תפריט ועוד
שעות פתיחה ושירותי משרד
03-751-0444
מחלקת הזמנות:
א'-ה'
09:00-21:00
ימי ששי וערבי חג
09:00-13:00
שירות לקוחות: א'-ה'
09:00-17:00
הנהלת חשבונות: א'-ה'
11:00-16:00
רכישת מוצרים וקבלתם:
בימים א׳-ה׳
09:00-21:00
בימי ו׳ וערבי חג
09:00-13:00

הדרכות צירופים

סרטונים

הדרכות צירופים
1/4 הדרכות
1
אימון: בניית פרופיל
אימון: בניית פרופיל
2
טיפים לצירוף
טיפים לצירוף
3
טיפים לצירוף כוכבים
טיפים לצירוף כוכבים
4
גיום משווקים אונליין
גיום משווקים אונליין

זמירה מרון

בונים אנשים

זמירה מרון, מנהלת בכירה

 

התלבטתי ארוכות איזה מסר אני יכולה להעביר על גיוס שיתמצת במשפט אחד את התורה כולה. השבוע, באופן שאינו מפתיע, ג’ין ליץ (משווקת מצליחה מאנגליה בדרגת מנהל יהלום) העלתה בדף הפייסבוק שלה את האמרה הבאה: ” אתם לא בונים את העסק שלכם, אתם בונים אנשים. האנשים- הם אלה שבונים את העסק שלכם”. מיד ידעתי שזה המסר הטוב ביותר שאוכל להעביר לכם.
הכלי  החשוב ביותר בגיוס משווקים הוא – מי אתה ומהי הגישה שלך?
אנשים מצטרפים למי שהם מאמינים שהוא מקצוען או מנהיג שיכול להוביל אותם להצלחה, או לקבוצה שבראשה עומד מנהיג שיסייע בידם לעשות זאת.
מעבר לעובדה שעל מנת להצליח נדרשת השקעה של התנסות ולמידה מתמדת, המטרה הברורה להצלחה בגיוס היא – פיתוח יכולת מנהיגות וכמובן מצוינות.
אין ספק שזה לא “הוקוס פוקוס” . זה לבטח מחייב התפתחות אישית וזה תהליך מתמשך ולא “בום נקודתי “.

ג’ון קרטיס – השותף של ג’ין ליץ להצלחה הגדיר זאת באופן ברור יותר :
״הדרך להצלחה היא מסלול של השקעה – השקע מאמץ,  פנה זמן, היה  פעיל, הישאר בפוקוס ועשה זאת עם אנרגיה״.
אין השקעה – אין החזר.
עוד אומר ג’ון  שכוחה  של מנהיגות היא :
״כיוון ופוקוס לאן אתה הולך, ביטחון בדרך, ידיים הנושאות בבטחה את המשווקים והמצטרפים אליך ומעל הכול: נאמנות למשווקים שלך״. וכפי שאני תמיד אומרת – בעסקים הכול מדיד ועם קבלות על ההצלחה האמיתית אי אפשר להתווכח.

 

 

תמונת הכתבת

כנגד הרוח

אווה שבתאי, מנהלת בכירה

 

אחד היתרונות הבולטים של FOREVER הוא האפשרות בכל רגע נתון לעשות שינוי בחיים. כשהצטרפתי ל– FOREVER הייתי במצב שדרש ממני לשפר את מצבי הכלכלי באופן מיידי. השינוי המהותי הגיע תוך חודשים ספורים- בזכותו עברתי לבית גדול, בני-ביתי עברו שדרוג כלכלי ואני פרחתי מבחינה אישית.
מהרגע הראשון הבנתי את הכח שצומח מצירוף משווקים חדשים לעסק שלי.  צירוף אנשים חדשים זה החמצן של העסק!  הזרם של המשווקים החדשים צריך להיות אינסופי כי חלק מהם לא יבנה עסק גדול. אני מחפשת את המשווקים שיבנו יחד איתי עסקים גדולים.  האנשים המצטרפים חייבים לעבור תהליך למידה (היום יש לנו דרך ברורה מאוד עם “הצעד הראשון למנהל”). זה לא קורה מעצמו, לכן צריך ללוות אותם בתחילת דרכם ולעזור להם לעבור שלבים אלו ביחד.  מהם השלבים:

יצירת עניין באפשרויות שהעסק יכול להעניק להם.  להדגיש את הפער בין האפשרויות שיש להם להגיע להישגים עם העיסוק הקיים שלהם מול האפשרויות העצומות ש–FOREVER  מעניקה  כדי לממש מטרות אלו במהירות גבוהה יותר באופן ממשי.
במעמד הגיוס העבודה רק מתחילה. מתפקידנו ללמד ולהדריך את המשווק החדש וללוות אותו.  בשלב ראשון – להפוך אותו ללקוח של עצמו על ידי שימוש במוצרים. זה יוצר נאמנות ותשתית יציבה לעסק מצליח בעתיד.
השלב הבא המגיע במקביל לקודם ומתרכז בהעברה מקצועית של מידע וכלים המשמשים לבנייה של קבוצת אנשים המחפשים לייצר הכנסה נוספת או עיקרית ובמקביל ליהנות גם מניצול יעיל של הזמן.
הקשר בינך לקבוצה שלך יהפוך ליעיל כשהקשר הופך לקשר אישי יותר ולא רק קשר מקצועי. החיבור החברי הזה יוצר קשר סינרגטי המוביל לתוצאות מרשימות יותר. אחד מהכלים הפשוטים והיעילים ביותר הוא מפגשים שבועיים שבהם מציפים הצלחות קטנות כגדולות של כל אחד ואחת.  כולנו אוהבים שמכירים בהצלחות שלנו!
שלב השכפול הוא החלק הקריטי בבניית הקבוצה. לא מספיק להסביר צריך להדגים וללוות את המשווק החדש עד שהוא יודע לבצע. התוצאות החיוביות מהצעדים הקטנים יוצרים מוטיבציה עצומה להמשיך. שמירה על רצף הצלחות תוך עליה בדרגות המלווים בצ’קים גדלים, מייצב את המוטיבציה ברמה גבוהה ביותר.
מרגע זה והלאה, משכפלים, משכפלים, משכפלים…

לדעתי, ב- FOREVER יש שלוש דרגות עיקריות:
ראשונה – משווק בכיר: דרגה זו מעידה על החלטה של המשווק החדש לבנות עסק.
שניה – מנהל: דרגה זו מוכיחה שהמשווק עבר “טירונות” ומוכן מקצועית להכשיר את השותפים העסקיים שלו לדרגת מנהל
שלישית – מנהל יהלום: מנהל  שהכשיר 25 שותפים עסקיים ל”מנהל”.

את מי אנחנו מחפשים?

את אותם אנשים המחפשים עתיד טוב יותר.
אלו שמוכנים לפעול ולא רק מחכים “שיתנו להם”.
אלו שלא אומרים “מגיע לי” אלא יוזמים ומייצרים לעצמם מציאות חיובית.
אנשים שמחפשים לעזור לאנשים אחרים ומעוניינים להתפתח באופן מקצועי ואישי.
אנשים חזקים שמוכנים להנהיג אנשים להצלחות.

“כשאתה עוזר לאחרים להשיג את מה שהם שואפים, אתה משיג את מה שאתה שואף אליו”  רקס מוהן

היכן נמצא את האנשים שאיתם נבנה את העסק?

הם נמצאים ברשימת האנשים בטלפון שלנו.
הם נמצאים סביבנו והם מחכים שניפנה אליהם.
הצלחה זה דבר מתוכנן, לכן הכלי שיעזור לנו לתכנן הצלחה הוא חוברת “הצעד הראשון למנהל”, בעזרתה נוכל לנהל את הרשימות והפגישות הנחוצות כדי לייצר את המשווקים המצליחים.

אין ספק שגיוס הוא המרכיב החשוב והמאתגר בעסק שלנו אשר מלווה בהרבה התנגדויות. מי שידע לעמוד מול האתגרים יצליח לבנות עסק יציב. “כשזה נראה שכולם נגדך, תמיד זכור: מטוס ממריא תמיד כנגד הרוח, ולא עם הרוח. החיים הם סדרה של התנסויות, כל אחד ואחד מהם עושה אותנו לגדולים יותר ולחזקים יותר, למרות שלפעמים קצת קשה להבין את זה. העולם נבנה על מנת לפתח אופי, ועלינו ללמוד שהעיכובים והסבל שאנו עוברים עוזרים לנו לצעוד קדימה, ולהתגבר טוב יותר על ההתנסויות הבאות”
הנרי פורד (מייסד חברת “פורד).”

 

הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.

כניסה לרשומים