ענת הירש, מנהלת
לפני כעשר שנים, קצת אחרי הולדת בני השלישי מצאתי את עצמי באופן מאוד לא צפוי בצומת דרכים.
תמונה של משפחתה של ענת

 

לפתע הרגשתי צורך עמוק להיות שם איתם, כל יום כשהם חוזרים מבית הספר והגן, לקבל אותם עם ארוחת צהריים חמה, לחבק, לשחק, בקיצור לגדל את הילדים שלי בעצמי!

החברה לייעוץ ארגוני בה הייתי שותפה, עלתה באותו זמן על דרך המלך, וזה אחרי הרבה מאמצים והשקעה משותפת שלי ושל שותפתי. אהבתי את העבודה שעשיתי, נהניתי ממנה והצלחתי בה. ואז נולד בני השלישי. ברגע אחד הכול השתנה ומצאתי שמה שהיה חשוב רגע קודם נראה הרבה פחות חשוב עם שלושה ילדים קטנים בבית. לפתע הרגשתי צורך עמוק להיות שם איתם, כל יום כשהם חוזרים מבית הספר והגן, לקבל אותם עם ארוחת צהריים חמה, לחבק, לשחק בקיצור לגדל את הילדים שלי בעצמי! לא היה ברור לי כיצד עושים זאת וממשיכים להתפרנס, אך ההחלטה מבחינתי הייתה ברורה: ככה כבר לא מתאים.
אחרי חיפושים, הגעתי ל-FOREVER ומיד ידעתי שזה זה! בשנה שנתיים הראשונות השקעתי לא מעט זמן ומאמץ וביססתי את העסק שלי באופן רציני. היום, אחרי תשע וחצי שנים, אני חיה באופן שעבור רוב האנשים נשאר בגדר חלום. אני עובדת מהבית, בשעות הנוחות עבורי ועבור המשפחה. אני בבית בשעות הצהריים עם הילדים והראשונה להתנדב לכל טיול או פעילות של הכיתה. אני בוחרת מתי היכן ועם מי לעבוד. אני מרוויחה הרבה יותר מהשכר הממוצע במשק ועושה זאת בהרבה פחות מחצי משרה, במסגרת עבודתי אני עוזרת לאנשים ונהנית מכך עד מאוד. פיניתי לי זמן ללימודים, ציור, ושירה במקהלה, אני צועדת בבקרים בטבע היפה המקיף את ביתי ועם השנים אף פיתחתי את התחביב של הטיפול האנרגטי והפכתי למורה ומטפלת בתטא הילינג. אין לי ספק שהעסק שלי עם FOREVER שינה את חיי וחיי משפחתי מקצה לקצה ואיפשר ומאפשר לי כל יום מחדש להגשים את החלומות שלי באופן מלא לחלוטין, ועל כך אני מודה.

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה