#354

הבסיס התזונתי לילדים ולמבוגרים, כי כל אחד מאיתנו הוא קצת ילד!

"מהדרין" בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט
מכיל ויטמינים A-B-C-D
אהוב על מבוגרים וילדים
אינו מכיל מוצר מן החי
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
פוראור קידס
  • ילדים אוהבים צורות מצחיקות וצבעים!
  • פיטונוטריאנטים מפתחים בריאות טובה (מעבדות לחקר הסרטן משקיעות מיליונים בחקר תכונותיהם)
  • פיטונוטריאנטים מופקים מהמזון הטרי והמשובח ביותר הכולל ברוקולי, כרוב, תרד וגזר
  • ״למהדרין״ בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט
מידע תזונתי
  • מצ״ב קובץ pdf עם טבלת סימון תזונתי

תאור ומטרה

אנו יודעים היום שאנשים האוכלים בקביעות כמות מספיקה של פירות וירקות, סובלים פחות ממחלות לב, סרטן, ומחלות קשות אחרות, ושהסיכוי שלהם לחיים ארוכים ובריאים, טובים יותר. בדרך כלל, ממליצים לנו לאכול שש מנות של פירות וירקות ביום. למרבה הצער, מעטים מאד מאתנו נוהגים כך וגם אם נשתדל, נאכל ככל הנראה תוצרת שחסרים בה מרכיבי המזון הדרושים לנו.
בדיוק בשביל זה Forever פיתחה את “פוראוור קידס”, מולטי-ויטמין טעים, שניתן למצוץ או ללעוס, המספק את מערך התזונה הבסיסית של ויטמינים ומינרלים, יחד עם החומרים הטבעיים הטובים ביותר, פיטונוטריאנטים – מרכיבי מזון מן הצומח הדרושים לגוף. מרכיבים טבעיים אלה מופרשים על ידי הצמח בעת הבשלת הפרי. בגלל תיעוש החקלאות, הפירות והירקות נקטפים כשהם עדיין בוסר ומובחלים בזמן מאוחר יותר באולמות אריזה על ידי גזים מסוגים שונים. התהליך מבטיח פרי או ירק יפים יותר, אך חסרים בו אותם מרכיבים הנקראים פיטונוטריאנטים. מחקרים בשנים האחרונות מראים שיש קשר בין מחסור במרכיבים אלו והתרבות מקרי הסרטן .
חברת Forever מקפידה על איסוף פירות וירקות בשלים בלבד. ברשותנו טכניקות עיבוד חדישות המאפשרות לנו לייבש, לתחלב ולשמר פירות וירקות טריים לטווח ארוך על מנת להגן על הפיטונוטריאנטים, הויטמינים, המינרלים והאנזימים יקרי הערך. התוצאה היא תוסף תזונה אידיאלי לילדים מ”גיל 4 עד 104 ”! זהו הבסיס התזונתי האידיאלי לכולנו בעולם המודרני. טעמו של “פוראוור קידס” נהדר והוא מיוצר בטבליות בטעמים טבעיים של תפוז וענבים, הוא מעוצב בדמויות של חיות, כמו שילדים אוהבים! עבור אלה המשתמשים בשורת מוצרי פוראוור האחרים, הפיטונוטריאנטים הנמצאים ב”פוראוור קידס” מעשירים ומשלימים את התזונה הבסיסית.

רכיבים

סורביטול, קסיליטול, סידן הקרבונט, אוקסיד המגנזיום, פוליאתילן גליקול, חומצה אסקורבית (ויטמין C), ניאצינאמיד (ויטמין B3), חומצה סטיארית, דו-תחמוצת סיליקון, טעמים טבעיים, אציטט ויטמין E, מגנזיום סטירא ט, ביוטין, חומצת הדרים, אתילצלולוזה, שמן צמחי הידרוגנטי, חומצת אבץ, גלוקונט המגנזיום, גוארגום , d – קלציום פנטוטינאט, בטא-קרוטן, פירודוקסי ן HCI (ויטמין B 6), צבע כתום טבעי, ויטמין A אצטט, ריבופלבין ( ויטמין B2 ), ויטמין D 3 , טיאמין מונוניטרט (ויטמין B1), מיצוי אסרולה, פקטין מתפוחים, אבקת ברוקולי, אבקת גזר, ביופלבנואידים מהדרים, רכז חמוציות, אבקת תרד, אבקת עגבניה, אבקת כרוב, חומצה פולית, צבע כחול טבעי, ציאנוקובלמין (ויטמין B12) ”פוראור קידס” אינו מכיל סוכר, אספרטיים או טעמים מלאכותיים.

לקובץ pdf עם טבלת סימון תזונתי

 

מכיל

120 טבליות.

שימוש מומלץ

לילדים ומבוגרים, יש לקחת ארבע טבליות ליום כמשלים תזונתי.
מומלץ לשימוש לילדים מגיל 4 (תקנות EC)