גרג מוהן, נשיא Forever
Eagle Manager מהווה תמריץ חיוני עבור כל בעל עסק ב-Forever שרוצה להגיע להישגים גדולים יותר.
אני חוזר ואומר שכוחו של Eagle Manager טמון במה שהוא עושה עבור העסקים שלכם. הסיבה לכך שאנחנו בוחרים בנשר לייצוג התמריץ העסקי העוצמתי הזה אינה נובעת מכך שזהו הסמל שלנו ב- Forever. גם לא בגלל שהוא מתאים למותג שלנו או פשוט נראה טוב, אלא בגלל שבכל אחד מכם אנחנו רואים נשר.

בכנס הגלובלי בדאלאס, קים מדסן, חבר בצוות המנהיגות הגלובלי – GLT שיתף אותנו במשל על תרנגולת ונשר, שהזכיר לי סיפור על ילד צעיר שיום אחד יצא להרפתקה בהרים, הוא טיפס יותר ויותר גבוה דרך האורנים והעמקים עד שהגיע אל רכס סלעים שהשקיף על כל השטח הרחב סביב חוות ביתו. שם הוא ראה קן עם שתי ביצים. בעודו מרגיש אמיץ, הוא הושיט את ידו מטה ולקח את אחת הביצים, הכניס אותה אל תוך כיסו ולאחר מכן עשה את דרכו חזרה במורד ההר אל ביתו בציפייה לראות מה יבקע מתוך הביצה.
לאחר מספר חודשים, פלוני אשר חלף במכוניתו על פני החווה שם לב לנשר גדול שיושב על גדר בקרבת האסם. בעודו נדהם מהיצור, הוא עצר והתבונן מקרוב. הילד ניגש אליו, אינו בטוח מה כל כך מרתק. “מאיפה השגת את הנשר הזה,” שאל האיש. הילד השיב, “זה לא נשר. זאת תרנגולת.”
בעודו צוחק, הגבר הושיב את הנשר על ידו ואמר, “תתרומם, תעוף, אתה נשר.” הנשר קפץ אל הקרקע וניקר את החול. נחוש בדעתו להראות לילד איזה יצור מדהים הוא מצא, האיש טיפס על סולם ועלה על גג האסם כאשר הנשר יושב על זרועו, ושוב אמר לציפור, “תתרומם, תעוף, אתה נשר.” הנשר נופף בכנפיו, קפץ אל הקרקע ושוב ניקר את האדמה.
לבסוף, האיש ביקש מהילד ללכת בעקבותיו אל ההרים. הם טיפסו בחזרה על רכס הסלעים בדיוק כשהשמש החלה לזרוח. האיש הרים את הציפור שוב ואמר, “תתרומם, תעוף, אתה נשר.” הנשר פרש את כנפיו הענקיות, התבונן על ההרים ותוך מבט אחרון ומרשים לכיוון הילד נסק באופן מלכותי מעל העמק והאורנים, בעודו דואה בגאווה.

לפעמים, אנחנו לא יודעים או לא רואים את היכולות שלנו. הסיפור על הנשר והתרנגולת מזכיר את האמרה ‘אמור לי במה אתה מאמין ואומר לך מי אתה’, אם אנחנו מאמינים שביכולתנו לפרוש את הכנפיים שלנו ולנסוק למרומים, אין סיבה שלא נוכל לעשות זאת. בכך שנחשוב בגדול ונסרב לקבל את המגבלות שאותן אנחנו או אחרים מציבים לעצמנו, אנחנו נוכל להשיג דברים שמעולם לא חלמנו עליהם.

עברו רק חודשים ספורים מאז תחילת תמריץ ה- Eagle Manager לשנת 2019. מקדו את תשומת ליבכם בהשגת התמריץ הזה וראו כיצד אתם והעסק שלכם יכולים לגדול.

התרוממו. עופו. אתם נשרים.
ועשו זאת בחיוך!

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן

סיפורי הצלחה