תפריט ועוד
שעות פתיחה ושירותי משרד
03-751-0444
מחלקת הזמנות:
א'-ה'
09:00-21:00
ימי ששי וערבי חג
09:00-13:00
שירות לקוחות: א'-ה'
09:00-17:00
הנהלת חשבונות: א'-ה'
11:00-16:00
רכישת מוצרים וקבלתם:
בימים א׳-ה׳
09:00-21:00
בימי ו׳ וערבי חג
09:00-13:00

סופר אומגה 3

מספק מגוון חומרים מזינים לתמיכה בפעילות מערכת החיסון
פועל נגד רדיקלים חופשיים
האיזון המושלם בין DHA ו-EPA לבריאות אופטימלית
הפורמלה הלא כשרה

תעודת זהות

33 אחוז יותר DHA ליום

DHA חשוב להתפתחות התאים במוח, ברשתית העין, בלב ובחלקים אחרים במערכת העצבים

האיזון המושלם בין DHA וחומצת השומן EPA

לבריאות אופטימלית

תערובת DHA בלעדית

עם שמן קלמרי העשיר בחומצות שומן מסוג DHA, שמן דגים טהור עם אומגה 3 ושמן זית העשיר בחומצה אולאית.

פורמולה משופרת

כדי להגביר את הכמות הכוללת של אומגה 3 שתקבלו בכל מנה ובנוסף להגביר משמעותית את כמות ה-DHA במנה זו.

מרכיבים שחשוב להכיר

חומר טבעי ואינו רעיל , נוזל סמיך, התורם לייצוב של תערובות ותרכובות כימיות שונות.

ויטמין E, הקרוי לעתים קרובות טוקופרול, דרוש למניעת פירוק של חומצות שומן רב-בלתי-רוויות כגון אלה המצויות ברקמות הגוף. בטוקופרול משתמשים כנוגד חמצון ברבים ממוצרי Forever. לנוגדי חמצון קיימות תכונות כימיות אשר יכולות להפחית את הנזקים מרדיקלים חופשיים ולהאט את תהליך ההזדקנות של התאים שלכם. זו הסיבה שוויטמין E תורם להגנת התאים מפני עקה חמצונית. מקור טוב של ויטמין E הוא אכילת מזונות כמו זרעים, שמנים, ירקות עלים ירוקים, אבוקדו וביצים.

שמן דגים, שמן קלמרי, ג’לטין דגים, שמן זית, חומר הלחה (גליצרין), מים מזוקקים, שמן לימון וליים (חומרי טעם וריח), נוגד חמצון (דיאלפא טוקופרול).

מהספרייה שלנו

חומרי הדרכה

Holy

תמיכה חיסונית בחורף

הולי בהדרכה על אייויז׳ן

הולי בהדרכה על הפייבר

אולגה רז

תוספי תזונה ובריאות, פרופ’ אולגה רז

וובינר – סמינר מוצרים: תמיכה במערכת החיסונית

תמונה של ד״ר צביאל

השקת +ARGI עם ד”ר צביאל- חלק 2

תמונה של ד״ר צביאל

השקת +ARGI עם ד”ר צביאל- חלק 3

רואים את ההבדל

תמונה של בן כהן

בן כהן – עושה שינוי

נפגשנו עם בן כהן, כוכב רוגבי בעברו, ובהווה יזם וסלב אנגלי לשיחה על רוגבי, התמודדות עם אתגרים והנעה של שינוי תרבותי
סנפשוט מהרצאתו של דני

כושר גופני, שלד בריא וזקיפות קומה

פעילות כושר גופני טוב ושלד בריא הם תוצאה של תזונה נכונה, מנוחה מתאימה, שעות פעילות מותאמות וחשוב מכל: התמדה. דרך זו מלווה לא פעם בפציעות או רגרסיות. בעזרת המוצרים המצוינים של Forever נוכל לתמוך ולדייק בתהליך זה ולשפר מאוד את סיכויי הצלחתו. דני אפלבאום מסכם את הרצאתו בסמינר מוצרים:
תמונה של ד״ר צורגיל

איכות חיים ובריאות גם בגיל השלישי

ל-FOREVER ישנם הרבה מאד מוצרים שיכולים לתרום לאיכות החיים של אנשים מבוגרים בין אם אלו תוספי התזונה או מוצרים חיצוניים העוזרים לשמירה על עור גמיש ובריא, כמו גם מוצרים העוזרים להפחתת כאבים והגברת גמישות המפרקים.
סנפשוט מהרצאתו של דני

כושר גופני עם Forever

בפעילות גופנית מוגברת יש מלכודות. אחת מהן היא איבוד מסיבי של ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו. קשה מאוד להשלים אותם דרך המזון, בעיקר בעידן הזה של אוכל מהיר, מעובד ומשומר.

