תפריט ועוד
שעות פתיחה ושירותי משרד
03-751-0444
מחלקת הזמנות:
א'-ה'
09:00-21:00
ימי ששי וערבי חג
09:00-13:00
שירות לקוחות: א'-ה'
09:00-17:00
הנהלת חשבונות: א'-ה'
11:00-16:00
רכישת מוצרים וקבלתם:
בימים א׳-ה׳
09:00-21:00
בימי ו׳ וערבי חג
09:00-13:00

פוראוור איי-ויז’ן

מסייע בשמירה על ראייה תקינה
מסייע בהפחתת הנזקים מקרינת אור כחול כתוצאה משימוש במכשירים דיגיטליים
תומך ביעילות העיבוד החזותי
מספק את כל שלושת הקרוטנואידים הדרושים לתמיכה בבריאות העין

תעודת זהות

עם הרכיב Lutemax® 2020

המסייע למערכת הראייה בסינון האור הכחול ממסכים וממקורות אור מלאכותיים

פורמולה עשירה בויטמינים

כולל ויטמינים C ו- E להגנה על תאים מפני לחץ חמצוני ובטא-קרוטן מויטמין A, התורם לשמירה על ראייה תקינה

כולל את כל שלושת הקרוטנואידים: לוטאין, RR זקסנטין ומזו-זקסנטין

מרכיבים מושלמים לתוספי תזונה המיועדים לעיניים

בתוספת אבץ

התורם לשמירה על ראייה תקינה ולספיגה יעילה יותר של ויטמין A

מרכיבים שחשוב להכיר

לוטאין וזיאקסנתין מתמצית פרח ציפורני החתול (מריגולד) - לוטמקס 2020. תמצית זו (marigold) המופקת באופן טבעי ומספקת את כל שלושת הקרוטנואידים המקולריים - לוטאין ורמות משופרות של שני איזומרי הזאקסנטין (RR-ו-meso zeaxanthin) – ביחס 5:1 כמו כפי שהוא נדרש ע"י הגוף. השילוב הייחודי הזה של לוטאין עם איזומרי זאקסנטין הופך את לוטמקס 2020® לדרך נוחה וחסכונית לתמוך בבריאות העיניים. המרכיב העוצמתי הזה מסייע למערכת הראייה בסינון קרינת האור הכחול ממכשירים דיגיטליים, מסכי טלוויזיות ומקורות אור מלאכותי, ומספק תמיכה מתקדמת לרשתית ולחלק הפנימי של העין, במיוחד למקולה, החלק האחראי לראייה החדה והברורה ולדרך שבה העין מבחינה בצבעים. מחקרים מצביעים על כך שתוספת עם חומרים מזינים מתאימים לעיניים עשויה לסייע גם נגד ההשפעות של רדיקלים חופשיים ואפילו לתמוך במניעת ניוון מקולרי הקשור לגיל.

ג'לטין הוא חלבון שהוא תוצר של קולגן. הג'לטין במוצר זה מגיע מדגים, ולכן מוצר זה אינו טבעוני.

גליצרין או גליצרול הוא חומר השייך לקבוצת המייצבים, מעבים, מתחלבים. בסיווג הבינלאומי של תוספי מזון, גליצרין מוקצה לקוד E422. מגביר את מידת הצמיגות והעקביות של המוצרים, ולכן הוא הכרחי במקרים בהם יש צורך לערבב מרכיבים שאינם ניתנים לערבב בדרך כלל, כלומר, הוא פועל כמתחלב. מאוד נפוץ בתוספי מזון ואינו נחשב למסוכן.

ויטמין C, הידוע גם כחומצה אסקורבית, הוא ויטמין ידוע המקושר בדרך כלל עם תפוזים ובריאות טובה. ויטמין C הוא מסיס במים, כלומר הוא איננו מאוחסן בגוף כמו ויטמינים מסיסים בשומן ובמקום זאת העודפים נפלטים מהגוף בכל יום. ויטמין C תורם ל:

·       ייצור תקין של קולגן עבור תפקוד תקין של כלי הדם, העצמות, הסחוס, חניכיים ושיניים

·       תפוקה תקינה של אנרגיה מחילוף החומרים

·       תפקוד תקין של מערכת העצבים

·       תפקוד פסיכולוגי תקין

·       תפקוד תקין של המערכת החיסונית

·       הגנה על התאים מפני עקה חמצונית

·       הפחתת עייפות ותשישות

·       ייצור מחודש של גרסה מצומצמת של ויטמין E וספיגת ברזל מוגברת

חשוב מאוד לחדש את המלאי של ויטמין C במהלך היום.

