אנחנו מאמינים ב- Forever שאנחנו יכולים לגרום לאנשים להרגיש טוב יותר. בין אם על ידי הוספה של מעט טוב לתזונה שלכם עם מגוון תוספי התזונה שלנו, או הענקת תחושת רכות מדהימה לעורכם עם הקרמים והתחליבים הנהדרים שלנו. כמו כן, אנו מציעים לאנשים רגילים את האפשרות לבנות אתנו עסק משלהם מהבית, בעודנו נותנים להם את ההזדמנות ליצור הכנסה נוספת ולשפר את אורח חייהם. אך אנחנו לא עוצרים בזה. הנה מספר סיבות לכך שאנחנו חושבים שהחברה שלנו היא מיוחדת...

תמונה של שדה אלוורה

אחריות תאגידית

אנו מודעים להשפעה הגדולה שיכולה להיות לארגונים כמו שלנו על העולם הסובב אותנו. בבעלותנו קיימים מטעים לגידול אלו ורה וזה מאפשר לנו לספק תעסוקה לאנשים מקומיים ולהבטיח שמירה מתמדת על תנאי עבודה מצוינים. אנחנו לא מעריצים נלהבים של קוטלי מזיקים וקוטלי עשבים כימיים, לכן אנחנו משתמשים בעזים ובכבשים אשר עוזרות לנו להתמודד עם העשבים ולספק חומר הדברה טבעי. Forever ללא הרף בוחנת את תהליכיה בכדי להבטיח שאנו עושים את המיטב בתחום האחריות הסביבתית. כמו כן, עם למעלה מ- 50 מיליון צמחי אלו ורה, המטעים שלנו פועלים לניקוי כדור הארץ משני מיליון טונות של פחמן דו חמצני מדי שנה. אנחנו חושבים שזה לא פחות ממדהים!

תמונה של ילדה באפריקה

לתת מעט. לעזור הרבה.

מתן עזרה לאחרים נמצא בלב פועלנו ב- Forever. לכן, לפני חמש שנים, החלטנו שהגיע הזמן להפוך את מאמצנו לרשמיים והשקנו את Forever Giving – קרן צדקה של החברה שלנו. Forever Giving הינה עמותה רשומה אשר נוסדה בכדי לספק דרך ללקוחות ולבעלי עסק עצמאיים המשווקים את מוצרנו לתרום כספים למטרות עולמיות. היא משתפת פעולה עם ארגוני צדקה עולמיים בכדי להילחם בעוני, ברעב ובהעדר שירותים רפואיים עבור ילדים. עזרנו לאנשים באסונות טבע, כגון הוריקן סנדי וטייפון האיאן ותרמנו כספים למטרות מתמשכות, כגון סרטן בילדים ומחלת האיידס באפריקה.

 

מוצרים עבור כולם

מוצרנו כה עדינים ורבי צדדים; הם מתאימים אפילו לעור הרגיש ביותר. רבים מהקרמים והתחליבים שלנו מתאימים לאנשים בעלי נטייה לפתח אקזמה ופסוריאזיס* ומספיק עדינים עבור תינוקות וילדים. ובתור המגדלים הגדולים ביותר בעולם של אלו ורה, אנו יכולים להבטיח שאנחנו משתמשים בג’ל באיכות הגבוהה ביותר אשר נבחר באופן ידני מתוך היבול. אנחנו באמת מאמינים בכוחם של מוצרנו – עד כדי כך שאם הלקוחות שלנו לא מרוצים מדבר מה שרכשו מאתנו, אנחנו מציעים החזר כספי עד 30 ימים.

תמונה של אב ובן

 

* המוצרים שלנו אינם תחליף לטיפול רפואי ואין בשימוש בהם בגדר המלצה להפסיק טיפול רפואי קיים או לשנותו. אין למוצרים אלו תכונות רפואיות או סגולות ריפוי. המוצרים הינם תוספי תזונה וטיפוח ואינם תרופות. יש להיוועץ עם רופא לפני נטילת תוספי תזונה: נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים.

סיפורי הצלחה