10 סיבות לשימוש ב +ARGI

FOREVER ידועה בחדשנות שלה וביעילות של מוצריה, בינהם  יצרה את ארג׳י+. L-ארגינין, המשמש כגורם עיקרי של ייצור ה – NO בגוף, מושך תשומת לב רבה והתלהבות עצומה ברחבי העולם. לטענת מומחים,  הארג׳י+ של Forever הוא המקור היעיל ביותר בשוק העולמי של L-ארגינין.
תמונה של כלי דם

שמחה בלב

החלמה איטית, אנרגיה ירודה וירידה בזיכרון – כל אלה הם תסמינים העשויים להתקיים כאשר זרימת הדם שלנו אינה פועלת כפי שהיא אמורה לפעול. אז מה עושים?

הכח של +ARGI

+ARGI מכיל L-ארגינין, חומצת אמינו מדהימה הידועה כתומכת בתפקודים חיוניים רבים בגופנו: לחץ דם, לב וכלי דם, תפקוד המערכת החיסונית, גדילת שרירים, חיזוק העצמות והרקמות, תפקוד מיני גברי, חילוף חומרים של שומן וסוכרים, ייצור הורמון אנטי-אייג’ינג… ועוד!

10 סיבות להוספת כמוסות שום וקורנית לתזונה היומית שלכם

אתם יכולים להשפיע לטובה על בריאותכם בעזרת כמוסות השום והקורנית. השילוב בין שני צמחים אלה פועל כדי לתת הגנה כפולה על בריאותך. גלו את כל היתרונות האלה במוצר אחד – כמוסות שום וקורנית !
תמונת מוצר: ארג׳י

המסע הגדול עם +ARGI

כאשר רוכב האופניים הגרמני, סטפן טרוגר, קיבל החלטה לצאת למסע רכיבה בכל רחבי אמריקה החל מגשר ברוקלין במזרח ועד לגשר שער הזהב במערב ארה״ב, הוא בחר לצאת למסע לא לשם פרסום אלא בשל האתגר.

שאלות ותשובות על המוצר

ישנו איזון חשוב שרוב האנשים לא מבינים לעומק כשמדובר באומגה. מבחינה היסטורית, תזונה מאוזנת הכילה יחס בריא בין אומגה 3 לבין אומגה 6 של 1:1 עד ל- 1:4. למרבה הצער, התזונה המודרנית כוללת רמות לא בריאות של אומגה 6 שגורם ליחס לא אופטימלי בין אומגה 6 ואומגה 3 של עד 30:1! כמויות גבוהות אלו של אומגה 6 מגיעות ממאכלים מטוגנים, שמנים צמחיים, תחליפי חמאה, שומן מן החי הניזון מזרעים וממזונות מעובדים אחרים ועוד. בנוסף לכך, התזונה המודרנית דלה בדגים אשר אמורים לספק את רמת האומגה 3 הנחוצה. המפתח לחזרה ליחס בריא בין אומגה 3 לבין אומגה 6 הוא להגביר את הצריכה של אומגה 3 ואם אפשר להפחית את זו של אומגה 6.

כמו שסידן תורם לבניית עצמות, כך חומצת ה – DHA מוודאת שהתאים במוח, ברשתית העין, בלב ובחלקים אחרים במערכת העצבים מתפתחים ומתפקדים כשורה בכל שלבי החיים. בנוסף, צריכת DHA מקושרת לירידה בסיכון של הידרדרות מנטלית הגוברת עם הגיל. אין אף חומצת שומן אחרת שיכולה לעשות זאת.

EPA ו-DHA הן חומצות שומן מסוג אומגה 3 להן משויכות רוב ההשפעות הבריאותיות החשובות

הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.

כניסה לרשומים