכת העיכול. שיפור זה מאפשר לגוף להיעזר במערך החומרים הנחוץ לשם ההתמודדות עם הלחץ.

ג’ין צ’יה – שילוב של שורשי ג’ינסנג מיבשות שונות ו”צמח העל” צ’יה.
הג’ינסנג הוא אחד מצמחי המרפא החשובים ביותר לחיזוק הגוף במצבי לחץ. יש לו חלק נכבד באספקת האנרגיה לדם ולשרירים ועוזר להגן בפני תשישות פיזית ומנטלית. תוספת האנרגיה המסופקת על ידי הצ’יה יחד עם מגוון התכונות שבג’ינסנג מוסיפים אנרגיה ומשפרים את התפקוד בתנאי לחץ.

פוראור קידס – מולטי ויטמינים מאוזן המכיל פיטונוטריאנטים הפועלים גם כאנטיאוקסידנטים. בפוראור קידס יש מגוון של ויטמינים מסוג B שלהם תפקיד חשוב ביותר בשמירה על תיפקוד תקין של מערכת העצבים.

מזון מלכות – 250 מ”ג של מזון מלכות אורגני זה מכיל מגוון עצום של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ואנזימים שהבולטים מבניהם הם קומפלקס הוויטמינים מסוג B. אספקת העושר התזונתי הזה בחומר טבעי כמו מזון מלכות מאפשר מניעת חסרים תזונתיים הנובעים ממתח מתמשך ובנוסף, מספק השפעה מרגיעה תוך שיפור הריכוז. השילוב של רוגע עם העלאת הריכוז תורם לחוסן בפני תופעת הלחץ.

פוראור דיילי – מולטי-ויטמין עוצמתי ויעיל זה, המיועד לצריכה יומית, מעניק את המערכת המתקדמת ביותר שקיימת לאספקת החומרים המזינים לגוף. 55 חומרים מזינים עטופים באלו ורה, המאוזנים באופן מושלם, כולל ויטמינים ומינרלים חיוניים בכמות התואמת לערכים היומיים המומלצים.