ויטמין E, הקרוי לעתים קרובות טוקופרול, דרוש למניעת פירוק של חומצות שומן רב-בלתי-רוויות כגון אלה המצויות ברקמות הגוף. בטוקופרול משתמשים כנוגד חמצון ברבים ממוצרי Forever. לנוגדי חמצון קיימות תכונות כימיות אשר יכולות להפחית את הנזקים מרדיקלים חופשיים ולהאט את תהליך ההזדקנות של התאים שלכם. זו הסיבה שוויטמין E תורם להגנת התאים מפני עקה חמצונית. מקור טוב של ויטמין E הוא אכילת מזונות כמו זרעים, שמנים, ירקות עלים ירוקים, אבוקדו וביצים.

אבץ הוא מינרל חשוב המצוי בכמות מזערית ואין להתעלם ממנו. ניתן למצוא אותו גם בבקר, עוף ופטריות.

ויטמין A. מקורות טובים של ויטמין A כוללים: גבינה, ביצים, דגים שמנויים וכבד. ויטמין A ניתן למצוא גם במוצרי Forever בתור רטיניל פלמיטאט ובטא-קרוטן. בטא-קרוטן הוא קרוטנואיד הקרוי גם פרו-ויטמין A. קרוטנואידים ניתן למצוא בירקות שורש ובירקות עלים ירוקים, והם מומרים לוויטמין A במעי הדק בתהליך העיכול אשר מאוחסן לאחר מכן לשימוש עתידי.

שמן חמניות, ג’לטין, חומר הלחה גליצרול E422, לוטאין וזיאקסנתין מתמצית פרח מריגולד (Tagetes erecta), חומצה אסקורבית, די- אלפא- טוקופרול, מייצב שעוות דבורים E901, מים, תמצית בילברי, שמן גזר, אבץ אוקסיד, רכז גזר שחור (עם חומצה ציטרית) כמזון צובע, בטא קרוטן, מלטודקסטרין.

מהספרייה שלנו

חומרי הדרכה

Holy

תמיכה חיסונית בחורף

הולי בהדרכה על אייויז׳ן

הולי בהדרכה על הפייבר

אולגה רז

תוספי תזונה ובריאות, פרופ’ אולגה רז

וובינר – סמינר מוצרים: תמיכה במערכת החיסונית

תמונה של ד״ר צביאל

השקת +ARGI עם ד”ר צביאל- חלק 2

תמונה של ד״ר צביאל

השקת +ARGI עם ד”ר צביאל- חלק 3

רואים את ההבדל

תמונה של בן כהן

בן כהן – עושה שינוי

נפגשנו עם בן כהן, כוכב רוגבי בעברו, ובהווה יזם וסלב אנגלי לשיחה על רוגבי, התמודדות עם אתגרים והנעה של שינוי תרבותי
סנפשוט מהרצאתו של דני

כושר גופני, שלד בריא וזקיפות קומה

פעילות כושר גופני טוב ושלד בריא הם תוצאה של תזונה נכונה, מנוחה מתאימה, שעות פעילות מותאמות וחשוב מכל: התמדה. דרך זו מלווה לא פעם בפציעות או רגרסיות. בעזרת המוצרים המצוינים של Forever נוכל לתמוך ולדייק בתהליך זה ולשפר מאוד את סיכויי הצלחתו. דני אפלבאום מסכם את הרצאתו בסמינר מוצרים:
תמונה של ד״ר צורגיל

איכות חיים ובריאות גם בגיל השלישי

ל-FOREVER ישנם הרבה מאד מוצרים שיכולים לתרום לאיכות החיים של אנשים מבוגרים בין אם אלו תוספי התזונה או מוצרים חיצוניים העוזרים לשמירה על עור גמיש ובריא, כמו גם מוצרים העוזרים להפחתת כאבים והגברת גמישות המפרקים.
סנפשוט מהרצאתו של דני

כושר גופני עם Forever

בפעילות גופנית מוגברת יש מלכודות. אחת מהן היא איבוד מסיבי של ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו. קשה מאוד להשלים אותם דרך המזון, בעיקר בעידן הזה של אוכל מהיר, מעובד ומשומר.

