רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
הצלחה לטווח ארוך מבוססת על ניהול מערכות יחסים. ביסוס ושימור מערכת יחסים מוצקה דורשים מאמץ עצום. אתם יכולים לראות איך אנחנו עושים זאת בנוטלנו על עצמנו את האחריות להיות חונכים ב-Forever
כולנו, בשלב כלשהו, נהפוך לחונכים של מישהו.

 

לעתים, כשמזדמן לנו, רות ואני נהנים לשבת ולצפות בטלוויזיה במשחק פוטבול של ליגת המכללות. אנחנו אוהבים את המחזה מרהיב העין; תחרויות ליגת הפוטבול של המכללות בארצות הברית. וכשאנחנו מריעים לקבוצה האהודה עלינו, אנו יודעים שהערב שלנו נפלא! עם זאת, מפעם לפעם, כשאנחנו מזפזפים בין הערוצים, אנחנו פוגשים במה שמכונה “תוכניות ריאליטי”. אתם מכירים את הז’אנר. תוכניות בהן משכנים חבורה של אנשים בבית, במטרה להכשיל ולהשליך מישהו מהם החוצה. נדמה שהזוכה הוא המשתתף המגעיל, האנוכי והמרושע ביותר. בתוכנית אחרת נדרשים האישה או הגבר ברי המזל לבחור שותף לחיים תוך 12 שעות – לא זאת בלבד, במהלך התכנית אף מוקרנות פרסומות.

אל דאגה, אינני מתכוון לתת פרשנות חברתית על מצב הבידור כיום. אני מבקש להדגיש את החשיבות שבעשיית עסקים בעולם האמיתי, לא באיזושהי תכנית “ריאליטי”. אין כל אמת בתרחישים שמציגים בטלוויזיה. אדם שתכונותיו רשעות ואנוכיות, לא יצליח בעולם האמיתי לאורך זמן. כמובן, יש לרוב פלרטוט קצרצר עם הישג זמני, אך הצלחה לטווח ארוך מבוססת על ניהול מערכות יחסים. דוגמא לפלרטוט כזה היא התנהגותה של אותה צעירה העומדת בפני בחירת בן זוג – אחת ההחלטות החשובות בחייה – כשהיכרותה עימו מצטמצמת להאזנה לכמה קטעים בהם נשמע קולו, ולבילוי יום אחד של נופש משותף על סירה בהוואי.
ביסוס ושימור מערכת יחסים מוצקה דורשים מאמץ עצום. אתם יכולים לראות איך אנחנו עושים זאת בנוטלנו על עצמנו את האחריות להיות ספונסרים ב-Forever. כולנו, בשלב כלשהו, נהפוך לספונסרים של מישהו, ובדרך כלל, ההחלטה של המשווק החדש להצטרף ל- Foreverמבוססת על ההתלהבות שהעברתם והציפייה שיצרתם אצלו.
נדמה שבעידן הטלוויזיה פעולה בשיטת הפלירט יכולה להיות קלה.
מצרפים כוכב על ואז זונחים אותו. לא עוזרים לו להכין תוכנית עסקית, לא מדריכים אותו ביצירת הרשימה שלו, לא מלמדים אותו איך לעבוד איתה. לא עוזרים לו בשתי השקות המוצר הראשונות שלו, לא מקיימים איתו שיחת ועידה. לא מזמינים אותו ביום ההולדת לארוחת צהריים. למרות כל זאת ברור שכוכב העל היה נעשה למנהל יהלום (Diamond Manager) עם עסק שמגלגל יותר מ-12,500CC תוך שנה וחצי! ובכן, במציאות כולנו יודעים שהמצב שונה. אנחנו נדרשים לחלוק בנטל עם המשווקים שלנו. בתמורה הם חולקים עמנו בתגמולים. אין קיצורי דרך, אין צילומי השלמה, בעולם האמיתי אי אפשר לערוך את המציאות בשונה מכפי שהיא. אנחנו נדרשים לפעול נכון למן הפעם הראשונה; לא להיות מושלמים, אבל לעשות את הדבר הנכון.
כוחן של מערכות היחסים קיבל חיזוק נוסף בכנס הגלובלי בדאלאס.
היה לי העונג לבלות שוב עם כולכם, להתחבר מחדש ולהתעדכן בהצלחות ובאתגרים שלכם. אני מקווה שכולכם נהניתם ואני מבטיח לכם שאנחנו עושים כול שביכולתנו כדי לשגר מוצרים נפלאים חדשים לאזורים
שלכם – מוקדם ככל האפשר!
מרגש אותי הנושא המרכזי של Forever לשנה הבאה … “לעשות את ההבדל”. זהו אתגר גדול בשבילנו, תזכורת ברורה לכך שעלינו להיות ממוקדים בערך שאנחנו מוסיפים לחיי האנשים כשאנחנו פועלים נכון. אני מבקש לברך במזל טוב ענק את Forever ברזיל, על הזכייה במקום הראשון בעולם ה-Forever!
2009 חולפת במהירות. זוהי הזדמנות חסרת תקדים להצלחה.
אל תפספסו אותה, וזכרו, האחריות שלנו היא להבטיח כי תוכנית הריאליטי אותה מצלמת Forever, היא כזו שמחזקת מציאות ולא מעוותת אותה.

 

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה