רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
האם שמעתם את האימרה כי חוכמה שווה לזמן? בוודאי פגשתם אנשים שחוכמתם הרבה נבעה מנסיון חייהם, או מישהו שיש לו ידע שהייתם רוצים לרכוש לו רק הזמן היה מאפשר זאת.

קל להבין את ההקשר של זמן וידע בגלל שהמשוואה ברורה- יותר זמן ללמוד צריך להיות שווה ערך ליותר חומר שנלמד. עם זאת, אני מאמין כי אפילו החכמים ביותר נמדדים בכמות הידע שהוציאו לפועל.
ועל כך נאמר לעתים תכופות ״פעולות מדברות יותר ממילים״.

חגיגות ה-40 שנה ל-Forever מלמדות עד כמה נעשנו חכמים בתעשייה שלנו, בייצור ובקציר האלו ורה ואפילו בפיתוח תוכנית שיווקית חזקה ובטוחה. אין ספק שכל אלה הם תחומים בהם אנחנו צוברים יותר ויותר ידע משנה לשנה, אבל אם נעצור ונתלה את הכובעים שלנו על הידע הנצבר, יהיה זה בזבוז של אותן שנים יקרות.

“Forever Proud”
אחד הדברים בהם אני הכי גאה, שכחברה מעולם לא נחנו על זרי הצלחת העבר שלנו. כל תובנה וכל זרזיף של חוכמה שאנו מקבלים, אנחנו מנצלים בעבודה שלנו. כל שיעור שאנו לומדים, אנו משתמשים בו כדי להפוך את עצמנו לחזקים יותר. כל הצלחה שאנחנו אסירי תודה עליה, מסמנת את הצעדים הבאים שלנו קדימה.
אנחנו שואפים לנהל חשיבה ארוכת טווח בניהול המפעלים ומתקני הייצור שלנו. אנו לא רק לומדים מחוויות העבר, אלא גם יודעים שצבירת ידע יחזק אותנו ככל שאנחנו מתקדמים לעבר העתיד.
ההנהלה שלנו וצוותי הפיתוח העסקי ממשיכים להתקדם בפיתוח התוכנית השיווקית כדי להבטיח שאנחנו נשארים מעודכנים בדרך בה נוכל להוסיף הטבות שיסייעו לכמה שיותר בעלי עסקים ב-Forever.

יצירת שינוי והתקדמות יכולה להתרחש רק אם ניקח את הזמן, נסתכל לאחור ובאמת נשקף את מה שלמדנו- טוב או רע. זה לא נכון רק עבור Forever, אלא גם עבור כל אחד ואחת מכם. הרהרו ברגע בו השגתם את סיכת הדרגה שלכם. חשבו כמה קשה עבדתם כדי להשיג אותה והזכרו באותו רגע מלא גאווה בו ההישגים שלכם באו לידי הכרה.
הדרך לאותה נקודת-אור רצופה בנקודות בזמן בהם נכשלתם, בהם התלבטתם מה לעשות. אלו הם אותם רגעים שחישלו אתכם, שעשו אתכם חכמים, ושלימדו אתכם שיעורים חשובים על עצמכם, שיעורים שלא הייתם לומדים בשום דרך אחרת. באותו צומת ישנם שני נתיבים אליהם ניתן לפנות עם חוכמה אותה הרווחנו: הדרך לשאננות או הדרך לאבולוציה.

זה ברור לנו כעת, שאנחנו לא יכולים לנוח על זרי 40 שנות ההצלחה העסקית שלנו. זה יכול להיות נתיב מסוכן לקפאון עסקי, וכך לסכן את היכולת שלנו לעזור לאנשים בכל רחבי העולם להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. נכון, היו זמנים נפלאים, התקדמות והצלחות בעבר שלנו, אבל אנחנו לא עוצרים שם. במקום זאת, נשתמש במה שלמדנו כדי לעורר את 40 השנים הבאות של Forever. אני מעודד כל אחד מכם לעשות את אותו הדבר!

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן

סיפורי הצלחה