10 סיבות לשימוש ב +ARGI

FOREVER ידועה בחדשנות שלה וביעילות של מוצריה, בינהם  יצרה את ארג׳י+. L-ארגינין, המשמש כגורם עיקרי של ייצור ה – NO בגוף, מושך תשומת לב רבה והתלהבות עצומה ברחבי העולם. לטענת מומחים,  הארג׳י+ של Forever הוא המקור היעיל ביותר בשוק העולמי של L-ארגינין.
תמונה של כלי דם

שמחה בלב

החלמה איטית, אנרגיה ירודה וירידה בזיכרון – כל אלה הם תסמינים העשויים להתקיים כאשר זרימת הדם שלנו אינה פועלת כפי שהיא אמורה לפעול. אז מה עושים?

הכח של +ARGI

+ARGI מכיל L-ארגינין, חומצת אמינו מדהימה הידועה כתומכת בתפקודים חיוניים רבים בגופנו: לחץ דם, לב וכלי דם, תפקוד המערכת החיסונית, גדילת שרירים, חיזוק העצמות והרקמות, תפקוד מיני גברי, חילוף חומרים של שומן וסוכרים, ייצור הורמון אנטי-אייג’ינג… ועוד!

10 סיבות להוספת כמוסות שום וקורנית לתזונה היומית שלכם

אתם יכולים להשפיע לטובה על בריאותכם בעזרת כמוסות השום והקורנית. השילוב בין שני צמחים אלה פועל כדי לתת הגנה כפולה על בריאותך. גלו את כל היתרונות האלה במוצר אחד – כמוסות שום וקורנית !
תמונת מוצר: ארג׳י

המסע הגדול עם +ARGI

כאשר רוכב האופניים הגרמני, סטפן טרוגר, קיבל החלטה לצאת למסע רכיבה בכל רחבי אמריקה החל מגשר ברוקלין במזרח ועד לגשר שער הזהב במערב ארה״ב, הוא בחר לצאת למסע לא לשם פרסום אלא בשל האתגר.

שאלות ותשובות על המוצר

לוטמקס 2020® הוא תמצית הצמח ציפורני החתול (marigold) המופקת באופן טבעי ומספקת את כל שלושת הקרוטנואידים המקולריים – לוטאין ורמות משופרות של שני איזומרי הזאקסנטין (RR-ו-meso zeaxanthin) – ביחס 5:1 כמו כפי שהוא נדרש ע”י הגוף. השילוב הייחודי הזה של לוטאין עם איזומרי זאקסנטין הופך את לוטמקס 2020® לדרך נוחה וחסכונית לתמוך בבריאות העיניים. המרכיב העוצמתי הזה מסייע למערכת הראייה בסינון קרינת האור הכחול ממכשירים דיגיטליים, מסכי טלוויזיות ומקורות אור מלאכותי, ומספק תמיכה מתקדמת לרשתית ולחלק הפנימי של העין, במיוחד למקולה, החלק האחראי לראייה החדה והברורה ולדרך שבה העין מבחינה בצבעים. מחקרים מצביעים על כך שתוספת עם חומרים מזינים מתאימים לעיניים עשויה לסייע גם נגד ההשפעות של רדיקלים חופשיים ואפילו לתמוך במניעת ניוון מקולרי הקשור לגיל.

מסכים של מכשירים טכנולוגיים רבים מחשבים, טלפונים חכמים, טאבלטים וטלוויזיות, כולם מפיקים אור כחול. אור כחול הוא אור נראה באנרגיה גבוהה שנמצא ממש מתחת לאור האולטרה סגול על ספקטרום האור, וקרינתו חודרת עמוק אל תוך העין ומחקרים מראים שהיא עלולה לגרום לאימוץ יתר של העיניים ובעיות בהתמקדות בטווח הקצר, ונזק פוטנציאלי למבנה הרשתית בטווח הארוך. בעבר, רוב החשיפה לאור הכחול הגיעה ממקורות טבעיים, וכשהשמש שקעה, העיניים שלנו קיבלו הפסקה מאור כחול. כיום, אור כחול מגיע ממקורות רבים שאנו חושפים את עצמנו אליהם זמן רב לאחר שקיעת השמש. מרגע שאנו מתעוררים בבוקר ועד שאנו עוצמים את עינינו כדי ללכת לישון, עינינו חשופות לאור עתיר אנרגיה זה. בעוד שאור אולטרה סגול נספג כמעט לחלוטין בשכבות החיצוניות של העין, אור כחול חודר לעומק והוכח כבעל השפעה פוטנציאלית מזיקה על מבני הרשתית. במחקרים נטען שחשיפה ממושכת לאור כחול יכול להוביל למאמץ עיניים לטווח קצר, קשיי מיקוד והשפעה פוטנציאלית לטווח ארוך על מבני הרשתית.

מרכיבי המפתח בנוסחה החזקה של איי-ויז’ן כוללים את לוטמקס 2020®, תמצית אוכמניות, אבץ, בטא קרוטן וויטמינים C ו-E. בטא קרוטן, צורה טבעית של ויטמין A, ויטמין C וויטמין E הם שילוב סינרגטי של ויטמינים שעשוי לסייע גם נגד ההשפעות של רדיקלים חופשיים ויחד הם תורמים להגנה על העין.

איי- ויז’ן תומך בבריאות העיניים על ידי קומפלקס ויטמינים העוזרים לעיניים להילחם בנזקים סביבתיים, להפחית את השפעות האור הכחול ממכשירים דיגיטליים, מקדם את זמן ההתאוששות מבוהק, תומך במהירות עיבוד חזותי, מסייע בחידוש הפיגמנט המקולרי ועוזר לשמור על בריאות העין הכללית.

צבע הכמוסות כחול משום שהן מכילות מיץ גזר שחור טבעי ותחמוצת אבץ.

הג’לטין בתוסף מופק מדגים.

מחקרים מראים שחשיפה מוגברת לאור כחול עלולה להוביל למאמץ עיניים לטווח קצר, קשיי מיקוד והשפעה פוטנציאלית לטווח ארוך על מבנה הרשתית. מבוגרים מבלים בממוצע 11 שעות ביום בחשיפה לאור כחול, בעוד שבני נוער מבלים עד תשע שעות ביום מול מסכים וילדים בין 8 ל-12 נחשפים לשש שעות בממוצע בכל יום.

בעבר תוספי עיניים נתפסו כאידיאליים עבור בגיל השלישי, אך עם החשיפה המשמעותית לטכנולוגיה מודרנית, מחקרים מראים את היתרונות של נטילת תוסף עיניים עם קרוטנואידים גם בגילאים צעירים כדי לתמוך בבריאות העיניים, מניעת בעיות בהתמקדות בטווח הקצר, ונזק פוטנציאלי למבנה הרשתית בטווח הארוך. כולם יכולים ליהנות מהמרכיבים העוצמתיים הכלולים בנוסחה מתקדמת זו.

התוסף כשר “מהדרין” בהשגחת הרב בנימין פרויבירט.

פוראוור איי-ויז’ן אינו מכיל גלוטן.

לא, איי-ויז’ן מכיל ג’לטין שמקורו מדגים ושעוות דבורים.

אבץ הוא מינרל חשוב המצוי בכמות מזערית ואין להתעלם ממנו. ניתן למצוא אותו גם בבקר, עוף ופטריות. אבץ הוא נוגד חמצון ותורם גם ל:

 • מטבוליזם חומצה-בסיס תקין, מטבוליזם של פחמימות
 • תפקוד קוגניטיבי תקין
 • סינתזה תקינה של DNA
 • פוריות תקינה
 • תחזוקת רמות תקינות של טסטוסטרון בדם
 • מטבוליזם תקין של מקרונוטריאנטים ומטבוליזם תקין של חומצות שומן
 • מטבוליזם תקין של ויטמין A
 • סינתזה תקינה של חלבונים
 • תפקוד תקין של המערכת החיסונית ותחזוקת עצמות, שיער, ציפורניים ועור תקינים.
 • תחזוקת ראייה תקינה
 • הגנה על תאים מפני עקה חמצונית ותפקיד בתהליך חלוקת התאים

אבץ חמצני הוא מינרל טבעי הנכרה מהאדמה. ניתן להשתמש בו כמקור לאבץ במזונות ותוספים.

ויטמין A תורם ל:

 • תפקור תקין של המערכת החיסונית
 • שמירה על תקינות הראייה, העור והקרומים הריריים
הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.

כניסה לרשומים