אווה שבתאי, מנהלת בכירה
בתחילת 2016 החלטתי על שינוי. ההחלטה הזו הובילה אותי לחוויות מדהימות לאורך כל השנה והן ממשיכות גם עכשיו.


זה התחיל בהחלטות, המשיך במעשים ותורגם לתוצאות. עכשיו, עומד בפני אתגר שאני חייבת לממש…
כבר לפני כמה שנים כשהחברה הכריזה על אתגר ה– EM (Eagle Manager), מאוד התחברתי אליו, אך לצערי, חוץ מלדבר ולשבח את התמריץ הזה, לא עשיתי מספיק בשביל לזכות בו.  הפעם, כולי מכוונת מטרה כדי לממש את אתגר ה– EM שמסתיים בסוף אפריל 2017, וכרגע אני בעיצומה של העשייה הזו.
כבר בחודשים הראשונים עמדתי בשניים משלושת תנאי התמריץ – CC חדש (NM) ו – CC כללי. חסרו לי שני ראשי צוות.  לאחר שמונה חודשים (סוף דצמבר 2016), הכפלתי פי 3 את דרישת ה – CC החדש (NM), ופי 1.5 ה – CC הכללי.  נותרו שניים שעליי להוביל לראשי צוות חדשים  עד ה-30 באפריל.
אני אעשה את כל מה שדרוש, כדי להצליח ולהגיע השנה ל– EM (גם אם לא יהיה מתחתי מישהו שיעשה את זה). אני אהיה הדוגמה לכולם בקבוצה שלי!
אני רוצה להיות בחברת המנהיגים המובילים ב-Forever בעולם, אני רוצה להיות חלק מהמועדון היוקרתי הזה של Forever!  רק באווירה כזאת אפשר לקבל השראה ולהתקדם הלאה, שם אני רוצה להיות!

צירוף FBO חדשים והליווי שלהם לדרגת ראש צוות צריך להיות בתכנית העבודה של כל אחד המעוניין לבנות עסק רציני. כל אחד שמתמחה בליווי אנשים חדשים לדרגה זו יכול ללמד אותם כיצד הם יאמצו את התכנית כדי שיצמחו למנהלים ויובילו את הקבוצה שלהם בדרך זו!
אני קוראת לתהליך הזה: “בית חרושת לראשי צוות”.  האתגר שלי כיום הוא להפוך כל ראש צוות בקבוצה שלי ל”בית חרושת” כזה כדי שיגיעו למנהל,  ל-EM  והלאה.

הכנס השנה יתקיים על גבי אוניה מפוארת ומשתתפיו יהנו משייט בלתי נשכח לברצלונה, מונטה קרלו ולרומא. אני רואה בעיניי רוחי כיצד אעלה לספינה עם מזוודת האלו ורה שלי ומקווה שרבים מכם יצטרפו לשייט.

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה